رتبه موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا از انجمن برنامه نویس جدا شدم؟
چه جالب آقا مرتضی (فامیلیتون رو نمیدونم دوست عزیز)، پستهای اعتراضی بعدی شما حذف شد و فقط پستی که به نفعشون بوده رو همراه با جواب خودشون گذاشتن و بعدش هم شما رو محروم کردن. واقعاً این بچه کرامتی پیش خودش چی فکر میکنه؟ اینقدر شعور نداره که بفهمه تو این چند روز کلی کاربر تاپیک رو دیدن و دارن درمورد رفتارهای ابلهانه اش قضاوت میکنن؟ چقدر لذت میبرم وقتی عمق وحشتشون رو از nCIS میبینم. آدمهای حقیر، از دور مشخصن.

بزرگی گفته:
نقل قول:کسانی که به تو حسادت میکنند را دوست بدار، زیرا آنها کسانی هستند که با تمام وجود معتقدند که تو از آنها بهتری.
پاسخ
تشکر شده توسط: sm_pakdel
سعی ردم نصیحتش کنم البته میدونم که نرود میخ آهنی بر سنگ
ولی خوب وظیفه بود بهشون بگم

لینک

اگر ذف شده بود عکسشو ببینید

پاسخ
تشکر شده توسط:
آدمی که به حقوق کسی که پست اصلی رو گذاشته احترام نمیگذاره و از پستش برای مقاصد خودش سوء استفاده میکنه و بعد هم کاربر رو محروم میکنه تا نتونه بگه منظورش اون چیزی که با سوء استفاده بیان شده نبوده، از سنگ هم حقیرتره. نصیحت برای چنین آدمی مثل آب در هاون کوبیدنه.
پاسخ
متوجه هستم
فقط سعی کردم بهشون بفهمونم که همه میدونن که چقدر کوچیک و حقیرن
البته از این حقارت بدتر اینه که خودشو نمی دونن چقدر حقیر شدن با این کااشون این از خود حقارت بد تره
پاسخ
تشکر شده توسط:
این آقایون الان شدن مصداق بارز کسی که داره توی برکه غرق میشه و برای نجات خودش، به علفهای هرز و جلبکهای کنار ساحل هم چنگ میندازه. بهتره تحویلشون نگیریم و به مسیر موفقیت خودمون ادامه بدیم. تنها چیزی که اینها میتونن بهش افتخار بکنن اینه که دیگران بهشون فکر کنن (حالا به هر دلیلی باشه مهم نیست) که ما این دلخوشی رو هم ازشون دریغ میکنیم. البته این حرفم معناش اینه که ما کاری به کارشون نداریم ولی اگه اونها حرفی بزنن یا اهانتی بکنن، توی شبکه های اجتماعی و این سایت و هرجا بشه، اطلاع رسانی میکنیم.
پاسخ
آقا تبریک میگم. پست شما هم حذف شد و به جمع محروم شدگان ورودتون رو خوش آمد میگم. کاش بجاش مینوشتن «آزاد شده»
پاسخ
تشکر شده توسط: morteza , sm_pakdel
انگار با ملت شوخی داریم ما بهش گفتم حاجی پاک کردی همه چیز پاک میکنی

سلام به این اقا تماس گرفتم گفتم شما یوزر کرامتی فر هستید گفتن چطور مگه گفتم بنده mortezajon تلار هستم بنده پیغام دادم که نوشته بنده در صورتی که اسپم محسوب شود بقیه نقل قول ها و نوشته های منو هم حذف کنید
و ایشون هم گفتن چشم غروب ساعت 5 تماس بگیرید من الان درحال جابجایی هستم
(08-04-1394، 01:09 ق.ظ)ADMIN نوشته: چه جالب آقا مرتضی (فامیلیتون رو نمیدونم دوست عزیز)، پستهای اعتراضی بعدی شما حذف شد و فقط پستی که به نفعشون بوده رو همراه با جواب خودشون گذاشتن و بعدش هم شما رو محروم کردن. واقعاً این بچه کرامتی پیش خودش چی فکر میکنه؟ اینقدر شعور نداره که بفهمه تو این چند روز کلی کاربر تاپیک رو دیدن و دارن درمورد رفتارهای ابلهانه اش قضاوت میکنن؟ چقدر لذت میبرم وقتی عمق وحشتشون رو از nCIS میبینم. آدمهای حقیر، از دور مشخصن.

بزرگی گفته:

سلام جناب مهندس من همون اول هم نوشتن که شما میخواهید کلاهبرداری کنید !!!
ولی ایشون به سمت شما گرفت مطلبش
من الان به این اقا تماس گرفتم گفتم جناب کرامتی فر من به شما گفتم نوشته بنده اگر حذف شود باید تماما حذف شود هیچ نقل قولی باقی نماند
ساعت 5 دوباره تماس میگیرم با این اقا الان تو جابجایی هستن
من یکی حق خودم به کسی نمیدم ازش سوء استفاده کنه

(05-04-1394، 11:50 ق.ظ)ADMIN نوشته: پیشنهاد میکنم از صفحه عکس بگیرین و بعنوان سند نگه دارین تا اگه یه زمان پستهای مخالف رو حذف کردن و قصد سوء استفاده از پست اولیه شما رو داشتن، مدرکی برای شکایت و افشا توی شبکه های اجتماعی و... داشته باشین.
اگر این اقای کرامتی فر بخواهد این کارو انجام بده حضورا به خدمت ایشان میرسم از خجالتش در میام
پاسخ
تشکر شده توسط:
خواستی بری وسط کلاسش برو
پاسخ
تشکر شده توسط: morteza
(08-04-1394، 06:42 ب.ظ)hamid نوشته: خواستی بری وسط کلاسش برو

اره
ساعت 5 زنگ زدم بهش از دست رس خارج کرده بود
پاسخ
تشکر شده توسط:
نکته جالب اینجاست که کاربر f3framework رو هم محروم کردن. نمیدونم این بنده خدا دیگه چی گفته که اینطوری برخورد میکنن. کلاً دیگه کنترل رفتارشون از دست خودشونم خارج شده. خیلی لذت داره دیدن مستأصل شدن این جماعت پول پرست.
پاسخ
تشکر شده توسط: morteza
خب کارشون طبیعی هست دیگه وقتی چیزی رو بلد نیستن تو سایت هم نمیذارن که پرسش و پاسخی هم در خصوص این موضوع نشه
واقعا کارشون جالب و مضحک هست
پاسخ
تشکر شده توسط:
نمی دونم این اقا چطور همه رو با یه دید نگاه میکنه
شما مهندس شهرکی میشناسی
منو هم میشناسی ایا این قدر خودت مطمعن هستی و یا به من که از شهرستان پا نمیشم بیام در اموزشگاهت به خاطر یه نقل قول پست یه مشت تو سر پوکت نزنم یعنی ارزشش داره خدایش
من نمیدونم این ملت چرا دوست دارند ماجراجویی کنند
چرا دوست دارند خودشون به دست خودشون پدرشون دربیاد
جدی بعضی ها چی واسه خودشون فکر میکنن
همین الانم زنگ زدم ایشون جواب نداد
فردا هم به اموزشگاه و خودش زنگ میزنم نشد یه سری به دادگستری میزنم
پاسخ
تشکر شده توسط:
خوب چرا تاپیک های اموزشی تون حذف کردن؟
من که چیز زیادی هنوز از php نمیدونم ولی تا همین الان شم مدیون شمام .ممنون
پاسخ
تشکر شده توسط:
ولی خدا خیرشون بده هر چی که نداشته باشن زنگ تفرح خوبی هست
Ybiggrin Ybiggrin Ybiggrin Ybiggrin
پاسخ
تشکر شده توسط:
(09-04-1394، 12:25 ق.ظ)Thorin نوشته: خوب چرا تاپیک های اموزشی تون حذف کردن؟
من که چیز زیادی هنوز از php نمیدونم ولی تا همین الان شم مدیون شمام .ممنون

شما لطف دارین. درمورد حذف تاپیکهای آموزشی هم حقیقتش کدوم کار این آقایون منطقی و عقلانی بوده که الان شما دنبال علت منطقی برای این یکی کارشون هستین؟ تاپیکهای آموزشی هم چون مطلب توی سایتم بوده و اونجا لینکش گذاشته میشده، به مذاق آقایون خوش نیومده. خدایا خودت ببین ما رو با کیا کردی 70 میلیون!
پاسخ
تشکر شده توسط: sm_pakdel , morteza , Thorin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان