رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تأثیر لینک های نوفالو – nofollow
#1
رویم سر بحث جنجالی تأثیر گذاری لینک نوفالو به شکلی که قبلا تصور نمی کردید!

ممکن است تصور کنید لینک های نوفالو بی تاثیر هستند.اما من با پرسش از شما، این اعتقاد را به چالش می کشم.در پایان این پرسش ها خود شما به این نتیجه می رسید، که لینک های نوفالو مهم هستند:

درست است که بک لینک های نوفالو اعتبار را به طور مستقیم منتقل نمی کنند.اما اکنون اکثر سایت ها، کد های آمده، سیستم های مدیریت محتوا، لینک های خروجی را به طور پیش فرض نوفالو کرده اند.حتی برنامه نویسان و طراحان وب سایت که به طور اختصاصی سایتی طراحی می کنند نیز همین گونه عمل می کنند.با این حساب،اکثر لینک ها به طور پیش فرض نوفالو هستند.آیا فکر می کنید وقتی بیش از ۷۰ درصد لینک های خروجی سایت ها نوفالو است، گوگل که صرف دیدن مشخصه نوفالو، آنها را تاثیر نمی دهد؟

آیا وقتی شما به سایت یا صفحه مفیدی لینک می دهید؟حتما فالو لینک می دهید و دلتان برای رنکینگ آن سایت می سوزد؟

آیا اصلا سایت لینک دهنده، میداند فالو و نوفالو چیست؟

آیا می دانید به این روشی که از حدود سال ۲۰۰۸ میلادی آغاز شده است(نوفالو شدن تدریجی لینک ها) ، اکنون لینک فالو بسیار کم است و اکنون گوگل باید، از بین تمامی بک لینک های نوفالو، سایت ها را رتبه بندی کند؟بدون شک به این نتیجه باید برسید، که گوگل مجبور است لینک های نوفالو را نیز تحلیل کند و در رنکینگ خود تاثیر دهد.مگر می شود از انبوهی از لینک های نوفالو که کمتر از لینک های فالو در سطح وب نیستند، صرف نظر کرد و انها را بی تأثیر خواند؟

آیا امکان ندارد، یک سایت معتبر، صفحه یا سایت دیگری را به صورت طبیعی، به عنوان لینک مفید یا مرجع، به صورت نوفالو لینک کند؟شما جای گوگل باشید، چون صرفا نوفالو است، آن را در رنکینگ، تاثیر نمی دهید؟

آیا می دانید نویسندگان زیادی وجود دارند که کاری به لینک نوفالو و فالو ندارند یا فرق اینها را نمی دانند و در سایت خود ، لینک هایی را معرفی می کنند؟(سایت های خبری، آموزشی و …)

آیا می دانید سایت های معروف و قدرتمند و یا در انجمن های پرسش و پاسخ مثل stackoverflow.com (این سایت صرفا یک مثال است و بیشتر مخصوص برنامه نویسان و توسعه دهنگان است) وقتی لینک مفیدی را معرفی می کنند، به صورت نوفالو است؟در این سایت ها لینک صرفا به خاطر مفید بودن در یک مطلب مرتبط معرفی شده است و طبیعی ترین بک لینک ممکن است؟ پس منطقی است که گوگل صرف نوفالو بودن به آن اهمیت ندهد؟!

آیا می دانید، که اگر تمام بک لینک های شما فالو باشد ، غیر طبیعی است و گوگل متوجه حقه شما می شود؟مگر می شود با توضیحاتی که داده شد، یک سایت فقط بک لینک نوفالو یا اکثرا بک لینک های فالو داشته باشد؟با این توضیحات ، بدون شک متوجه شده اید، که بک لینک های نوفالو، می توانند به تمام بک لینک های فالوی شما معنا و اعتبار ببخشند و آنها را طبیعی جلوه دهند.

آیا می دانید، اکنون گوگل هوشمند تر از آن است که به مشخصه فالو یا نوفالو اهمیت دهد؟آیا می دانید اکنون خود گوگل با توجه به موقعیت و جایگاه لینک خروجی، محتوای صفحه ای که در آن لینک وجود دارد و صفحه ای که لینک به آن اشاره می کند و … ، برای تاثیر لینک ها تصمیم گیری می کند؟

آیا می دانید سایت هایی که تبلیغات گسترده محیطی، تلویزیونی، اینترنتی می کنند، اکثر لینک هایی که دریافت می کنند نوفالو است و چون برندینگ (دست برتر سئو) قوی دارند، نیازی به link building ندارند؟همین برندینگ آنها که برای آنها لینک طبیعی ایجاد کرده است، شامل لینک های نوفالوی خیلی زیاد است! اما این گونه سایت ها معمولا در رتبه یک نتایج گوگل هستند!

آیا می دانید، بازی به این سادگی هم نیست و گوگل هوشمند تر از آن است که صرف نوفالو بودن لینک، گوگل آن را غیر مهم تلقی کنید و صرف فالو بودن آن ، مهم تلقی کند؟

آیا باز هم اعتقاد دارید بک لینک های نوفالو خوب نیست و بی تاثیر است؟فکر نمی کنم!


منبع: طراحی سایت رمینو
پاسخ
تشکر شده توسط:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان