رتبه موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا از انجمن برنامه نویس جدا شدم؟
(02-04-1394، 02:24 ب.ظ)n0o0b_sina نوشته: آقای شهرکی به نظرتون بهتر نیست موتور unity یا unreal آموزش داده بشه، تا بازی سازی با #C ؟ البته من تو بازی سازی زیاد تخصص ندارم ولی به نظرم بهتر اومد چون کراس پلتفرم هم هستند ولی با #C فقط برای ویندوز و ویندوز فون میشه نوشت.

خوب این رو نمیشه انکار کرد که بیشترین متقاضی گیم توی ویندوزه و ازطرفی بخش Unity و UDK رو توی انجمن داریم و کم کم آموزش اونها رو هم شروع میکنم.
پاسخ
تشکر شده توسط:
(02-04-1394، 03:01 ب.ظ)ADMIN نوشته:
(02-04-1394، 02:24 ب.ظ)n0o0b_sina نوشته: آقای شهرکی به نظرتون بهتر نیست موتور unity یا unreal آموزش داده بشه، تا بازی سازی با #C ؟ البته من تو بازی سازی زیاد تخصص ندارم ولی به نظرم بهتر اومد چون کراس پلتفرم هم هستند ولی با #C فقط برای ویندوز و ویندوز فون میشه نوشت.

خوب این رو نمیشه انکار کرد که بیشترین متقاضی گیم توی ویندوزه و ازطرفی بخش Unity و UDK رو توی انجمن داریم و کم کم آموزش اونها رو هم شروع میکنم.

خب این موتور ها ویندوز هم پشتیبانی میکنن، و البته اندروید رو.
---
مام اخراج شدیم، تبریک به همه ی اخراجی ها Big Grin
پاسخ
تشکر شده توسط:
فکر میکنم بجای اسم اخراجیهای برنامه نویس، معراجیهای nCIS مناسبتر باشه Ybiggrin
پاسخ
تشکر شده توسط: hamid , n0o0b_sina
سلام سر همین تغییر لینک اونجا پیگیر هستم دوستان لطفا حتما به مدیریت تالار برنامه نویس بروید و این موضوع را متذکر شوید
معنی نداره که به جای اسم این سایت دیگری بالا بیاد اگر خلاف قوانین هست باید **** دار بشه و اینکه دارند سوء استفاده میکنن باید یه پدری ازشون در بیاد
پاسخ
تشکر شده توسط:
قبلاً اقدام شده و با حذف تاپیک و پست اعتراضی و مسدود کردن اکانت جواب دادن. بجای اینکار توی شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی کنید بهتره.
پاسخ
تشکر شده توسط: morteza
جوابهای دوستان به این به ظاهر آدم جالبه. تا حذف نکردن ببینید: لینک
پاسخ
تشکر شده توسط:
از صب هستش فکر کنم دیگه خسته شده اینقدر حذف کرده یا خودکشی کرده Ydrunk
پاسخ
تشکر شده توسط:
اینا تا پاسی از شب تو آموزشگاهشون مشغول پول شمردنن وقت نمیکنن به انجمن سر بزنن. اسم خودشونم میذارن مدیر بخش و مدیر ارشد و...

مطمئن باشید وقنی ببینه حذف میکنه. البته فقط بخشهایی که به ضررشه.
پاسخ
(05-04-1394، 12:34 ق.ظ)ADMIN نوشته: جوابهای دوستان به این به ظاهر آدم جالبه. تا حذف نکردن ببینید: لینک

سلام من اونجا اون مطلب نوشتم
سلام این تایپک های جناب شهرکی کو کجا رفتن ما پول دادیم اگه قراره شما کلاهبرداری کنید خیلی راحت میتونم پیداتون کنم دیگه هرچی باشه تو فضای مجازی واژه شاکی خصوصی به دنیای واقعی هم مرتبط میشه

این اقا خیلی زرنگ تشریف داره نوشتم شما کلاهبرداری کنید ولی زرنگ بازی در اورده

تو پیغام خصوصی هم نوشتم اگر پیغام جدید من پاک کنید باید تمامی نقل قول ها رو هم پاک کنید
الکی حاشا هم نکنید

حیف همون هفته جوابش ندادم متاسفانه درگیر امتهانات دانشگاه بودم
پاسخ
تشکر شده توسط:
پیشنهاد میکنم از صفحه عکس بگیرین و بعنوان سند نگه دارین تا اگه یه زمان پستهای مخالف رو حذف کردن و قصد سوء استفاده از پست اولیه شما رو داشتن، مدرکی برای شکایت و افشا توی شبکه های اجتماعی و... داشته باشین.
پاسخ
(02-04-1394، 01:42 ب.ظ)fatima-php نوشته: استاد شهرکی منم اومدم. شرمنده دیر شد ولی اومدم دیگه. مثل قدیما با همون لبخندتون این تأخیر رو ببخشید Ywink

سعی میکنم دیر اومدنم رو با جواب دادن به سؤالای بقیه جبران کنم. لینک این تاپیک رو هم توی امضام گذاشتم.

درمورد اومدنتون به این انجمن که قدمتون روی چشم اما امروز یکم وقت کردم پستهایی که گذاشتین و بحثهایی که شده بود رو توی برنامه نویس خوندم. کار خوبی نکردین که با کسانی که از دور داد میزنن «في قُلوبِهِم مَرَض» بحث کردین چون کسانی که از جریانها اطلاع ندارن، ممکنه فکر کنن واقعاً اکانت شما، یک اکانت Fake بوده که من ساختم.

فراموش نکنید که برای کسی که میفهمه، هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمیفهمه (نمیخواد بفهمه) هم هر توضیحی اضافه است.
پاسخ
تشکر شده توسط: fatima-php
شرمنده استاد ولی واقعاً فکر نمیکردم اونا اینقدر بچه و نفهم باشن. البته همینکه همچنان تو برنامه نویس فعالیت میکنن، عمق زیاد فاجعه و عمق کم شعور و عقلشون رو نشون میده.
پاسخ
تشکر شده توسط:
قبلاً هم گفتم ما حق نداریم درمورد رفتار و تفکر دیگران تصمیم گیری کنیم. تنها حقی که داریم، تغییر نگرش و رفتار خودمون نسبت به اونهاست. بیشتر از این، توهین و ورود غیرمجاز به حریم خصوصی دیگران محسوب میشه.
پاسخ
تشکر شده توسط:
استاد اونا آدرس سایت شما رو هم دستکاری میکنن و به اسم خودشون لینکها رو تغییر میدن اونوقت شما به فکر حریم خصوصی اونا هستین؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
اولاً ازنظر من بین مدیران برنامه نویس و کاربرانش تفاوت زیادی وجود داره و ثانیاً، توجه شما رو به متن زیر جلب میکنم:

باران که می بارد، همه پرندگان به دنبال سرپناهند! اما عقاب برای اجتناب از خیس شدن، بالاتر از ابرها پرواز می کند! این دیدگاه شماست که تفاوت را خلق می کند!
پاسخ
تشکر شده توسط: fatima-php , mohammadjavad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان