نظرسنجی: سرعت اینترنت مناسب برای یک برنامه نویس چقدر است ؟
128
256
512
1024
2048
4096
8192
10240
[نمایش نتایج]

توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از کدام ISP استفاده می کنید و به نظر شما چه سرعتی برای یک برنامه نویس مناسب است ؟
سلام دوستان وقت بخیر
یکی از عواملی که کار برنامه نویسان رو تحت شعاع قرار میده استفاده از یک ISP خوب هست .
معیار شخصی من به ترتیب برای انتخاب یک ISP موارد زیر هست :
1- عدم وجود قطعی یا قطعی بسیار کم
2- سرعت سرویس
3- پشتیبانی خوب
3- تعرفه ها
لطفا آی اس پی که ازش اینترنت گرفتید و باهاش کار می کنید رو معرفی کنید و درجه رضایت خودتون رو هم بگید تا در نهایت به یک نتیجه برسیم . (در صورت امکان اسم شهرتون رو بهم بفرمایید)
لطفا در نظرسنجی "سرعت اینترنت مناسب برای یک برنامه نویس چقدر است" هم شرکت کنید . Rolleyes
پیشاپیش سپاس از شرکتتون در تاپیک
پاسخ
تشکر شده توسط:
واسه اینکه برنامه نویس ها خیلی وبگردی میکنن، یعنی زیاد سرچ میکنن، عامل پینگ خوب هم خیلی مهمه. نداشتن قطعی هم خیلی مهمه.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , meysam1366
از شانس بد من از هر شرکتی اینترنت بگیرم اون شرکت میشه افتضاحترین سرویس دهنده. الان از آسیاتک سرویس 10 مگا بیت گرفتم متاسفانه هر روز قطعی داره ماه گذشته به صورت متوالی 5 روز در کل استان کرمانشاه قطعی داشتن.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
من واسه شرکتم تو شیراز از صبانت گرفتم خیلی راضیم. هم قیمتش خوبه هم کیفیت سرویسش. البته تا حد زیادی به کیفیت سیم تلفنتون هم بستگی داره. مثلاً اگه توی منطقه ای هستین که کابلهای تلفن قدیمی و فرسوده است، افت کیفیت پیدا میکنید. قبلاً با WiMAX ایرانسل کار میکردم (2 مگابایت نامحدود) که الان بردمش خونه واسه دانلود چون سرعت دانلودش خوبه ولی برای بازکردن (Connect) به شدت کند شده.
پاسخ
من توی کرمان دیدبان نت یا همون پیشگامان استفاده میکنم که چند روزه سرعت دانلودم اومده رو 900 تا 1000 که خودمم متعجب شدم :)
پاسخ
فعلا توی اراک هستم، مودم 3g گرفتم سرعت ایرانسل تا 700 کیلوبایت بر ثانیه هم بالا میره فقط هزینه روزانه اش یکم زیادی زیاده. دانلود رو به شبانه موکول میکنم 24 گیگ 10 تومن یکماهه. پرتابل هم هست.
پاسخ
Shocked 
ISP خوب Shy شوخی میکنید
ما باید سرعت اینترنتمون در کم توقع ترین حالت حداقل نصف سرعت معمول در کشورهای پیشرفته باشه و نامحدود باشه چون من خودم همیشه از داکیومنت های آنلاین استفاده میکنم تا استفاده از منابع آفلاین و همچنین باید بتونیم فیلم های آموزشی رو به راحتی دانلود و یا حتی آنلاین تماشا کنیم که فکر نمیکنم در حال حاضر چنین چیزی وجود داشته باشه
موفقیت، نتیجه تشخیص درست است؛ تشخیص درست، نتیجه تجربه است؛ تجربه نیز اغلب نتیجه تشخیص نادرست است.

پاسخ
من خودم از پارس آنلاین (تبریز) استفاده می کنم .
سه سال پیش که ازش سرویس گرفتم خوب بود و واقعا ارزش هزینه ای که میکردی رو داشت .
ولی یک سالی میشه سرویس دهیش مزخرف شده و روز به روز هم داره بدتر میشه .
طبق پرس و جو هایی که داشتم اکثرا میگن مخابرات جدیدا سرویس خوبی میده یکی از دوستان هم محله هم میگه از مخابرات سرویس 2 مگ گرفتم ولی میبینی تا 8 مگ هم میده و تو ساعت رایگانش 7-8 گیگ دانلود می کنه .
به نظر من اینا سیاسته که یوزر رو بکشند طرف خودشون و باز مثل قبل روز از نو روزی از نو ولی خب ارزشش رو داره برای چند ماه هم که شده باهاش حال کنی .
بعضیا هم میگن آسیا تک خوبه و قطعی نداره !
در حال حاضر موندم چیکار کنم :))
پاسخ
تشکر شده توسط:
(15-03-1394، 12:19 ب.ظ)prans.info نوشته: من خودم از پارس آنلاین (تبریز) استفاده می کنم .
طبق پرس و جو هایی که داشتم اکثرا میگن مخابرات جدیدا سرویس خوبی میده یکی از دوستان هم محله هم میگه از مخابرات سرویس 2 مگ گرفتم ولی میبینی تا 8 مگ هم میده و تو ساعت رایگانش 7-8 گیگ دانلود می کنه .
به نظر من اینا سیاسته که یوزر رو بکشند طرف خودشون و باز مثل قبل روز از نو روزی از نو ولی خب ارزشش رو داره برای چند ماه هم که شده باهاش حال کنی .

ازمخابرات که نگیر ، اصلا نباید پول داد بهشون! شرکت های خصوصی بهترن به نظر من.
ولی یک راه دیگه ای هم که جدیدا میشه کرد اینه که از نسل سوم و چهارم اینترنت موبایل ها استفاده کنی و حالا یا مودم 3g بگیری که خودشون اینترنت موبایل رو میفرستن روی وایرلس، یا که توی خود موبایلت یک گزینه هست اینترنت سیمکارتت رو share میکنی روی وایرلس و از اونطرف با وایرلیس کامپیوترت وصل میشی به اینترنت گوشی.
مثلا توی شیراز شنیده بودم سرعت 3G ایرانسل خوبه و تا یک مگابایت در ثانیه هم سرعت داره.
پاسخ
(15-03-1394، 12:54 ب.ظ)php نوشته:
(15-03-1394، 12:19 ب.ظ)prans.info نوشته: من خودم از پارس آنلاین (تبریز) استفاده می کنم .

ازمخابرات که نگیر ، اصلا نباید پول داد بهشون! شرکت های خصوصی بهترن به نظر من.
ولی یک راه دیگه ای هم که جدیدا میشه کرد اینه که از نسل سوم و چهارم اینترنت موبایل ها استفاده کنی و حالا یا مودم 3g بگیری که خودشون اینترنت موبایل رو میفرستن روی وایرلس، یا که توی خود موبایلت یک گزینه هست اینترنت سیمکارتت رو share میکنی روی وایرلس و از اونطرف با وایرلیس کامپیوترت وصل میشی به اینترنت گوشی.
مثلا توی شیراز شنیده بودم سرعت 3G ایرانسل خوبه و تا یک مگابایت در ثانیه هم سرعت داره.
به فکر راهی که گفتید هستم ولی برای زمانی که میرم جایی که اینترنت نیست یا اینترنت خونه قطع میشه .
برای کار های خودمون این روش رو مناسب نمیبینم .
پاسخ
تشکر شده توسط:
من خودم تو تبریز از شرکت ماکس نت سرویس 10Mb گرفتم کیفیت سرویسش عالیه یعنی در هیچ زمانی نه قطعی داره نه افت سرعت بجز موارد خاص مثل اشکال سراسری، سرعت سرویس هم دقیقا همونی هستش که ارائه میده نه کمتر نه بیشتر یعنی واسه من میشه 1MB ولی هزینه اش زیاده. البته من سرویس حجمی گرفتم و با این سرعت تقریبا زودتر حجم تموم میشه و باید حجم خرید و این باعث افزایش هزینه میشه.
این سرویس ها همشومن به نوعی عذاب آور هستن یا باید نامحدود بگیری با سرعت پایین یا سرویس حجمی با هزینه زیاد.
آسیاتک هم تجربه داشتم ولی زیاد جالب نبود افت سرعت و قطعی زیاد داشت.
البته همین شرکت مکس نت میگن اینترنتشو از آسیاتک گرفته ولی به هر حال کیفیتشون فرق داره.
...
پاسخ
(15-03-1394، 01:59 ب.ظ)MRPM نوشته: من خودم تو تبریز از شرکت ماکس نت سرویس 10Mb گرفتم کیفیت سرویسش عالیه یعنی در هیچ زمانی نه قطعی داره نه افت سرعت بجز موارد خاص مثل اشکال سراسری، سرعت سرویس هم دقیقا همونی هستش که ارائه میده نه کمتر نه بیشتر یعنی واسه من میشه 1MB ولی هزینه اش زیاده. البته من سرویس حجمی گرفتم و با این سرعت تقریبا زودتر حجم تموم میشه و باید حجم خرید و این باعث افزایش هزینه میشه.
این سرویس ها همشومن به نوعی عذاب آور هستن یا باید نامحدود بگیری با سرعت پایین یا سرویس حجمی با هزینه زیاد.
آسیاتک هم تجربه داشتم ولی زیاد جالب نبود افت سرعت و قطعی زیاد داشت.
البته همین شرکت مکس نت میگن اینترنتشو از آسیاتک گرفته ولی به هر حال کیفیتشون فرق داره.
ما تو مغازه ماکس نت 512 نامحدود داریم خیلی پینگش پایینه سرعت دانلود هم حدود 30-40 :))
بیشتر برای دولاپر جماعت سرویس با حجم بالا (نامحدود) مناسبه
پاسخ
تشکر شده توسط:
به نسبت قیمت و کیفیت دریافتی من از مخابرات راضیم (تهران)
ماهی 35 تومن میدم سرعت 1 mb نامحدود که اگر بخوام مشابه این سرویس رو از خصوصی ها بگیرم حدود ماهی 200 تومن برام هزینه داره
ضمن اینکه تقریبا به هیچ وجه قطعی نداره که این برام خیلی مهمه
شرکت ها ی دیگه ممکنه سرعتشون بالا باشه اما مشکلات زیادی دارن و هر وقت هم یه گندی میزنن میگن از مخابراته
الان که از مخابرات گرفتم اونا دیگه نمی تونن بندازن گردن کسی اگر مشکلی پیش بیاد دهنشون بستس و خیلی سریع رسیدگی می کنن
پاسخ
البته همونطور که دوستان گفتن سرعت اینترنت تو استان های دیگه فرق داره.تو متن های دوستان دیگه میشه که یک شرکت کیفیت ارایه سرویسش دراستان های مختلف فرق داره.اینکه از کجا سرویس بگیرید بسته به نیازتون داره.اگه می خواید دچار قطعی مداوم و پی در پی نشید بهترین گزینه مخابرات هستش.و اگه سرعت بالا و قطعی زیاد رو می خواید از شرکتها سرویس بگیرید.من هم سپهر انلاین دارم و هم مخابرات.سپهرآنلاین سرعتش خوبه ولی خیلی قطعی داره و مخابرات بر عکس.
من شنیدم مخابرات تازگیا سرعت اینترنت خوبی داره.باز هم بستگی به نیاز و خودتون داره
پاسخ
تشکر شده توسط: sm_pakdel , sorkhabi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان