رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پکیج جای کلاس
#1
سلام آقای شهرکی
بهتر نبود بجای این دوره ها مثل قبل ویدئو درست میکردید؟
اینطوری تمام ایران میتونستند بخرند با قیمت مناسب تر و همچنین خیلی در وقت صرفه جویی میشد هم برای شما که همینطور باید شیراز و تهران برید و هم برای شاگردان
این پکیج ها که درست کرده اید فوق العاده اند و اگر ادامه میدادید فوق العاده تر میشد ولی حیف
کاش تجدید نظر میکردید و دوباره پکیج ها را عرضه میکردید که یقینا فروش بیشتری و سود بیشتری هم ، هم برای شما و هم برای ما داشت
انگار که نیستی ، چو هستی خوش باش
حکیم عمر خیام
پاسخ
تشکر شده توسط:
#2
تمام دوره ها بعد از برگزاری، فیلم ضبط شده اونها درقالب پکیج عرضه خواهد شد. منتها این آموزشها برای کسانی هست که به هر دلیلی ترجیح میدن کلاس حضوری بیان. بهرحال امکان تعامل لحظه ای با مدرس و رفع اشکال (حتی در کلاس مجازی) قابلیت فوق العاده سودمندی هست. امتیاز دیگر آموزشگاه، اعطای گواهینامه پایان دوره و معرفی به سازمانهای ذیربط برای شرکت در آزمون و کسب مدرک رسمی هست.
آموزشگاه در کنار پکیجها هست نه قطع کننده مسیرش
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366
#3
درسته که آموزشگاه قطع کنند مسیر پکیج نیست
اما اگر قبلا مسیر تولید پکیج یک مسیر سراشیبی بود الان شده کوهستانی
و درباره مدرک هم گفته بودید که اگر پکیج های ما رو بخونید و بیایید شیراز امتحان بدهید ما به شما مدرک رسمی آن دوره را میدهیم
و مشکلات را هم که از طریق فروم میشود حل کرد
خدایی اون روش بهتر بود .
البته صلاح آموزش خویش استاد(شهرکی) داند
انگار که نیستی ، چو هستی خوش باش
حکیم عمر خیام
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366
#4
اتفاقاً برگزاری کلاس باعث میشه که بیشتر توی مسیر آموزشی قرار بگیرم. وقتی هم کلاس داره برگزار میشه، صفحه رو ضبط میکنم و خودبخود توی هر جلسه از کلاس، یک جلسه از پکیج هم ضبط میشه که برای کسانی که امکان شرکت در کلاس ندارن، میتونه در قالب پکیج آموزشی عرضه بشه. از وقتی از مسیر آموزش فاصله گرفتم، کارهایی پیش اومده که باعث کند شدن ضبط پکیج شده. امیدوارم این تغییر جهت مجدد به سمت آموزش، توی تولید پکیجها هم تسریع ایجاد کنه.
پاسخ
تشکر شده توسط: tabesh , meysam1366
#5
شما همه سرفصلهای پکیج پیشرفته رو میخوایید توی کلاس بیارید؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
#6
خیر هرکدوم از پروژه ها خودش یک دوره جداگانه میشه
پاسخ
تشکر شده توسط:
#7
توی آموزش های خصوصی هم میشه پکیج رو ضبط کرد.
یا اگه ممکنه هفته ای 1 یا دو جلسه ضبط کنید چون توی سر و صدای داخل کلاس و کلا وقفه هایی داخل کلاس حین ضبط پیش میاد مجموعه رو خسته کننده میکنه.
همینطور بعضی از سرفصل ها پروژه کامل نیستن برای اونا دیگه نمیشه یه کلاس گذاشت اگه میشه هر کدوم از اونا رو هفته ای یه بار ضبط کنید.
نکته: منتظر تزریق سواد شما هستم Big Grin
پاسخ
تشکر شده توسط:
#8
مطمئناً توی پکیجها سروصدا وجود نخواهد داشت.
پاسخ
تشکر شده توسط:
#9
آقای شهرکی اول باید ضبط این دوره ها که تو آکادمی گذاشتید تموم بشوند تا شما برید سراغ ضبط پکیج حرفه ای یا نه ؟
انگار که نیستی ، چو هستی خوش باش
حکیم عمر خیام
پاسخ
تشکر شده توسط:
#10
ببینید، بگذارین یه چیزی رو همین اول کار مشخص کنم: کلاسها هیچ ربطی به پکیج ندارن و اصلاً قرار نیست محتوای کلاسها پکیج بشه و بیاد بیرون. تنها راه دسترسی به مطالب کلاسها که خیلی بیشتر از پکیج خواهد بود (چون کارآموزان با توجه به شرایط خودشون میتونن مسیر و ریتم بیان مطالب رو تغییر بدن)، شرکت توی خود کلاسهاست. قرار نیست کسانی که توی کلاسها شرکت نمیکنن، با هزینه خیلی کم به تمام اون محتوا دسترسی پیدا کنن چون اینطوری در حق کسانی که هزینه میکنن و وقت و زمان و... رو صرف حضور در کلاسها میکنن ضایع میشه.

اما اینکه گفتم کلاسها به تسریع عرضه پکیجها کمک میکنه بخاطر اینه که وقتی توی محیط و شرایط آکادمیک و آموزشی قرار بگیرم و مخارجم هم از این راه تأمین بشه، دیگه نیاز نیست درگیر پروژه و... بشم و طبیعتاً وقت آزاد کافی برای کار با سرعت بیشتر روی پکیجها خواهم داشت. بعلاوه اینکه قابلیت برنامه ریزی زمانی هم بالاتر میره چون تایم کلاسها مشخصه ولی تایمی که باید روی پروژه کار کرد معلوم نیست و درنتیجه نمیشه واقعاً برنامه ریزی دقیقی برای ضبط پکیجها داشته باشم.
پاسخ
تشکر شده توسط:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان