مهمان عزیز، خوش‌آمدید.
شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام در انجمن عضو شوید.

نام‌کاربری

رمز عبور

جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 1,508
» آخرین کاربر: fa.soruri
» موضوعات انجمن: 2,741
» ارسالهای انجمن: 11,010

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 20 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 20 مهمان

آخرین موضوعات
طراحی چیدمان شبکه برای طر...
انجمن: طراحی وب
آخرین‌ارسال: magbot
دیروز، 03:43 ق.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 6
آپلود نکردن عکس های با کی...
انجمن: PHP
آخرین‌ارسال: hamidrezawd
27-04-1398، 12:41 ق.ظ
» پاسخ‌ها: 1
» بازدید: 10
طراحی صفحات وب
انجمن: طراحی وب
آخرین‌ارسال: tarahimodern
24-04-1398، 12:30 ب.ظ
» بازدید: 17
بهترین میزبانی وردپرس برا...
انجمن: Javascript
23-04-1398، 05:06 ب.ظ
30 مجموعه آیکون رایگان بر...
انجمن: HTML
23-04-1398، 05:05 ب.ظ
برای موفقیت کمپین آنلاین ...
انجمن: CSS
22-04-1398، 02:14 ق.ظ
» بازدید: 18
حذف رشته از داخل متن
انجمن: PHP
آخرین‌ارسال: hamidrezawd
21-04-1398، 03:34 ب.ظ
» بازدید: 16
بورسیه تحصیلی کانادا
انجمن: گفتگوی آزاد در رابطه با کسب و کار
آخرین‌ارسال: giftak
17-04-1398، 10:44 ب.ظ
» بازدید: 33
تحصیل دراسترالیا در یک نگ...
انجمن: گفتگوی آزاد در رابطه با کسب و کار
آخرین‌ارسال: giftak
14-04-1398، 11:13 ب.ظ
» پاسخ‌ها: 1
» بازدید: 56
ایمن سازی سرویس دهنده وب ...
انجمن: Tomcat
آخرین‌ارسال: Salmesalm
26-03-1398، 01:20 ب.ظ
» بازدید: 40

راه اندازی تالار پاسخ به سوالات وردپرسی کاربران آموزش 98 و nCIS
ارسال‌شده توسط: مسلم فلاح نیت - 31-02-1394، 08:05 ب.ظ - انجمن: Wordpress - پاسخ‌ها (6)

به نام خدا
عرض سلامو خسته نباشید مسلم فلاح نیت هستم مدیر وب سایت دانش بنیان آموزش 98 دات کام طبق همکاری مشترکمون با جناب مهندس محمد مصطفی شهرکی مدیر وب سایت Ncis انشا الله از امروز یعنی 31 شهریور 1394 در این تالار به سوالات وردپرسی کاربران محترم وب سایت آموزش 98 و کاربران محترم وب سایت Ncis پاسخ داده خواهد شد. با تشکر
ارادتمند : مسلم فلاح نیت

چاپ این بخش

تالار php
ارسال‌شده توسط: morrning - 31-02-1394، 02:24 ب.ظ - انجمن: گفتگوی عمومی درباره سایت - پاسخ‌ها (14)

سلام اگه ممکن هست یه تالار برای بخش عمومی php ایجاد کنید.
با مشکلاتی که در سایت برنامه نویس پیش اومده بنده حس میکنم دیگه نباید اونجا فعالیتی داشته باشم.

چاپ این بخش

مشکل با null بودن شرط در سلکت کردن
ارسال‌شده توسط: saeed - 31-02-1394، 01:40 ب.ظ - انجمن: آموزش عملی PHP از پیشرفته تا حرفه ای - پاسخ‌ها (1)

سلام.

foreach(Categories::model()->findAll(array('order'=>'name', 'condition'=>'parent_id=:parentId AND flag=1', 'params'=>array(':parentId'=>NULL))) as $categories) {

من هر کاری میکنم این PARENT_ID مقدار NULL رو نمیگیره.هر چی گذاشتم نشد.لطفا راهنکایی کنید.
ممنون.

چاپ این بخش

ایجاد پنل ادمین
ارسال‌شده توسط: sm_pakdel - 29-02-1394، 03:41 ب.ظ - انجمن: آموزش عملی Yii نسخه 1.1 - پاسخ‌ها (3)

برای ایجاد cms
دو بخش وجود داره یکی ادمین و یکی خود سایت
تو این فریم ورک قابلیتی هست که به این شکل یه پروژ رو شروع کنیم یا هر کدوم اینا باید جداگانه و به عنوان یه پروژ] تعریف بشن و روشون کار بشه؟

چاپ این بخش

تغییر مدت زمان مشترک شدن در انجمن
ارسال‌شده توسط: php - 29-02-1394، 03:03 ب.ظ - انجمن: گفتگوی عمومی درباره سایت - پاسخ‌ها (5)

سلام مهندس. من توی چندتا از بخش های این انجمن مشترک شدم که توی بحث ها شرکت کنم ولی یک مشکلی که این MyBB داره اینه که هر وقت کسی تاپیک میزنه واسه من ایمیل میاد و من میخوام که این ایمیل ها رو روزانه دریافت کنم در یک ایمیل، نه اینکه تند تند واسم ایمیل بیاد. مثل مشترک شدن در VB یا زنفورو.... ولی اینجا انگار این تنظیم رو نداره که زمان رو مشخص کنی، سرچ هم زدم چیزی پیدا نکردم.
اگر شما روش این تنظیم رو میدونید بی زحمت بگید یا اگر در آینده وقت داشتید یک پلاگین کوچیک واسه این MyBB بنویسید که این قابلیت بهش اضافه شه که کاربر موقع مشترک شدن بتونه دریافت ایمیل روزانه، هفتگی و ... رو هم تنظیم کنه. باتشکر

چاپ این بخش

ترجمه ارورهای yii به فارسی
ارسال‌شده توسط: saeed - 29-02-1394، 10:30 ق.ظ - انجمن: آموزش عملی PHP از پیشرفته تا حرفه ای - پاسخ‌ها (1)

سلام.
شما تو فایل کانفیگ کاری کردید که ارور ها فارسی بشن اما بعضی چیزا فارسی نمیشن.مثلا مقادیر عددی رو بعد از ولیدیت میگه
integer باشدباید کارکرد.
اینو چجوری میتونم درست کنم؟
ممنون.

چاپ این بخش

محل کلاس های اصلی مانند CActiverecord
ارسال‌شده توسط: sm_pakdel - 28-02-1394، 08:08 ب.ظ - انجمن: آموزش عملی Yii نسخه 1.1 - پاسخ‌ها (4)

استاد کلاس های اصلی مثل CActiveRecord و .... کجا تعریف شدن که بتونیم کارکردشون رو ببینیم ؟

چاپ این بخش

جدا کردن پوشه های ادمین و سایت
ارسال‌شده توسط: mary - 28-02-1394، 04:03 ب.ظ - انجمن: آموزش پایه تا پیشرفته PHP - پاسخ‌ها (5)

برای اینکه کنترلر ها ، مدلها و ویوهای بخش ادمین و سایت رو از هم جدا کنیم چه راهی پیشنهاد میکنید ؟
آیا اینکه در پوشه ی app ، در هر قسمت controller,model,view دو پوشه ی جدا برای admin و site در نظر بگیریم راه مناسبیه ؟
در این صورت میبایست در url اسم فولدر رو هم بیاریم که این به نظر جالب نیست .
چه راهی پیشنهاد میکنید ؟

چاپ این بخش

route
ارسال‌شده توسط: mary - 28-02-1394، 03:56 ب.ظ - انجمن: آموزش پایه تا پیشرفته PHP - پاسخ‌ها (1)

در کدایگنایتر و احتمالا دیگر فریم ورک ها ، قسمتی داره که بشه route مشخص کرد . به این شکل که url را خوانده و به فولدر ، کنترلر و اکشن مورد نظر میرود .

$route['contact'] = 'admin/contact';
$route['contact/(:any)'] = 'admin/contact';
$route['edit-class/(:num)'] = 'admin/classlist/edit_class';

میخواستم بدونم در این پروژه ی mvc به چه شکل باید این کار رو انجام بدیم ؟

چاپ این بخش

چجوری میشه برای یک drop Down یک پیش فرض گذاشت؟
ارسال‌شده توسط: saeed - 28-02-1394، 12:17 ب.ظ - انجمن: آموزش عملی PHP از پیشرفته تا حرفه ای - پاسخ‌ها (3)

سلام استاد
چجوری میشه برای یک drop Down یک پیش فرض گذاشت؟
یعنی مثلا ما یه دارپ داون داریم که استان ها رو نمایش میده.اولین ایتمش انتخاب استان با value خالی باشه
ممنون از شما.

<div class="form-group">
        <?php echo $form->labelEx($model, 'category_id', array('class'=>'col-md-2 control-label')); ?>
        <div class="col-md-10">
            <?php echo $form->dropDownList($model, 'category_id', $model->categoryOptions, array('class'=>'form-control')); ?>
        </div>
    </div>

public function getCategoryOptions()
    {
        return CHtml::listData(Categories::model()->findAll(array('order'=>'name')), 'id', 'name');
    }

چاپ این بخش