رتبه موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا از انجمن برنامه نویس جدا شدم؟
سلام
از این نحوه صحبت کردنشان خوشم نیامد
نقل قول:دوست عزیز

"مدیر تالار" طبق قوانین حقوقی و اساسنامه برنامه نویس صرفا وظیفه حذف پست های اسپم و پاسخ به سوالات فنی کاربران بصورت کاملا رایگان را دارد
این که فردی با سوء استفاده از این عنوان و فریب کاربران با اقداماتی نظیر:
دریافت وجه در قالب فروش سیدی (بدون مجوز از وزارت ارشاد و واحد رسانه های دیجیتال) خارج از روند حقوقی برنامه نویس
دریافت وجه بابت برگزاری نشست صمیمانه (با اعلام 4-5 شماره کارت جهت واریز وجه احتمالا بصورت دوستانه و صمیمانه)
توهین و تهمت به کاربران و مدیران وب سایت
و ....
را انجام داده است، به هیچ عنوان ارتباطی با "مجموعه فنی و تحقیاتی برنامه نویس" پیدا نمی کند
خوشبختانه در کشوری زندگی می کنیم که دارای قانون اساسی و پلیس تخصصی برای بررسی جرایم رایانه ای می باشد
بالاخره پولی که شما پرداخت کردید به یک شماره حساب و یک شخصیت حقیقی واریز شده است
بنابراین شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر می توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا
از روش های قانونی شکایت خود را مطرح کنید
البته لازم به ذکر است که شما اولین شاکی دراین زمینه نیستید، و در حال حاضر کاربران بسیاری شکایت مشابه دارند
به همین دلیل کلیه مدارک و مستندات موجود در این زمینه، در اختیار پلیس فتا و شاکیان پرونده (صد البته با دستور مقام محترم قضایی) قرار گرفته است
و در صورت نیاز همکاری های لازم نیز از طریق مسئول حقوقی برنامه نویس انجام خواهد گرفت. )
بنظرم باجناب آقای مهدی کرامتی برادر باشند
نمی دانم چه مدرکی دارد اما می دانم برادرشان لیسانس کشاورزی دارند و یک کتاب به زبان سی شارپ خوانند و شدند سی شارپ دان
درمورد تدریسشان هم از آقای صباصبوحی در برنامه نویس بپرسید همین حرف من را تایید می کند هرگاه در کلاس به اروری برمی خوردند دسترسی به مانیتور را قطع می کردند تا مشکل را حل کنند(یعنی بدون آمادگی سر کلاس حاضر می شدند)و چندنفر اواسط ترم دیگر قید کلاس را زدند و رفتند وحالا برادرشان را نمی دانم چی بگم
اما یک انتقاد از شما دارم
آنهم بدقولی شمااست نمی دانم شایدهم حق داشته باشید
1)پکیچ پیشرفته طولانی شد
2)yii2را صحبت کرده بودید اما خبری نشد
3)کتاب بازی سازی در سی شارپ هم .....
اما ویژگی عالی شما
مخ بودن شما در موضوعی که بحث میکنید
موفق وموید باشد
پاسخ
تشکر شده توسط:
درمورد مواردی که گفتین:

1- متأسفانه مشکلات زیادی پیش اومد و همین الان هم درگیر یکیشون هستم و اون هم جابجایی شرکت به مکان جدید هست که اگه خدا بخواد با نیروهای جدیدی که دارم استخدام میکنم، بار کاری بنده برای انجام پروژه (جهت کسب درآمد برای بقا) کم میشه و زمان بیشتری برای پکیج اختصاص میدم.

2- Yii2 بعد از تکمیل پکیج پیشرفته استارت میخوره. درمورد اون قول خاصی ندادم که بخواد انتظار ایجاد کنه و مستندات خود سایتش تا اون موقع به حد کافی جوابگو هست ولی eBookهای خوبی هم برای Yii2 اومده که موقتاً میتونید از اونها استفاده کنید.

3- لطفاً ... نگذارین و حرفتون رو راحت بزنید.

درمورد نظر لطفتون هم ممنونم.
پاسخ
تشکر شده توسط:
باسلام
(3- لطفاً ... نگذارین و حرفتون رو راحت بزنید.)
خیلی طولانی شده
پاسخ
تشکر شده توسط:
کتاب که جلد اولش چاپ شده و آماده است و به آموزش خود #C اختصاص داره. جلد دوم رو هم حقیقتش به چند دلیل فعلاً قصد ندارم روش کار کنم:
1- با وجود موتورهای آماده کسی سراغ XNA نمیره به اون صورت مگر کسانی که بخوان موتور اختصاصی بنویسن که اونها هم اگه خیلی حرفه ای باشن ترجیح میدن با DirectX و ++C مستقیماً سروکار داشته باشن.
2- پکیجهای آموزشی تصویری بیشتر از کتاب تأثیرگذاری و مقبولیت داره.
پاسخ
تشکر شده توسط:
استاد شهرکی منم اومدم. شرمنده دیر شد ولی اومدم دیگه. مثل قدیما با همون لبخندتون این تأخیر رو ببخشید Ywink

سعی میکنم دیر اومدنم رو با جواب دادن به سؤالای بقیه جبران کنم. لینک این تاپیک رو هم توی امضام گذاشتم.
پاسخ
تشکر شده توسط:
از بقیه دوستان هم میخوام که همین لینک خلاصه که گذاشتم رو همه جا تبلیغ کنن.
پاسخ
تشکر شده توسط:
منم از برنامه نویس out   Ysmile
پاسخ
تشکر شده توسط:
(02-04-1394، 01:42 ب.ظ)fatima-php نوشته: استاد شهرکی منم اومدم. شرمنده دیر شد ولی اومدم دیگه. مثل قدیما با همون لبخندتون این تأخیر رو ببخشید Ywink

سعی میکنم دیر اومدنم رو با جواب دادن به سؤالای بقیه جبران کنم. لینک این تاپیک رو هم توی امضام گذاشتم.

چطوریه اینجا از شکلک استفاده میکنی؟  Ybiggrin
حتما باید محروم می شدی تا بیای؟ تاپیکی که توش محروم شدی یه نمونه خیلی کوچیکه، جالبش ابنجاست که تو حرفه خاصیم اونجا نزدی که باعثه محرومیتت بشه، این مدیر مثلا محترم مثله یه بچه ی 10 ساله میمونه نمیدونم توام بودی یا نه ولی بحث های شدیدی بین کاربرا شد که باعث محرومیته اعضای فعال فروم از جمله کاربرای این انجمن شد.
فقط نمیدونم آقای unique چرا نمیاد، اونم بیاد عالی میشه؛ با اینکه مدیر مثلا محترم با ایشون هم بر خورده تندی داشته ولی بازم میره اونجا البته کم
---
«مدیر مثلاً محترم» = آقای کرامتی فر
پاسخ
تشکر شده توسط:
اولاً که من توی یه بحث علمی و جدی نیومدم شکلک بگذارم (دوباره شروع نکنید) و ثانیاً متوجه نشدم منظورتون از «مدیر مثلاً محترم» آقای شهرکی بود یا کرامتی؟ درمورد آقای Unique هم من بهشون لینک رو فرستادم ولی هنوز نیومدن. شاید تمایلی نداشتن. نمیشه همه رو مجبور کرد بیان اینجا. البته خودش میگفت چون کم میاد و براش حرفهای بقیه مهم نیست، براش تفاوتی نداره کجا کار کنه. برنامه نویس رو هم چون کاربران بیشتری داره میره. حالا شاید اونم کم کم اومد. باید توی تبلیغات استمرار داشته باشیم.
پاسخ
تشکر شده توسط:
(02-04-1394، 02:15 ب.ظ)fatima-php نوشته: منظورتون از «مدیر مثلاً محترم» آقای شهرکی بود یا کرامتی؟
کاملا واضحه، منظورم آقای کرامتی فر بود.
پاسخ
تشکر شده توسط:
آقای کرامتی یا کرامتی؟  Ywhat
پاسخ
تشکر شده توسط:
سعی کنید هیجان احساساتی مثل خشم و نفرت و حتی دوستی و... باعث نشه عباراتی بکار بره توی پستها که بعداً بخوان آتو بگیرن برای توهین.
پاسخ
تشکر شده توسط:
(02-04-1394، 02:19 ب.ظ)fatima-php نوشته: آقای کرامتی یا کرامتی؟ Wink

همون کرامتی Big Grin
ولی من که مثله ایشون نیستم به بزرگتر از خودم احترام میزارم Angel
پاسخ
تشکر شده توسط:
نقل قول:کتاب بازی سازی در سی شارپ هم .....

آقای شهرکی به نظرتون بهتر نیست موتور unity یا unreal آموزش داده بشه، تا بازی سازی با c#? البته من تو بازی سازی زیاد تخصص ندارم ولی به نظرم بهتر اومد چون کراس پلتفرم هم هستند ولی با #C فقط برای ویندوز و ویندوز فون میشه نوشت.
پاسخ
تشکر شده توسط:
منم شدم جزو اخراجی ها Ybiggrin
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان