رتبه موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا از انجمن برنامه نویس جدا شدم؟
من چند تا اکانت اونجا ساختم و لینک همین تاپیک رو که با bit.ly فشرده کردم برای کاربران فعال اونجا ارسال میکنم تو پیام خصوصی که مدیران هم نبینن و حذف کنن. این روش هم خوب جواب میده.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , meysam1366
بهتره فعلا" تبلیغ نکنیم و روی محتوای انجمن بیشتر کار بشه ... الان برنامه نویس اگه رتبش بالاس بخاطره اینکه به تعداد بسیار زیادی سوال و جواب داره و با جستجوی سوال بصورت فارسی یقینا" جزء لینک های صفحه ی اول گوگل دیده میشه ... درج پست هایی بصورت پرسش و پاسخ برای قسمت هایی که فعلا" فعال شده میتونه به رتبه ی سایت کمک بکنه ، خودم دارم روی همین موضوع برای انجمن کار میکنم و تا چند روز نتیجه ی کار رو در انجمن قرار میدم ...
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , meysam1366 , ADMIN
اگه برای خریداران پکیج یک sms بفرستید و فاروم پشتیبانی رو معرفی کنید و همچنین لینک فاروم رو در منوی http://packages.ncis.ir قرار بدید عالی میشه.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , meysam1366 , ADMIN
ارسال پیامک فکر خیلی خوبیه. حتماً انجام میدم. البته منوی بالای packages.ncis.ir خیلی شلوغ شده و اگه بخوام چیزی اضافه کنم، توی مانیتورهای کوچک دو سطری میشه. فکر کنم قراردادن یک div چشمک زن بالای تمام صفحات، فکر خوبی باشه.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
سلام
واقعا که نمی دونم باید به مسئولین سایت برنامه نویس چی گفت
خداییش رو بخواهید من با پکیج های شما خیلی چیز یاد گرفتم
برای من که خیلی زجر اور بود این حرکت
پاسخ
تشکر شده توسط: abdollah110110 , sorkhabi , ADMIN
راستی این رو یادم رفت بگم
من دیدم توی سایت یکی از کاربر ها گذاشته بود خوشحام که اقای شهرکی محروم شده
واقعا من موندم یه شخص چقدر می تونه کوته فکر باشه که این جمله رو بگه
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , ADMIN
وقتی خداوند تو قرآن میگه از هیچ کسی بیشتر از وسعش انتظار ندارم، ما دیگه باید حساب کار دستمون بیاد. از کسی بیشتر از حد وسع و شعورش انتظار نداشته باشین تا به آرامش برسین.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
اون شخصی هم که این حرف رو زده، همون کسی بود که همراه با یکنفر دیگه که فریمورک گتنا رو نوشته بود، یه مدت سر و صدا راه انداختن و تالار رو شلوغ کردن و تهدید به هک کردن سایت میکردن و من هم محرومشون کردم و بعد یکیشون (که همین آقا بود) دوباره با یه اکانت دیگه اومد ولی سر به راه شده بود. بهرحال روش عقده گشایی افراد با هم فرق میکنه. اسمش رو هم میدونم و توی تلگرام هم اتفاقاً همین امروز دیدمش ولی ترجیح میدم هویتش باتوجه به رفتار بچگانه ای که داره، پشت همون اکانت برنامه نویس مخفی بمونه. همچنان معتقدم بحثهای شکل گرفته در جامعه مجازی نباید هویت و زندگی افراد در زندگی حقیقی رو تحت الشعاع قرار بده و با آبروی افراد بازی بشه.
پاسخ
تشکر شده توسط: hamo , sorkhabi , Eshpilen
تبلیغات در برنامه نویس ممنوعه ولی... لینک
پاسخ
تشکر شده توسط: eagle-design.ir , sorkhabi
(12-03-1394، 03:23 ب.ظ)ADMIN نوشته: تبلیغات در برنامه نویس ممنوعه ولی... لینک

این تاپیک رو قبلا دیده بودم که قبلا یکجور دیگه بود الان فقط پست اولش باقی مونده+یک پست تعریف و تمجید+ و در آخر هم پست تبلیغ خودشون!

حالا از اینا که بگذریم میخوام نتایجی که همین الان با سه نسخه PHP ورژن 5.3 و 5.3 و 5.4 گرفتم قرار بدم براتون:
ورژن 5.2 ====> For took: 2.850ms Foreach took: 0.629ms

ورژن 5.3 ====> For took: 2.250ms Foreach took: 0.546ms

ورژن 5.4 ====> For took: 1.537ms Foreach took: 0.429ms

همونظور که میبینید حلقه foreach حدود 4 الی 5 برابر سریعتر از for هستش که با عدد 49 برابری که ایشون توی اون تاپیک گفتن خیلی تفاوت داره. ولی اصلا تفاوت فاحش عدد 4 با 49 رو ما خیلی بهش گیر نمیدیم و میگیم اوکی! مشکل اینه که، کد ایشون در قسمت For اصلا اشتباهه! ایشون توی هر دور چرخش حلقه داره count آرایه رو به صورت count($elements) محاسبه میکنه!!!
اون حلقه باید به صورت زیر تصیح بشه که فقط یک بار عمل count انجام بشه:
  $count_elements = count($elements);
    for($i = 0; $i < $count_elements; $i++) { }
نتیجه حاصل به صورت زیر هستش:
For took: 0.385ms Foreach took: 0.428ms

همونطور که میبینید حلقه for سریعتر عمل میکنه اینجا!!! خدا به داد کسایی که کتاب های ایشون رو میخونن برسه، بعد از سالها تازه کشف میکنن کدها اشتباهه : |

@morning شما یک نکته ای توی اون تاپیکی ذکر کردی، چی بود اون نکته؟ فکر کنم گفتی واسه آرایه ای که value هاش string باشه، for سریعتره! چون الان پست شما توی اون تاپیک پاک شده!
پاسخ
بحثهای مربوط به Performance رو توی تاپیک جداگانه پیگیری کنید. اما درمورد علت حذف پستها هم بد نیست به این نکته اشاره کنم که الان جوری صحنه سازی کردن که انگار اول اون کاربر از کتاب ایشون تعریف کرده و بعد ایشون کتابشون رو معرفی کردن و قصدشون از اول تبلیغ نبوده.
پاسخ
تشکر شده توسط: eagle-design.ir , sorkhabi
نکته جالب دیگه ای اشاره نشده بهش این هست که تاپیک قفل شده هست
پاسخ
(08-03-1394، 10:54 ق.ظ)ADMIN نوشته: قطعاً اینکار رو انجام نمیدن ولی ما میتونیم انجمن خودمون رو بالا ببریم. وقتی کاربران برنامه نویس ببینن پرسشهاشون اینجا زودتر جواب داده میشه، میان اینطرف.

ان شاالله خدا همیشه پشت و پناهتون باشه من یکی از شاگردای اقای شهرکی بودم و بدون چاپلوسی میگم که واقعا سعی و تلاش زیادی میکنن که بچ ها بتونند مطالب رو به صورت کامل یاد بگیرند و هیچ کم  و کاستی در مورد مطلبی که آموزش میدن نمیذارند و اطلاعاتی که دارند را بدون هیچ توقعی در اختیار کاربران میذارند و این خودش یک نعمت بسیار بزرگ که واقعا توی کشور ما زیاد مرسوم نیست و به نوعی هرکسی اطلاعاتش واسه خودش نگه میداره امیدوارم آقای شهرکی شما با همون اراده به کارتون ادامه بدید و من هم به نوبه خودم تا بتونم از شما حمایت می کنم حالا به روش های مختلف که می تونم
با تشکر از مدیریت خوب این انجمن اقای شهرکی
پاسخ
از تمامی دوستان عمیقاً تقاضا دارم توی برنامه نویس، دیگه پستی مبنی بر حمایت از من یا انتقاد از مدیر جدید بخش PHP ننویسید چون کوچکترین بحثها هم باعث بالارفتن آمار بازدید اون سایت خواهد شد. ازطرفی هرگونه انتقاد بدون هشدار قبلی حذف میشه و حرفهای شما رو بی اثر میکنه ضمن اینکه جوابها و توهینهایی که بقیه درمقابل مینویسن، حذف نمیشه. پس اگه قصدتون کمک به بنده است، تلاش کنید این انجمن پربار بشه و دوستانتون رو به اینجا بکشونید و به سؤالات جواب بدین و سؤالاتتون رو هم همینجا بپرسین. با قطع آمار بازدید و مراجعه شما به برنامه نویس، رتبه الکسا و آمار پستهای اونجا کم میشه و این بزرگترین ضربه به مافیای برنامه نویس خواهد بود. گاهی اوقات، بد دفاع کردن، بدتر از حمله کردنه. کمی با احتیاط و آرامش و بصورت منطقی رفتار کنید. با تشکر
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366 , sm_pakdel , sorkhabi , abdollah110110
@ADMIN
آره متاسفانه حذف شده. در پیمایش آرایه هایی که اندیساشون رشته ای هست FOR عملکرد سریعتری داره.
واقعا از دیدن این عملکرای این مدیر آدم نمیدونه چی بگه . من موندم دلیل حذف اون پست چی بوده دوستان کسی دلیلشو میدونه؟
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , php , ADMIN

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان