رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشورت درباره پکیج پیشرفته php و yii
#1
استاد من دانشجوی ترم آخر مهندسی نرم افزار هستم.این ترم پروژه با موضوع فروشگاه اینترنتی دارم و دارم از آموزش مفید شما برای انجام پروژم استفاده میکنم.به دلیل کمبود وقت اقدام به خرید پکیج yii نکردم، اما الان که دارم پروژه رو با شما پیش میرم خیلی از بخش ها برام نامفهومه که همونطور که شما اشاره کردید به خاطر آشنا نبودنم با فریورک yii است.الان تنها یک ماه تا تحویل پروژه زمان دارم.به نظرتون با دیدن چند ساعت از آموزش فریم ورک yii میتونم روی فریم ورک yii تا اونجایی که در پروژه فروشگاه استفاده شده تسلط پیدا کنم؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
#2
من نظر خودمو می گم ، آقای شهرکی می تونن توضیحات تکمیلیو بدن

-------------------------------------------------------------

صرفاً شما می تونید با توجه به کمبود وقت از پکیج پایه php استفاده کنید ، به این دلیل اینو می گم چون لزومی برای ایجاد سیستم shopping توسط فریم ورک YII نیست ، در واقع پروژه شما مهمترین قابلیتی که یک سیستم فروشگاهی باید داشته باشه رو نیاز نداره و اون هم scalability ( مقیاس پذیری) است.به دلیلی که شما گفتید پروژه دانشجویی هست پس استاد شما هیچوقت نمیاد به مسائلی مثل کش و حافظه و بهینه سازی ها و... توجه کنه در عوض به خروجی ها و عملکرد فروشگاه توجه می کنه که اینم می تونید با آموزش های php پایه پیاده سازی کنید .
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366
#3
نظر دوستمون درسته ولی از اونجا که شما بخشی از کار رو پیش بردین و ازطرفی برای اینکه با PHP خام بخواین بنویسید، بخشهای مختلفی مثل ظاهر سایت و کلاسهای دسترسی به دیتابیس و... رو باید دوباره بنویسید، پیشنهاد میکنم پکیج Yii رو مشاهده کنید تا بتونید از ابتدا به ساختار فریمورک مسلط بشین. هرجا هم مشکلی بود، میتونید سؤال کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان