رتبه موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا از انجمن برنامه نویس جدا شدم؟
Thorin

Son Of Thron

اسم کاربری جالبی دارید!

به نظر شما اگه کل تاپیک هاو پست های استاد شهرکی رو حذف کنن دیگه چیزی توی سایتشون میمونه که گوگولی عزیز بیاد نشون بده موقع سرچ؟؟ Ysmile
کم کم انشاالله این سایت رو میترکونیم! (منظورم همین سایته نه اون سایت، و منظور هم از ترکوندن اینکه که با مطالب میترکونیم!!! Ybiggrin)
پاسخ
تشکر شده توسط: php , Thorin , Renegad , mahsa_93mh
نور چراغ تالار PHP برنامه نویس آقای شهرکی بودند :D
از اون زمانی که این تالار راه اندازی شده فکر کنم هفته ای یه بار یه سر می زنم برنامه نویس ببینم چه خبره !
خیلی چیز ها از جناب شهرکی یاد گرفتم ، نه تنها در پکیج آموزشی شون بلکه در فروم .

آقای کرامتی فر هم کلاس هاشون شرکت کرده بودم بعد از سه جلسه خودم فرار کردم ! فروم هم که کلا اکانتشون خاک خورده :D
پاسخ
تشکر شده توسط:
من از همون اول که در برنامه نویس عضو شدم فقط با دیدن عکس کرامتی فهمیدم که چیزی بارش نیست و تمایلی برای شرکت در کلاساشون پیدا نکردم و همیشه این حسو داشتم که بالاخره چنین اتفاقاتی پیش خواهد اومد. ماشاءالله به حس ششم خودم. Ywink
پاسخ
تشکر شده توسط:
سلام
وقت بخیر دوستان
نخواستم این مواردی که میخوام بگم رو تویه تاپیک جداگانه مطرج کنم چون تا حد زیادی به موضوع همین تاپیک مربوط میشه
مسلما رفتار های مدیران برنامه نویس مناسب نبوده و نیست و من به هیچ عنوان رفتار ها و اهدافشون رو تایید نمی کنم .
برای جناب شهرکی هم ارزش و احترام زیادی قاعل هستم و ایشون رو استاد خودم میدونم ( Heart ) ولی یک سری رفتار های ایشون دور از سیاست ، آزار دهنده و در برخی موارد جزئی دور از آنچه شعار میدند بوده که البته انسان ممکن الخطاست و هیچ انسانی کامل نیست .
یک مورد مربوط به مدیریت این فروم بوده و برای من خیلی آزار دهنده بوده (البته نمیخواستم مطرح کنم ...) رو ذکر می کنم بلکه موجب تغییر بعضی سیاست های جناب شهرکی بشه یا حداقل پاسخی منطقی در این رابطه از اینشون دریافت کنم ...
چند هفته پیش تاپیکی در اعتراض به نحوه ساخت پکیج آموزش عملی پی اچ پی توسط bidak ساخته شد و ایشون مسائلی رو مطرح کردند و جناب شهرکی در پاسخ گفتند روند ساخت به دلیل مشکلات و افزایش کیفیت به تاخیر افتاده و اگر شما تمایل ندارید شماره کارت بدید تا هزینه پرداخت شده بازگشت داده بشه ...
در نهایت این تاپیک حذف شد و دلیل حذف رو اینطور بیان کردند :
این اعتراض ها میتونه روی اونایی که تازه پکیج رو خریداری کردند یا میخوان خریداری کنند تاثیر منفی بزاره ...

تویه قوانین هم این بند هست که بخش مد نظرم رو بولد کردم :
نقل قول:عدم اجابت این قوانین ممکن است به تعلیق حساب کاربری شما و یا ممنوعیت دائم از دسترسی شما به این انجمن بیانجامد. شناسه‌ی آی‌پی شما با هر ارسال در این انجمن ثبت شده و در صورت لزوم قابل یافتن توسط تیم مدیریت انجمن می‌باشد. شما می‌پذیرید که ما توانایی و حق پاک کردن، ویرایش و یا بستن هر حساب کاربری و یا مطلب ارسالی در هر زمان که مورد نیاز باشد را داریم. شما همچنین توافق می‌کنید که همه‌ی اطلاعاتی که شما در این انجمن وارد می‌کنید در یک دیتابیس حفظ می‌شود و همچنین کوکی‌ها در روی کامپیوتر شما جهت ذخیره اطلاعات ورود شما ذخیره می‌شوند.
به نظر من این رفتار شما تفاوت چندانی با رفتار برادران کرامتی فر نداره و شما آزدی بیان رو بخاطر امکان زیان وارد شدن به کسب و کارتون منع می کنید .
من و خیلی ها میخواهیم بدانیم چنین رفتار های مدیریتی رو از شما در چه موافعی خواهیم دید ؟
بلاخره دوستانی که به این انجمن اومدند حساب خاصی روی مدیریت شما و این انجمن باز کردند ...
منتظر پاسخ Rolleyes
پاسخ
تشکر شده توسط:
آره به نظر منم حالا که ماها رو از برنامه نویس اخراج کردن و ماهم اومدیم و خودمختار شدیم و روز به روز هم داریم پیشرفت میکنیم، دیگه کم کم وقتشه ما به دین خودمان، آنها هم به دین خودشان.
پاسخ
تشکر شده توسط:
(10-04-1394، 05:50 ق.ظ)prans.info نوشته: ...چند هفته پیش تاپیکی در اعتراض به نحوه ساخت پکیج آموزش عملی پی اچ پی توسط bidak ساخته شد و ایشون مسائلی رو مطرح کردند و جناب شهرکی در پاسخ گفتند روند ساخت به دلیل مشکلات و افزایش کیفیت به تاخیر افتاده و اگر شما تمایل ندارید شماره کارت بدید تا هزینه پرداخت شده بازگشت داده بشه ...
در نهایت این تاپیک حذف شد و دلیل حذف رو اینطور بیان کردند :
این اعتراض ها میتونه روی اونایی که تازه پکیج رو خریداری کردند یا میخوان خریداری کنند تاثیر منفی بزاره ...

تویه قوانین هم این بند هست که بخش مد نظرم رو بولد کردم :

عدم اجابت این قوانین ممکن است به تعلیق حساب کاربری شما و یا ممنوعیت دائم از دسترسی شما به این انجمن بیانجامد. شناسه‌ی آی‌پی شما با هر ارسال در این انجمن ثبت شده و در صورت لزوم قابل یافتن توسط تیم مدیریت انجمن می‌باشد. شما می‌پذیرید که ما توانایی و حق پاک کردن، ویرایش و یا بستن هر حساب کاربری و یا مطلب ارسالی در هر زمان که مورد نیاز باشد را داریم. شما همچنین توافق می‌کنید که همه‌ی اطلاعاتی که شما در این انجمن وارد می‌کنید در یک دیتابیس حفظ می‌شود و همچنین کوکی‌ها در روی کامپیوتر شما جهت ذخیره اطلاعات ورود شما ذخیره می‌شوند.

به نظر من این رفتار شما تفاوت چندانی با رفتار برادران کرامتی فر نداره و شما آزدی بیان رو بخاطر امکان زیان وارد شدن به کسب و کارتون منع می کنید .
من و خیلی ها میخواهیم بدانیم چنین رفتار های مدیریتی رو از شما در چه موافعی خواهیم دید ؟
بلاخره دوستانی که به این انجمن اومدند حساب خاصی روی مدیریت شما و این انجمن باز کردند ...
منتظر پاسخ Rolleyes

ببینید، شاید متن قوانین تا حدود زیادی مشابه باشه ولی قطعاً تأیید خواهید کرد که نحوه اعمال اون توی این سایت با سایت برنامه نویس خیلی تفاوت داره. تقریباً تمام تغییراتی که توی این انجمن روی پستها انجام میشه درجهت رفع مشکلاتی مثل اشتباهات تایپی، عدم ضمیمه کردن صحیح تصاویر، اصلاح عناوین تاپیکها و... است و نه سوء استفاده از پستها به نفع مدیریت سایت (که توی برنامه نویس داره اتفاق میفته).

درمورد حذف تاپیکی که اشاره کردین هم باید دقت کنید که وقتی یه تاپیک، (علیرغم پاسخی که داده میشه و محترمانه اعلام میشه که هر کسی نارضایتی داره، بگه تا هزینه رو حتی با وجود اینکه بخشهایی از پکیج رو دریافت کردین برگردونم)، به سمتی کشیده میشه که هیچ چیزی بجز لجبازی و تخریب وجهه سایت، بنده که دارم تمام تلاشم رو میکنم که پکیجی که مشابهش توی جهان هم میتونم به جرأت بگم نیست و خود مجموعه آموزشی ازش برداشت نمیشه، طبیعیه که تاپیک حذف بشه. شما خودتون رو جای بنده بگذارین. شبانه روز دارین برای پربار شدن انجمن و سایت و پکیج و... تلاش میکنید، درحالی که میبینید حتی یه درآمد جزئی تبلیغاتی هم توی انجمن و سایت وجود نداره و همه چیز (بجز پکیجها) رایگانه. اونوقت یکی دو نفر که اوضاع و احوالشون از پستهایی که میگذارن مشخصه و نه حاضرن انصراف بدن و نه حاضرن صبر کنن، مستقیماً بیزینسی که برنامه ریزی و آینده زندگی خودتون و خانواده تون رو بر مبنای اون طرح ریزی کردین هدف میگیرن و باعث میشن کسی پکیج رو نخره، اونوقت چه کاری انجام میدین؟

درمورد ذخیره IP و کوکی و... هم این قانونی هست که پلیس فتا برای انجمنها درنظر گرفته تا اگه تخلفی صورت گرفت، ردپایی از مجرمین احتمالی وجود داشته باشه که قابل ارائه به مقامات قضایی باشه وگرنه IP کاربران برای شخص بنده هیچ استفاده ای نداره. ممکنه بگین تمام این اطلاعات قابل جعله ولی این مهم نیست. مهم اینه که مسئولیت از بنده و سایت (درصورت بروز تخلف) رد بشه و اینطور نباشه که بخاطر نگرفتن این اطلاعات، به اتهام فراهم سازی بستر وقوع جرم بدون گذاشتن ردپا، معاونت درجه 2 در جرم شامل حالمون بشه.

از حذف کردن تاپیک، بجز یکی دو مورد که واقعاً دیدم تاپیک دیگه با مباحثه جلو نمیره و فقط مصداق لجبازی پیدا کرده، استفاده نکردم. محروم کردن کاربران رو تا حالا اصلاً استفاده نکردم. حذف پستها فقط یکی دو مورد و اونهم بخاطر پستهای تکراری بوده و حتی تاپیکهایی که خود استارتر حذف کردن رو هم چند مورد برگردوندم و تقاضا کردم بجای حذف، علت رفع مشکل رو بیان کنن تا شاید مشکل یکی دیگه هم برطرف بشه. پس مشاهده میکنید که تفاوت خیلی زیادی بین برداشت بنده و مدیریت برنامه نویس از این قانون به ظاهر مشابه، وجود داره.

درمورد تعلیق و مسدودسازی حساب هم باید دقت کنید که من همون ابتدا تمام قوانین رو شفاف بیان کردم. وقتی یکنفر میگه با قوانین موافقم، همه چیز رو پذیرفته وگرنه اجباری به عضویت در این سایت یا هر سایت دیگری نداره. بهرحال، معتقدم وجود قانون (حتی بد) بهتر از بی قانونیه. اگه تا حالا از اختیارات مدیریتی، در موردی خلاف قوانین استفاده شده، بفرمایید تا رسیدگی بشه.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
اتفاقا منم آخرین پستهایی که بین اون شخص و استاد شهرکی رد و بدل شد رو دیدم. واقعا بنظر شما با کسی که نه صبر میکنه پکیج حاضر بشه و نه پولشو میگیره تا انصراف بده، چطوری باید حرف زد و رفتار کرد؟ بهتر نیست بحثی که آخر نداره همون اول متوقفش کنیم؟ خوب یکم خودتونو بذارین جای استاد. چرا گیرهای الکی میدین؟ خودتون باشین چیکار میکنین وقتی طرف مقابل گوش شنوا نداره؟ وقتی یه بحثی رو شروع میکنه آدم، بالاخره باید یه جایی قانع بشه و تموم کنه بحثو، نه اینکه زمین و زمان رو بهم بدوزه و هیچ جوری قانع نشه. این حرفایی که به استاد میگین انصاف نیست. لطفا رعایت کنین دوستان.
پاسخ
تشکر شده توسط: ADMIN
(10-04-1394، 09:10 ق.ظ)abdollah110110 نوشته: آره به نظر منم حالا که ماها رو از برنامه نویس اخراج کردن...

بفرمایید «ما برنامه نویس رو از زندگیمون اخراج کردیم». یه سایت هیچوقت مهمتر از کاربرانش نیست.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
درسته ما خودمون میدونستیم اعتراض مساوی با محروم شدنه(آزاد شدن)
پاسخ
تشکر شده توسط: ADMIN , sorkhabi , abdollah110110
(10-04-1394، 10:45 ق.ظ)ADMIN نوشته: درمورد حذف تاپیکی که اشاره کردین هم باید دقت کنید که وقتی یه تاپیک، (علیرغم پاسخی که داده میشه و محترمانه اعلام میشه که هر کسی نارضایتی داره، بگه تا هزینه رو حتی با وجود اینکه بخشهایی از پکیج رو دریافت کردین برگردونم)، به سمتی کشیده میشه که هیچ چیزی بجز لجبازی و تخریب وجهه سایت، بنده که دارم تمام تلاشم رو میکنم که پکیجی که مشابهش توی جهان هم میتونم به جرأت بگم نیست و خود مجموعه آموزشی ازش برداشت نمیشه، طبیعیه که تاپیک حذف بشه. شما خودتون رو جای بنده بگذارین. شبانه روز دارین برای پربار شدن انجمن و سایت و پکیج و... تلاش میکنید، درحالی که میبینید حتی یه درآمد جزئی تبلیغاتی هم توی انجمن و سایت وجود نداره و همه چیز (بجز پکیجها) رایگانه. اونوقت یکی دو نفر که اوضاع و احوالشون از پستهایی که میگذارن مشخصه و نه حاضرن انصراف بدن و نه حاضرن صبر کنن، مستقیماً بیزینسی که برنامه ریزی و آینده زندگی خودتون و خانواده تون رو بر مبنای اون طرح ریزی کردین هدف میگیرن و باعث میشن کسی پکیج رو نخره، اونوقت چه کاری انجام میدین؟
مسلما تا یه حدی به شما حق دادم که اومدم سوال می کنم تا بدونم دقیقا چرا این کار رو کردید ...
یک سوال برای من پیش میاد که ممنون میشم پاسخ بدید :
اگه فردا روزی کاربری در این انجمن تاپیکی مشابه تاپیک شما ایجاد کرد و سناریوی مشابه ی رخ داد و استارتر به شما پیغام داد شما باز هم همین رفتار رو می کنید و به کیفیت تاپیک کمک می کنید یا سکوت اختیار می کنید ؟
(10-04-1394، 10:45 ق.ظ)ADMIN نوشته: درمورد ذخیره IP و کوکی و... هم این قانونی هست که پلیس فتا برای انجمنها درنظر گرفته تا اگه تخلفی صورت گرفت، ردپایی از مجرمین احتمالی وجود داشته باشه که قابل ارائه به مقامات قضایی باشه وگرنه IP کاربران برای شخص بنده هیچ استفاده ای نداره. ممکنه بگین تمام این اطلاعات قابل جعله ولی این مهم نیست. مهم اینه که مسئولیت از بنده و سایت (درصورت بروز تخلف) رد بشه و اینطور نباشه که بخاطر نگرفتن این اطلاعات، به اتهام فراهم سازی بستر وقوع جرم بدون گذاشتن ردپا، معاونت درجه 2 در جرم شامل حالمون بشه.
من منظورم فقط اون بخشی بود که بولد کرده بودم ...
پاسخ
تشکر شده توسط:
منظورتون تاپیک آموزشی و معرفی و فروش پکیجشونه؟ مطمئن باشین همونطور که توی قوانین اشاره کردم، دستشون رو به گرمی میفشارم و اگه بتونم درجهت رفع مشکلات هم کمک میکنم.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , hamid
شبهات رفع شد ... Rolleyes
پاسخ
تشکر شده توسط: ADMIN
راستی من یه چیزی یادم رفته بود بگم درسته که آماده شدن پکیج مهمه ولی رفع مشکلات کاربرانی که تا اینجای پکیج رو دریافت کردن خیلی مهمتره .پکیج آماده رو بدن دستت و با انبوهی از مطالب مواجه بشی و تا یک سال اینده فقط بشینی ببینی بهتره یا همزمان با رفع اشکالات و پیشرفت شما پکیج هم آماده بشه.ضمنا ماه رمضونه الان نمیشه پکیج ضبط کرد 18 ساعت دهنمون خشکه.
پاسخ
تشکر شده توسط: ADMIN , abdollah110110
(10-04-1394، 05:50 ق.ظ)prans.info نوشته: نقل قول:
عدم اجابت این قوانین ممکن است به تعلیق حساب کاربری شما و یا ممنوعیت دائم از دسترسی شما به این انجمن بیانجامد. شناسه‌ی آی‌پی شما با هر ارسال در این انجمن ثبت شده و در صورت لزوم قابل یافتن توسط تیم مدیریت انجمن می‌باشد. شما می‌پذیرید که ما توانایی و حق پاک کردن، ویرایش و یا بستن هر حساب کاربری و یا مطلب ارسالی در هر زمان که مورد نیاز باشد را داریم. شما همچنین توافق می‌کنید که همه‌ی اطلاعاتی که شما در این انجمن وارد می‌کنید در یک دیتابیس حفظ می‌شود و همچنین کوکی‌ها در روی کامپیوتر شما جهت ذخیره اطلاعات ورود شما ذخیره می‌شوند.
منتظر پاسخ Rolleyes

واسه من شبه همان طور باقیست
قانون من قانون منه
هرکسی میتونه به قول نقل خودتون هرکاری بکنی قانونی شخصی داشته باشه که تمام حقوق دیگران زیر پا قرار بدهد
ویرایشش میکنم
ولی خوب منم قانونی دارم قانون من اینه
قانون 1 با انسان صحبت کن
وقتی به یه مغز فندوقی تماس گرفتی و چند بار بعدی جواب نداد
قانون 2
در اولین فرصت ادرس
تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از بهار شیراز، جنب بانک ملی، پلاک 459، طبقه 2، واحد شرقی (زنگ شماره 4)
مراجعه کنی
به هر طریقی میتونی به طرف مقابل ضرر بزنی
از طریق حضور در کلاس با یه چند نفر از دوستان و زیر مشت لگ گرفتن اونهای قانون 1 نقض کردن
از طریق ترکاندن ماشین دفتر و ....
من همیشه صبر دارم تا صبر لبریز بشه اون وقت رحم وجود نخواهد داشت و این کارو انجام میدهم
هرکسی تخصصی داره یکی مثل کرامتی فر ویرایش کردن بلده حذف یا محروم کردن حساب کاربری
بزدوی ماهم تخصصی که داریم به دوستان نشان میدهیم
دنیای واقعی ما کوچکتر از دنیای مجازیست
دیر زود داره ولی حتما حتما نقض کننده ها قانون من باید طعم دماغ شکسته را خواهند کشید
پاسخ
تشکر شده توسط:
شبهه درمورد این سایت و مدیریت انجمن nCIS منظورتونه یا سایت برنامه نویس و مدیریت برادران کرامتی فر؟ اگه توی مدیریت این سایت موردی مشاهده کردین، بخش گفتگوی عمومی درباره سایت و انجمن، صمیمانه پذیرای انتقادات شماست. منتها قطعاً تأیید خواهید کرد که بحث تا جایی ادامه پیدا میکنه که احساس بشه به سمت یه نتیجه مشخص و با رضایت طرفین داریم حرکت میکنیم و مواردی که هدفشون رسیدن به نتیجه نیست یا نتیجه ای که میخوان بگیرن، تخریب وجهه سایت و پکیجهای آموزشیه، حذف خواهد شد و فکر میکنم این موضوع قابل درک باشه و عنوان سانسور به اون شکلی که توی برنامه نویس در جریان هست رو نتونیم روی این کار بگذاریم.
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان