رتبه موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا از انجمن برنامه نویس جدا شدم؟
توی تلگرام و وایبر و واتس اپ و فیسبوک و... اطلاع رسانی کردم. بهتره هرکدوم از دوستان، توی هر گروهی هستن خودشون هم اطلاع رسانی کنن. تنهایی نمیشه کار زیادی انجام داد.
پاسخ
تشکر شده توسط:
دیدن این لینک خالی از لطف نیست: انتخاب مدیران جدید برای سایت برنامه نویس
پاسخ
تشکر شده توسط:
سلام استاد
ببخشین من ی سوال داشتم.
البته جسارت منو ببخشین.
اگه الآن ازتون دعوت کنن و بگن که به انجمن برنامه نویس برگردین قبول میکنین؟
مرسی
پاسخ
تشکر شده توسط:
قطعاً خیر. متأسفانه یا خوشبختانه توی این اتفاقات مشخص شد که تیم مدیریت برنامه نویس نه برای تلاشهای مدیران بخشهاش ارزشی قائله و نه برای اعتراضها و حرفهای کاربرانش. خوشبختانه و به لطف خداوند متعال، همیشه اتفاقاتی که در ظاهر امر و در ابتدا بنظر تلخ میرسیدن، در نهایت به نتایج خوب و خوشی توی زندگیم تبدیل شدن که راه اندازی انجمن اختصاصی و ارتباط منظم و با ابزارهای مدیریتی و نظارتی بیشتر (درجهت نظم بهتر انجمن) هم یکی از همین موارد بوده. امیدوارم با کمک شما دوستان عزیز، روز به روز اون انجمن کذایی کم رونق تر از قبل بشه و کاربران بیشتری به این انجمن مراجعه کنن. جایی که سؤالات کاربران با این دید جواب داده میشه که «حیات انجمن وابسته به کاربرانشه و هیچوقت یک سایت نمیتونه از کاربرانش بزرگتر بشه».
پاسخ
تشکر شده توسط: tabesh , Thorin , ali2712022
یه نکته جالب دیگه رو هم الان دیدم! گویا کلاً این محمدرضا کرامتی فر نیست و نابود شده چون توی آموزشگاهشون هم تمام دوره های PHP رو لغو کردن و دیگه برگزار نمیشه:
http://barnamenevis.info/AllCourses.aspx

نگرانش شدم. هیچ خبری ازش نیست!!!
پاسخ
تشکر شده توسط:
(15-06-1394، 11:04 ق.ظ)ADMIN نوشته: امروز خیلی اتفاقی ازطریق یه لینک به تالار PHP برنامه نویس رفتم

اینجوری نفرمایید شما این پیست رو دقیقا از سایت برنامه نویس کپی کردید بدون ذکر منبع ولی بعد گفتید که این اموزش ها ماله من نیست از پست های که در همین تاپیک گذاشتید مشخص هست که شما مرتبا به انجمن برنامه نویس سر میزنید که البته کار بدی نیست ولی نمیدونم چرا یه جور دیگه وانمود میکنید
و من الله توفیق
پاسخ
تشکر شده توسط:
دوست عزیز، اگه تو گروه تلگرام سایت عضو بودین، قطعاً در جریان قرار میگرفتین که این تاپیک رو یکی از دوستان توی گروه معرفی کرد و من هم رفتم و دیدم مطلب آموزشی مفیدیه و رایگان هم گذاشته شده و انتشارش، حقی از تولیدکننده ضایع نمیکنه و بخاطر همین، با ذکر نام و مشخصات تولیدکننده، توی انجمن قرار دادم. کسانی که توی گروه بودن در جریان هستن. درمورد چیزی که اطلاع ندارین لطفاً قضاوت نکنید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
(29-06-1394، 02:02 ق.ظ)ADMIN نوشته: امیدوارم با کمک شما دوستان عزیز، روز به روز اون انجمن کذایی کم رونق تر از قبل بشه و کاربران بیشتری به این انجمن مراجعه کنن.
مهندس تالار پایتون هنوز نزدی چرا؟
من چند روز پیش میخواستم برم برنامه نویس به همین خاطر!
پایتون هم طرفدارها و کاربرد خودش رو داره جاش توی این انجمن خالیه. در برنامه نویس هم نگاه کنی تعدادی فعال و پست و تاپیک داشته بالاخره.
اگر واقعا میخوای اینجا بگیره و برنامه نویس از رونق بیفته، باید نصایح علما رو جدی بگیری Big Grin

اصلا اسم پایتون حضورش یه کلاسی داره خدایی!
جایی که پایتون نباشد تن من مباد Tongue
از قدیم و ندیم گفتن پایتون نمک زبانهای برنامه نویسیه.
پاسخ
تشکر شده توسط:
(29-06-1394، 12:27 ب.ظ)Eshpilen نوشته: مهندس تالار پایتون هنوز نزدی چرا؟

اینم تالار Python :
http://forum.ncis.ir/Forum-Python
پاسخ
تشکر شده توسط: olampiad , Eshpilen , hamo , Thorin
انجمن برنامه نویس چندروزی هست مشکل پیدا کرده و با پیغام Phishing attack ahead بالا میاد
موفقیت، نتیجه تشخیص درست است؛ تشخیص درست، نتیجه تجربه است؛ تجربه نیز اغلب نتیجه تشخیص نادرست است.

پاسخ
تشکر شده توسط:
جالبه. منم الان که گفتین چک کردم این صفحه اومد که عکسش رو گذاشتم.

پاسخ
تشکر شده توسط:
فکرکنم انجمن برنامه نویس مخصوصا بخش php اش که با رفتن آقای شهرکی به سراشیبی سقوط رفته بود دیگه با این مشکل که هنوز هم بعد دوهفته حل نشده است تیر خلاصی بهش زده شده من این رو در تاپیکی ذکر کردم دوباره با برخورد بد مدیران سایت و قفل نمودن تاپیک مواجه شدم  Big Grin

اینهم اظهار عجز آقای کرامتی:

موفقیت، نتیجه تشخیص درست است؛ تشخیص درست، نتیجه تجربه است؛ تجربه نیز اغلب نتیجه تشخیص نادرست است.

پاسخ
تشکر شده توسط:
(22-09-1395، 12:31 ب.ظ)hamo نوشته: فکرکنم انجمن برنامه نویس مخصوصا بخش php اش که با رفتن آقای شهرکی به سراشیبی سقوط رفته بود دیگه با این مشکل که هنوز هم بعد دوهفته حل نشده است تیر خلاصی بهش زده شده من این رو در تاپیکی ذکر کردم دوباره با برخورد بد مدیران سایت و قفل نمودن تاپیک مواجه شدم  Big Grin

اینهم اظهار عجز آقای کرامتی:

والا چه عرض کنم. امیدوارم فضا دوباره برای استفاده‌ی کاربران فراهم بشه. بجز اون برخورد کودکانه‌ی مدیرانش، انجمن خوبی بود. حیف که به اینجا کشوندنش. درهرصورت بهتره توی انجمن خودمون/خودتون فعالیت رو با جدیت ادامه بدیم.
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان