رتبه موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا از انجمن برنامه نویس جدا شدم؟
دلیلش اثبات بی سوادی ایشون بوده دوست عزیز.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , eagle-design.ir
بنده هم تصمیم خودم رو گرفتم

http://barnamenevis.org/showthread.php?4...ost1833887

به تدریج پست های ارسالی خودم رو در اون تاپیک حذف میکنم.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , eagle-design.ir , YN97 , farazsahebdel , ADMIN
کار خیلی خوبی کردین. جایی که تلاشهای کاربران نادیده گرفته میشه، نباید فعالیت کرد.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , eagle-design.ir
بعد از نامردی که در حق شما و کاربرا کردن من چند وقته دیگه اصلا وارد برنامه نویس نمیشم
پاسخ
تشکر شده توسط: eagle-design.ir , sorkhabi , ADMIN
سلام ، الان که فک میکنم می بینم آقای مهدی موسوی و کشاورزم هم از دست اینا بوده در رفتن..این آدم اصلا ببینید تو پروفایلش نوشته علاقه مندی ها : پول.. این آدم چطور می تونه الگوی من باشه ، اختیاراتشم کاملا واضحه همون اختیارات ادمین هست دیگه این ادای مدیر ارشد و اینها چیه..برادرش به نظر آدم منطقی تریه با این حال من بهش دو بار پیام خصوصی محترمانه دادم دریغ از یک جواب ، چی میشه که ما آدما اینقدر مغرور میشیم؟ اگر سرمون شلوغه خب وظایفو بدیم به یکی که دست خالی تره ، امیدورام آقای شهرکی شما هم بعد اینکه سایتتون شلوغ شد ، تبدیل به دیکتاتور نشید ، البته من تا بحال از شما بدی ندیدم و مدارای حداکثری که با کسی مثل اشفیلین می کردین به نظرم نشانه خوبی هست ،
به هرحال یکی باید این کارو انجام میداد ، البته باید کسی می بود که تجربه داشته باشه و سایتش رو به خوبی پشتیبانی کنه و ثباتش رو حفظ کنه ، خوشبختانه فک میکنم شما آدم مناسب اینکار باشید..
من متاسفانه انرژی زیادی تو اون سایت صرف کردم ، البته تعداد کل پست هام شاید 1/20 تعداد پست های شما بوده! ، اما با با این حال خسته ام ، اگر حالی باقی مونده بود شاید گه گاهی اومدم اینجا ، البته این تایید کاربر توسط مدیرم که گذاشتین چیز بدی هست همون ابتدای ثبت نام یه پالس منفی بهم داد..
پاسخ
تشکر شده توسط: ADMIN
راستش چند مورد اسپمر داشتیم و بخاطر همین تأیید توسط مدیریت رو گذاشتم و مرتب سر میزنم و سعی میکنم تأیید بیشتر از چند دقیقه در اکثر موارد طول نکشه. درمورد غرور هم حقیقتش اصلاً خوشم نمیاد و ازطرفی معتقدم غرور هم اگه بخواد باشه، جاش اینجا نیست. درحقیقت باید گفت غرور در برابر کی؟ در برابر کاربران؟ مگه غیر از اینه که حیات سایت وابسته به کاربرانش هست؟ امیدوارم از حضورتون توی این انجمن بهره مند بشیم چون تمام تلاشم اینه که یک جو دوستانه و بدون تنش و برخورد اینجا حاکم باشه. دنیای برنامه نویسی به خودی خود خشک و بی روحه و ترجیح میدم با بحث کردن بین خودمون، سخت تر از اینی که هست نکنیمش.
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366 , abdollah110110 , YN97 , php
هر گاه خبرهای بد را به عنوان یک نیاز به تغییر و نه یک خبر منفی پذیرفتید،
شما از آن شکست نخورده اید، بلکه چیزهای تازه ای از آن آموخته اید.

(08-03-1394، 10:56 ق.ظ)ADMIN نوشته: من چند تا اکانت اونجا ساختم و لینک همین تاپیک رو که با bit.ly فشرده کردم برای کاربران فعال اونجا ارسال میکنم تو پیام خصوصی که مدیران هم نبینن و حذف کنن. این روش هم خوب جواب میده.

من هیچ تعصبی به هیچ کسی و جایی و کاری ندارم و باور دارم انسان هر کجا که راحت باشه آرامش داشته باشه آسایش داشته باشه اونجا رو میتونه به عنوان خونش انتخاب کنه (چه مجازی چه واقعی )
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , ADMIN
ممنون بابت پستتون. این پست مال اون اوایل هست (حدود 20 روز قبل) که این اتفاق افتاده بود و الان دیگه هیچ کاری به سایتشون ندارم. تصمیم گرفتم بجای وقت گذاشتن بیشتر از این واسه اونها، انجمن خودمون رو پربار کنم. نتایج مثبتش رو هم روز به روز دارم میبینم.
پاسخ
تشکر شده توسط: abdollah110110 , sorkhabi
سلام جناب مهندس ما خیلی مخلصیم
اینجا رو میکنم تالار برنامه نویسی
پاسخ
تشکر شده توسط: abdollah110110 , sorkhabi , ADMIN
ممنون. با وجود اعضایی همچون شما، اینجا همین حالاش هم تالار برنامه نویسی محسوب میشه.
پاسخ
تشکر شده توسط: abdollah110110 , sorkhabi
توی فیسبوک لینک این مطلب رو گذاشته بودم و جالب بود یکی از اعضای قدیمی سایت برنامه نویس هم گفتن بخاطر همین کوته فکریهای برادران کرامتی فر مدتیه از اونجا جدا شدن و سایت خودشون رو راه اندازی کردن: http://barnamenevisan.org
مدیر: آقای ایمان مدائنی

این سایت برای کسانی که میخوان ASP.NET کار کنن منبع خیلی خوبیه.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
به نظر من ای کاش شما از همون اول فارم خودتونو میزدید تا الان خیلی جلو میفتادید.
پاسخ
الانم دیر نشده. با مقالاتی که میگذاریم و قطعاً توی انجمنهای دیگه مشابهشون پیدا نمیشه، با شتاب بیشتری از بقیه حرکت میکنیم. خیلی از انجمنهای بزرگ عملاً متوقف شدن. هر روز یه بار به انجمنهایی مثل مجید آنلاین و برنامه نویس و... سر میزنم و میبینم اکثر تاپیکها تکون نمیخورن و تاپیک جدید هم یکی یا دوتا در روز میاد که اونا هم سؤالات پیش پا افتاده است. از اعضای محترم هم تقاضا دارم توی شبکه های اجتماعی و Line و BeeTalk و... برای انجمن تبلیغ کنن تا زودتر رشد کنه و دیده بشه.
پاسخ
انجمن وقتی ماله شما هست بیشتر برای خرید پکیج ها اعتماد میکنن هر چند توی برنامه نویس هم بخاطر سابقه شما خریدها انجام میشد ولی باید دنبال راهی باشیم تا کاربران تازه وارد به دنیای برنامه نویسی هم اعتماد کنن چون اگه از اول با روند برنامه نویسی شما آشنا بشن هم رو اصول میرن جلو و هم زمان کمتری رو برای حرفه ای شدن طی میکنن.
پاسخ
تشکر شده توسط: ADMIN
یکی از بهترین راهها اینه که کسانی که خرید کردن، نظرشون رو توی سایت ثبت کنن.
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان