رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی 5 تکنیک سئو وب سایت که تنها 15 دقیقه زمان می برد
#1
[عکس: SEO2.png]

بهینه سازی سایت و سئو صفحات یک وب سایت برای موتور های جستجوگر پروسه ای پیوسته ومداوم می باشد . این پروسه ترکیبی از محتوای با کیفیت ، برنامه ریزی منسجم ، تکنیک های سئو دورن صفحه ای ، تحقیقات گسترده ، تجربه و بازاریابی خوب است تا بتوانید همواره با سلیقه بازدیدکنندگان و تغییرات الگوریتم ها هماهنگ باشید .

بررسی نتایج ارگانیک جستجو صفحات وب سایت :

برای این امر ابتدا وارد Google Search Console وب سایت تان شده ، به منوی Search Traffic رفته و وارد Search Analytics شوید . سپس به منظور آنالیز صفحات طراحی وب سایت تان فیلتر های CTR و Impressions را انتخاب نمایید . بر این اساس می توانید صفحاتی از وب سایت تان که حضور کمتری در نتایج جستجو داشته اند اما بازدید بالایی داشته اند ، مشاهده نمایید .

اضافه نمودن Schema markup به 10 صفحه برتر وب سایت :

با اضافه نمودن Schema maekup به صفحات وب سایت ، در نتایج جستجو rich media برای صفحات طراحی سایت شما نمایش داده می شود . به خصوص اگر وب سایت پر حجمی دارید که پست های ارزشمند سال های متمادی را در خود جای داده است ؛ اضافه نمودن rich snippets به صفحات طراحی شده ، فکر خوبی نخواهد بود .

افزایش سرعت سایت با بهینه سازی تصاویر :

همان گونه که می دانید سرعت بارگذاری وب سایت یکی از مهم ترین معیارهای رتبه بندی سایت ها می باشد . یکی از مهم ترین عناصر موثر در سرعت بارگذاری صفحات ، تصاویر هستند. از این رو یکی از ساده ترین روش های کمک به افزایش سرعت وب سایت این است که چند دقیقه وقت بگذارید و اندازه تصاویر را در طراحی وب سایت تان کاهش دهید .

استفاده از تگ  altمناسب برای تصاویر :

همانطور که می دانید موتور های جستجو نمی توانند تصاویر را مشاهده کنند اما می توانند alt tag تصاویر را بخوانند . از این رو با توصیف دقیق تصاویر می توانید از طریق جستجوی تصاویر گوگل ترافیک زیادی را روانه وب سایت تان کنید .

اطمینان حاصل نمودن از به روز بودن اطلاعات در Google My Business page :

برای بهینه سازی وب سایت تان برای جستجوی محلی ، رعایت نکات زیر ضروری می باشد :
1.    از به روز بودن تمامی جزئیات اطمینان حاصل نمایید .
2.    دقت در شماره تلفن ها و ساعات ارائه خدمات
3.    همواره چک کنید که شخص دیگری لیست شما را ویرایش نکرده باشد و لینک سایت خود را به جای آن نزده باشد.

منبع : بررسی 5 تکنیک سئو وب سایت که تنها 15 دقیقه زمان می برد
پاسخ
تشکر شده توسط:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان