رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
orm در php
دوستان اینا چطوری این حرکتو زدن؟
http://propelorm.org/
به ازای هر جدول توی دیتابیس یه کلاس درست کردن، خب چگونه؟ آیا میشه به صورت دینامیک کلاس php ایجاد کرد؟!
پاسخ
تشکر شده توسط: javad.pourmostafa
بصورت داینامیک نیست. یکبار از روی دیتابیس مدلها ساخته میشن و بعد توی پروژه ازشون استفاده میکنید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
متوجه شدم این یه کلاس به نام "generated-classes" داره که ما برای هر جدول دستی به این کلاسه اصلی extend میکنیم.
بعد این با تابع get_called_class() نام جدولو بدست میاره.
ممنون
پاسخ
تشکر شده توسط:
propel توی فریمورک سیمفونی استفاده شده و معماری ActiveRecord رو پیاده سازی کرده برای اونهایی که نمیخان از Doctrine استفاده کنند من وقتی از سیمفونی استفاده میکردم با نرم افزار ORMDesigner جداول و روابط رو به صورت گرافیکی ایجاد میکردم و با زدن یک دکمه کلاس های مدل اون جداول ایجاد میشد
موفقیت، نتیجه تشخیص درست است؛ تشخیص درست، نتیجه تجربه است؛ تجربه نیز اغلب نتیجه تشخیص نادرست است.

پاسخ
تشکر شده توسط:
منظوره من نحوه کارش بود که کشف کردم :دی
بازم ممنون از توجهتون
پاسخ
تشکر شده توسط:
(19-03-1394، 03:45 ب.ظ)n0o0b_sina نوشته: منظوره من نحوه کارش بود که کشف کردم :دی
بازم ممنون از توجهتون

خب اگر کشف کردی به ما هم بگو :دی من که نفهمیدم هنوز این orm و کلا این کتابخونه propelorm.org کارش چیه! چیزی بیشتر از یک کلاس ارتباط با دیتابسه؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
(19-03-1394، 06:05 ب.ظ)php نوشته:
(19-03-1394، 03:45 ب.ظ)n0o0b_sina نوشته: منظوره من نحوه کارش بود که کشف کردم :دی
بازم ممنون از توجهتون

خب اگر کشف کردی به ما هم بگو :دی من که نفهمیدم هنوز این orm و کلا این کتابخونه propelorm.org کارش چیه! چیزی بیشتر از یک کلاس ارتباط با دیتابسه؟

نه همون اتصال به دیتابیسه فقط به شیوه ی جدید و میشه گفت راحتر و سریع تر
پاسخ
تشکر شده توسط: php

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان