رتبه موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا از انجمن برنامه نویس جدا شدم؟
(30-03-1394، 06:46 ب.ظ)ADMIN نوشته: یکی از بهترین راهها اینه که کسانی که خرید کردن، نظرشون رو توی سایت ثبت کنن.

استاد شما بهتره یه بخش درست کنید به نام نمونه کارهای افرادی که از اموزش های شما استفاده کردند و نظرات اونها تا دوستان هم همکاری کنند واون بخش رو تکمیل کنند.
پاسخ
تشکر شده توسط: ADMIN
فکر خوبیه. بخشها رو ایجاد کردم. برای هر نمونه کار یک تاپیک جداگانه ایجاد کنید تا بشه درمورد نمونه کارها بحث و تبادل نظر کرد و پاسخگوی بقیه کاربران هم باشین. برای هرکدوم از پکیجها بخش جداگانه ای برای نمونه کارها درست کردم.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
این بخش رو تویه تالار متفرقه (کسب و کار) هم اضافه کنید خوب میشه
پاسخ
این لینک رو ببینید: http://barnamenevis.org/showthread.php?498306&p=2230697

حرفهای این کرامتی کوچیک خیلی جالبه. میگه اسناد کلاهبرداریهای من رو در اختیار پلیس فتا گذاشته. چند روز قبل کاربر fatima-php به پست اون کاربر که گفته بودن تاپیکها کجاست جواب دادن که من توی سایتم مشغولم و اگه صحبتی دارن توی سایتم اطلاعات تماسم هست ولی پست ایشون رو حذف کردن و خودشون جواب دادن.

جالبه که این آقا همچنان توی جهل مرکب خودش درگیره و فکر میکنه چقدر آدم بزرگ و مهمیه و من نمیدونم این اسناد کلاهبرداری چیه و اصولاً اگه کلاهبرداری در کار هست، با توجه به اینکه همه پکیج رو از سایت خریدن و اطلاعات تماسم توی بخش تماس با ما وجود داره، چرا یکنفر تا حالا زنگ نزده حتی گلایه کنه، چه برسه به ادعای کلاهبرداری. اونوقت وقتی هنوز کسی صحبت کلاهبرداری نکرده و شکایتی درکار نیست، این آقای به ظاهر محترم، اسناد چیو دقیقاً تحویل پلیس فتا دارن؟ چقدر جالبه که همه رو مثل خودشون ابله فرض میکنن.
پاسخ
تشکر شده توسط: php
نکته جالب اینجاست که مواردی که بعنوان مصداق کلاهبرداری! ذکر کرده ایناست:
1- اخذ پول در قالب فروش سیدی بدون مجوز
2- دریافت وجه بابت برگزاری نشست با اعلام 4-5 شماره کارت
3- توهین و تهمت به کاربران و مدیران

اما جواب:
1- پکیجهای PHP و Yii مجوز دارن و پکیج سوم هم بعد از تکمیل، برای گرفتن مجوز ارسال خواهد شد.
2- چطور خودشون برای همایشی که برگزار میکنن و مجوز هم نداره، پول میگیرن؟ ازطرف دیگه مگه اعلام چند شماره کارت جرمه؟ برای راحتی بیشتر افراد بوده که با هر بانکی راحتترن وجه رو واریز کنن چون اون زمان که نشست رو برگزار کردیم، هنوز توی سیستم شتاب برای انتقال وجه باید از عابربانک مبدأ یا مقصد انتقال استفاده میشد و انتقال به هر بانکی مقدور نبود. ازطرفی تمام هزینه پرداختی کاربران صرف پذیرایی و غذا و سالن و... شده و هزینه 25 هزار تومان برای 3 روز نشست فکر نمیکنم چیز زیادی باشه که بشه اسم کلاهبرداری گذاشت، اونم در مقیاس 10 نفر شرکت کننده که همگی با رضایت خودشون شرکت کردن
3- من بجز یکی دو کاربر معلوم الحال که کینه بابت موارد و مشکلات قبلی مثل بچه بازیهای امثال آقای حسین زاده بابت مسائل ایران نهاد (که منجر به جدا شدنم از مجموعه شد) و اونها رو هم در کمال ادب و احترام و بدون توهین جواب دادم، فقط به مدیران سایت برنامه نویس با لحن تند پاسخ دادم که اونهم توهین و تهمت نبوده و تک تک صحبتهام قابل اثباته.
پاسخ
تشکر شده توسط:
این قسمتش از همه باحالتره:

نقل قول:به هیچ عنوان ارتباطی با "مجموعه فنی و تحقیاتی برنامه نویس" پیدا نمی کند

بقول معروف مورچه چیه که کله پاچه اش باشه! این آقایان کرامتی فر واقعاً دکان کاسبی خودشون رو که بهش میگن آموزشگاه، با یه مجموعه فنی و تحقیقاتش اشتباه گرفتن. بقول امروزیها خخخخخ
پاسخ
تشکر شده توسط:
بیچاره تو عمرش تحقیق نکرده اسم مجموعه رو میزاره "فنی و تحقیقاتی" که ق رو قرمز کردم چون خودش نذاشته.من که یادم نمیاد چیزی ازش یاد گرفته باشم هر چی یاد گرفتم یا از شما بوده یا از کاربرای دیگه .مثل مرد بیا بگو این اقا با سی دی هاش جلوی کلاسای تو خالی منو گرفته بود منم محرومش کردم.
پاسخ
میم مثل مَرد. مردونگی به سبیل نیست. یه بار دیگه میگم: از هر کسی باید به اندازه وسعش انتظار داشته باشیم.

البته این به معنای عدم اطلاع رسانی کارهای این آقایون نیست (که بنظر من توی حوزه IT دم و دستگاهی که آقایان کرامتی فر راه اندازی کردن در حد جنایته).

هرچند من به بقیه کارهاشون کاری ندارم و فقط توی فیسبوک پستهایی که درمورد من میگذارن رو اطلاع رسانی میکنم تا بقیه مطلع بشن. امتیازش اینه که مثل سایت خودشون نمیتونن سانسورش کنن.
پاسخ
تشکر شده توسط:
تعجبم از میزان مقاومت و اعتماد به نفسشونه که با وجود اینکه اکثر کاربران به روند جاهلانه ای که در پیش گرفتن اعتراض دارن و کسی تأییدشون نمیکنه (بجز یکی دو نفر دست نشونده های خودشون)، باز هم به این روند تخریبی که صد البته تخریبش برای خودشونه نه برای بنده، همچنان ادامه میدن.

خدایا شکرت که دشمنان ما رو از احمق ها قرار دادی!
پاسخ
تشکر شده توسط: abdollah110110
استاد در عمل شما از کرامتی خیلی بهتری و هر کاری بکنه نمیتونه جلوی شما وایسه.
خوب هر کی یه توانی داره و کرامتی نمیتونه رقیبی برای شما باشه و خودشم اینو خوب میدونه.
بنظرم بهتره تا میتونید خودتونو با حرف و حدیثا درگیر نکنید. اونا هر چی بگن در نهایت به ضرر خودشونه.
پاسخ
والا من کاری بهش ندارم ولی وقتی میبینم وجهه شخصیتیم رو داره توی سایتی که نیستم و نمیتونم از خودم دفاع کنم زیر سؤال میبره، من هم راهی بجز افشاگری (یا حداقل جواب دادن به شبهاتی که ایجاد میکنن) توی مکانی که سانسورچیهاشون دسترسی ندارن، برام باقی نمیمونه وگرنه باور کنید امثال کرامتی، در حدی نیستن که بخوام حتی بهشون فکر کنم. این رو با غرور و خود بزرگ بینی من اشتباه نگیرین. علت این حرفم، شخصیت حقیر اینجور افراده. وقتی که بخوام صرف این آدمها بکنم رو میتونم چند تا مقاله آموزشی بگذارم و جلسات پکیج رو ضبط کنم.

از یه استادی یاد گرفتم که بجای اینکه تلاش کنم بقیه از نردبان بالا نیان و بهم نرسن، خودم برم بالاتر.
پاسخ
تشکر شده توسط:
منظور منم دقیقا همیناییه که شما گفتین. کاملا موافقم با حرفاتون.
پاسخ
جواب من تو تاپیکشون اونجا cpuram هستم.گذاشتم اینجا میدونم حذف میشه از اونجا.
نقل قول:آقای کرامتی من از سال 89 عضو این تالارم هیچ کس به اندازه آقای شهرکی تسلط رو کارش نداشت همیشه منتظر بودم پاسخ تاپیک ها و اشکالاتم رو بده چون هیچ کس به اندازه اون اینقدر کامل و دقیق جواب نمیداد.نمونش اینه.من اگه جای شما بودم بهش حقوقم میدادم تا بمونه الان فکر نمیکنید تالار خوابیده؟ ایشون باعث اعتبار این تالار بودن ماه رمضان هست بیایید دروغ نگیم و دلیل واقعی محروم کردن ایشون یعنی کم کردن دانشجوی کلاساتون رو با کلاهبردار خوندن ایشون عوض کنیم .ایشون این همه به صورت رایگان برای سایت شما خدمت کردن حداقل پاداش این بود احترامش رو حفظ میکردید ایشون رو شما محروم کردید تو سایت خودش داره جواب کاربرا رو میده پکیجش تلفن داره ایمیل داره چطوری یه شبه کلاهبردار شدن؟همین الان میتونم بهش زنگ بزنم با روی خوش جواب سوالمو میده خواهش میکنم انصاف داشته باشید.فرمودین قوانین من توی قوانین سایت این موضوع رو ندیدم فقط مدیران ارشد این حق رو دارن؟
پاسخ
ممنون. البته الان خوابیدن که فردا صبح با انرژی برن جلوی در آموزشگاه وایستن پول بگیرن و وقتی بیدار شدن، تمام پستهای مخالف نظرشون حذف خواهد شد. اگه زیادی بهشون بر بخوره هم اکانتتون مسدود میشه.
پاسخ
تشکر شده توسط:
برام مهم نیست میتونستم با یه اکانت جعلی پیام بدم ولی ترجیح دادم با اکانت قدیمی اینکارو انجام بدم تا کاربرا حرفمو قبول کنن آخه تالارشون چی داره که من بخاطرش خودمو ناراحت کنم.
پاسخ
تشکر شده توسط: ADMIN , abdollah110110

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان