تالار گفتمان nCIS.ir

نسخه‌ی کامل: implements CityVerticalAdapter.OnCityItemClicked
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام وقتتون بیخر
بعد از چندین سال کدنویسی با ریسایکلر و کد های شلخته یک سالیه آرزوی داشتن یک ریسایکلر ویو پیشرفته تو در تو رو دارم که به صورت سفارشی کدنویسیش کنم از هر برنامه نویس و ربات هوش مصنوعی که درخواست کمک دارم نمی تونن کاری برام بکنن 
می خوام یک ریسایکلر داشته باشم به صورت عمودی و داخل هر ایتمش که ریسایکلر به صورت افقی تعریف بشه براش
می خوام دو تا ادپتر  با دو تا فایل جاوا براش تعریف کنم یکی به نام CityHorizontalAdapter.java یکی هم به نام CityVerticalAdapter.java
برای هر کدومش هم کلاس بسازم یکی به نام CityVertical.java یکی هم به نام CityHorizontal.java و هر کدوم از استرینگ و اینیجر های که براش تعریف میکنم ستر و گتر داشته باشه و در ادپتر هر کدومش از این کلاس ها رویه سیتی ویو هولدر هاش قسمت bindCity بتونیم رویه تکست متن های از کلاس ها گتر کنیم و بزنیم به تکست ایتم های ریسایکلر می خوام از همون جا بتونم وقتی که رویه متنی یا ایتمی چیزی کلیک شد بتونم یه انکلیک لیستر براش تعریف کنم و به  صورت اینتر فیس انتقالش بدم به صفحه Recycler_city.java و در این صفحه ریسایکلر برای اینترفیس انکلیک لیسنر دو تا انکلیک افقی و عمودی بگیرم براش 

public class Recycler_city extends AppCompatActivity implements CityVerticalAdapter.OnCityItemClicked ,CityHorizontalAdapter.OnCityItemClicked {

@Override
    public void onCityItemClickedHorizontal(CityHorizontal cityHorizontal) {
       Toast.makeText(this, "City clicked: " + Horizontal.getTitle(), Toast.LENGTH_SHORT).show();
   }
   public void onCityItemClickedVertical(CityVertical cityVertical) {
       Toast.makeText(this, "City clicked: " + cityVertical.getTitle(), Toast.LENGTH_SHORT).show();
   }
و در ادپتر هر کدوم از افقی و عمودی یک کلاس پابلیک باز کنم که بتونم ایتم اضافه و حذف و اپدیت کنم و در صفحه ریسایکلر بهش بگم این کارو انجام بده و بره به متد ادپترش 

و برای ریسایکلر افقی بتونم چند تا لایوت بسازم و یک استرینگ در کلاس هاش و بهش بگم اگه این بود این لایوتو نشون بده و.....
و برای ریسایکلر عمودی هم اینو تعریف کنم براش 

یعنی واقعا اگه من بتونم چنین ریسایکلری داشته باشم برای خودم میتونم پادشاهی بکنم  Heart