مهمان عزیز، خوش‌آمدید.
شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام در انجمن عضو شوید.

نام‌کاربری
  

رمز عبور
  

جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 1,285
» آخرین کاربر: Mhp
» موضوعات انجمن: 2,688
» ارسالهای انجمن: 10,984

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 11 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 11 مهمان

آخرین موضوعات
بررسی کوئری
انجمن: PHP
آخرین‌ارسال: rash44
دیروز، 02:15 ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 11
نحوه نمایش خطاها در php ب...
انجمن: PHP
آخرین‌ارسال: mohsen...
27-03-1397، 06:53 ب.ظ
» پاسخ‌ها: 1
» بازدید: 24
آموزش تار در کرج
انجمن: گفتگوی آزاد در رابطه با کسب و کار
آخرین‌ارسال: shadi73
27-03-1397، 04:17 ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 10
تابلو چلنیوم و ترمودد
انجمن: گفتگوی آزاد در رابطه با کسب و کار
آخرین‌ارسال: shadi73
27-03-1397، 04:16 ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 8
تگ های گیت فروشگاهی
انجمن: گفتگوی آزاد در رابطه با کسب و کار
آخرین‌ارسال: shadi73
27-03-1397، 04:14 ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 9
هتل topkapi
انجمن: مهاجرت
آخرین‌ارسال: shadi73
27-03-1397، 04:09 ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 9
ساندویچ پانل اتاق تمیز چی...
انجمن: گفتگوی آزاد در رابطه با کسب و کار
آخرین‌ارسال: shadi73
27-03-1397، 04:08 ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 8
ویژگی های کانکس ویلایی
انجمن: گفتگوی آزاد در رابطه با کسب و کار
آخرین‌ارسال: shadi73
27-03-1397، 04:06 ب.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 8
واریس
انجمن: گفتگوی آزاد در رابطه با کسب و کار
آخرین‌ارسال: mahsasarlak
27-03-1397، 11:11 ق.ظ
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 10
مهاجرت از mysql به mariaD...
انجمن: MariaDB
آخرین‌ارسال: php
24-03-1397، 11:35 ق.ظ
» پاسخ‌ها: 4
» بازدید: 323

 
  بررسی کوئری
ارسال‌شده توسط: rash44 - دیروز، 02:15 ب.ظ - انجمن: PHP - بدون‌پاسخ

با سلام
2 جدول در دیتابیس دارم

CREATE TABLE `list` (
 `id` int(11) NOT NULL AUTO_INCREMENT,
 `code` varchar(10) NOT NULL,
 PRIMARY KEY (`id`)
)CREATE TABLE `detail` (
  `id` int(11) NOT NULL,
  `code` int(11) NOT NULL,
  `price1` varchar(10) NOT NULL,
  `price2` varchar(10) NOT NULL,
  `status` int(11) NOT NULL,
  PRIMARY KEY (`id`)
) میخوام یک کوئری بنویسم برای پیدا کردن رکوردهایی از جدول List که جمع ستون های price1 و price2 در جدول detail مساوی نباشند ( اسناد غیر تراز )

این کوئری درسته ؟

SELECT * FROM `list` WHERE `code` in (select `code` from `detail` where `status` = '1'
group by `code`
HAVING  sum(`price1`) !=  sum(`price2`))

چاپ این بخش

  آموزش تار در کرج
ارسال‌شده توسط: shadi73 - 27-03-1397، 04:17 ب.ظ - انجمن: گفتگوی آزاد در رابطه با کسب و کار - بدون‌پاسخ

تار یکی از برجسته ترین و شاخص ترین سازهای موسیقی ایرانی است، تار از حدود دویست سال پیش پیدایش آن تخمین زده شده و به علت بزرگی حجم کاسه ها و پوستی که روی آن کاسه ها کشیده شده دارای صدای پر طنین، حجیم و گرمی است. چوب کاسه تار معمولاً از چوب درخت توت و یا گردو است که البته استفاده از چوب درخت توت رایج تر است. علت انتخاب این دو چوب برای ساخت تار مقاومت آنها در طی سالیان دراز است. اگرچه چوب گردو مقاوم تر و مهتر است ولی بعلت خوش صدا بودن چوب توت غالباً تار را از این چوب می سازند. 
ابعاد و اندازه های ساخت تار تقریباً یکسان است ولی اگر الگوی مشخصی را در نظر بگیریم برای مثال یحیی آنوقت ابعاد دقیق تری را می توان ارائه داد. برای مثال اندازه دهانه کاسه در تارهایی که با الگوی یحیی ساخته می شوند تقریباً ۲۵ سانتی متر و ابعاد دهانه کاسه در تارهایی که با الگوی هامبارسون ساخته می شوند تقریبا ۲۸ سانتی متر است. به همین ترتیب بقیه ابعاد نیز در دسترس است.
از دویست سال پیش که این ساز سحرآمیز و جادویی پا یه عرصه ظهور گذاشت تارسازان و تارنوازان برجسته بسیاری را به خود دیده از مهمترین تارسازان می توان به یحیی، جعفر، ملکم، فرج ا…، عباس، شاهرخ و از تارسازان جدید: فرهمند، پوریا، جزایری، عزیزی و … اشاره کرد. بعد از بررسی مبحث تار سازی به سراغ بحث آموزش در تار می رویم. 
کاملترین و دقیق ترین مجموعه آموزشی در میان سازهای ایرانی از آن تار است. چرا که محبوبیت این ساز در طول سالیان درمیان مردم باعث پدید آمدن تعداد کثیری تراز اول شده که هرکدام به سهم خود تأثیر بسزایی در روند آموزشی و اجرایی این ساز گذاشته اند. از میان نوازندگان مهم تار می توان به : آقاحسین قلی، عبدالحسین شهبازی، علی اکبر خان شهبازی، درویش خان، مرتضی نی داوود، موسی معروفی، لطف ا… مجد، غلامحسین بیگجه خانی، جلیل شهناز، فرهنگ شریف، هوشمند ظریف، فریدون حافظی، اسدا… حجازی، محمدرضا لطفی، حسین علیزاده، داریوش طلایی، محسن نفر، داروش پیرنیاکان و … اشاره کرد.در آموزشگاه موسیقی سازنو که یکی از بهترین آموزشگاه های موسیقی در کرج است آموزش تار توسط بهترین اساتید صورت میپذیرد.
تقریباً تمامی ردیف ها و دستگاه های موسیقی ایرانی دارای مجموعه آموزشی مشخصی برای تار هستند، مانند ردیف میرزاعبدا… ، ردیف آقا حسین قلی، مرتضی نی داوود، موسی معروفی و هوشنگ ظریف و چند تن در امر اجرا فعالیت قوی تری داشته اند از جمله جلیل شهناز و محمدرضا لطفی. ولی آنچه فهم است اینکه تمامی اشخاص یاد شده و دیگر نوازندگان با فعالیت بالای هنری خود تأثیر مهم و بسزایی در معرفی و زنده نگه داشتن تکنیک های تارنوازی داشته اند.
[عکس: photo_2017-12-16_13-34-46.jpg]
آموزش تار در کرج آموزشگاه موسیقی سازنو:
در شهر کرج نوازندگان تار برجسته ای مشغول امر تدریس و آموزش این ساز به علاقمندان هستند که از آن میان می توان به فعالیت خانم سارا رضازاده بعنوان یکی از مدرسین توانمند تار در مجموعه آموزشی سازنو واقع در عظیمیه کرج اشاره کرد. این مجموعه آموزشی با در بر داشتن مدرسین توانمند و متخصص یکی از قوی ترین مراکز آموزش موسیقی در کرج بشمار می آیند.

برای اطلاع از کلاس های تار به این صفحه مراجعه کنید.

چاپ این بخش

  تابلو چلنیوم و ترمودد
ارسال‌شده توسط: shadi73 - 27-03-1397، 04:16 ب.ظ - انجمن: گفتگوی آزاد در رابطه با کسب و کار - بدون‌پاسخ

در بسیاری از مطالب قبلی عنوان شده به توضیحات مفیدی در مورد تابلو چلنیوم حروف برجسته در تابلو سازی و همچنین انواع تابلو چلنیوم و تاثیر آن در فروش محصولات و معرفی اصناف مختلف پرداختیم.
در این مطلب در رابطه با شناخت،انواع، قیمت و تاثیر تابلو چلنیوم همراه با زیر سازی ترمووود در تابلو سازی، فروش و معرفی بهینه محصولات و خدمات اصناف مختلف با ما همراه باشید.
تابلو چلنیوم و ترمووود چیست
تابلو حروف برجسته چلنیوم که یکی از تابلو های پر فروش و زیبا در تابلو سازی و تبلیغات محیطی به شمار می رود، روی زمینه و زیر سازی های متفاوتی مانند سنگ، ام دی اف، کامپوزیت، چوب و ... قابل اجرا می باشد که یکی از این زمینه ها که از زیبایی خاصی برخوردار است چوب ترمووود می باشد.
چوب ترمووود در ابعاد مختلفی از نظر طول، عرض و ضخامت در رنگ های متفاوتی در بازار موجود می باشد که با توجه به فضای در نظر گرفته شده تابلو قابل ساخت و اجرا می باشد.
حروف چلنیوم بعد از تکمیل زیر سازی روی ترمووود نصب می شود که تلفیق چلنیوم و ترمو در نوع خود یکی از تابلو های زیبای تبلیغاتی به شمار می رود و تاثیر به سزایی در معرفی و فروش محصولات خواهد داشت.
[عکس: tablochalenium-termowood.jpg]
انواع تابلو چلنیوم و ترمووود
تابلو چلنیوم و ترمووود به شکل های متفاوتی از نظر انواع تابلو چلنیوم و همچنین ساخت زمینه ترمووود به روش های مختلف قابل اجرا می باشد.
به عنوان مثال اجرای تابلو چلنیوم پانچ و زمینه کار ترمووود در رنگ های گوناگون حروف چلنیوم و ترمووود از زیبایی ویژه ای بر خوردار است که می تواند تاثیر مستقیمی بر فروش محصولات داشته باشد.

قیمت تابلو چلنیوم و ترمووود
همانطور که می دانیم تابلو های چلنیوم به شکل های مختلفی در کارگاه تابلو سازی ساخته و عرضه می گردند که هر کدام از آنها دارای قیمت های متفاوتی هستند.
در مقابل چوبهای ترمووود نیز با کیفیت های متفاوت و برند های گوناگونی تولید می شوند که هر کدام نسبت به دوام و کیفیتشان، قیمت های مختلفی دارند که قیمت تابلو چلنیوم و ترمووود با توجه به نوع تابلو چلنیوم و نوع چوب مصرفی محاسبه خواهد شد.
در آخر این نکته را باید یاد آور شد که مرغوبترین چوب ترمووود در کشور فنلاند تولید و به اکثر کشورها ارسال می شود و در مقابل و در رابطه با این مبحث باید گفت که مرغوبترین رول چنلیوم برای ساخت تابلو چلنیوم در کشور اسپانیا تولید و عرضه می گردد که از معروفترین برند های چنلیوم می توان به لبه چنلیوم آلوراپید اشاره کرد.

چاپ این بخش

  تگ های گیت فروشگاهی
ارسال‌شده توسط: shadi73 - 27-03-1397، 04:14 ب.ظ - انجمن: گفتگوی آزاد در رابطه با کسب و کار - بدون‌پاسخ

تگ های گیت فروشگاهی (دزدگیر لباس) EM
این تگ ها از نوار های فلزی با مواد فرومغناطیسی تشکیل شده اند. نحوه عملکرد گیت های فروشگاهی (گیت فروشگاهی) از مجموع یا تفاوت سیگنال های تولید شده توسط جواب مغناطیسی غیر خطی بدست می آیند.

گیت های فروشگاهی آکوستو مغناطیس (AM)  نوع دیگری از سیستم های دزدگیر لباس با فرکانس 58 کیلوهرتز می باشند.
برچسب های امنیتی این سیستم برجسته بوده و مصرف آن برای کتاب فروشی چندان مناتسب نیست.
این لیبل ها در مواردی همانند فروشگاه های لوازم آرایشی و  بهداشتی و داروخانه ها پر کاربرد تر است.
لیبل ها امنیتی گیت های فروشگاهی (دزدگیر فروشگاهی) از دو نوار با جنسهای فرو مغناطیس فلزی آمورف و فلز مغناطیسی نیمه سخت تشکیل شده است.
دزدگیر لباس (دزدگیر پوشاک) RF یا همان رادیو فرکانس نوع دیگری از سیستم های گیت فروشگاهی بوده که از فرکانس 1.75 مگا هرتز تا 10.2 مگا هرتز موجود است. شایان ذکر است متداولترین و پر کاربردترین فرکانس آن، فرکانس 8.2 می باشد.
عمومی ترین برچسب دزدگیر فروشگاهی (گیت فروشگاهی) لیبل های RF و AM می باشند که بسته به صنف کاری مورد نظر اشخاص مورد استفاده قرار می گیرد.
گیت فروشگاهی (دزدگیر فروشگاهی) جزء مجموعه عواملی است که باعث کاهش دزدی و سرقت از فروشگاه ها می گردد.

[عکس: gate.jpg]

 

چه از جنبه روانی و چه از جنبه فیزیکی
یکی از مسائل مهم در زمینه گیت فروشگاهی (دزدگیر پوشاک) مکان صحیح نصب تگ و لیبل روی اجناس است که می بایست مورد توجه قرار داد. هر چقدر تگها و لیبل های امنیتی دزدگیر فروشگاهی (دزدگیر لباس) دور از رویت باشد احتمال غیر فعال کردن و مخدوش کردن آنها بدست سارقان کمتر و کمتر می شود.
در خصوص هزینه های خرید و نگهداری گیت فروشگاهی (دزدگیر لباس) بدهیهی است که این سرمایه گذاری در بلند مدت به سود فروشگاه داران بوده و بازگشت سرمایه آن با جلوگیری سرقت از فروشگاه جبران می گردد.
در کنار تگ ها و لیبل های دزدگیر فروشگاه (دزدگیر پوشاک) یکی از لوازم مورد نیاز خنثی کننده یا جداکننده ها هستند که برای جدا کردن تگ ها و خنثی نمودن لیبل های امنیتی گیت فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند.
شایان توجه است که تنها لیبل های امنیتی مربوط به گیت فروشگاهی EM خاصیت فعال و غیر فعال شدن را دارا بوده و یکبار مصرف نیستند. این مورد خاصیتی است که دیگر دزدگیر لباس ها ندارند.
در هنگام نصب گیت فروشگاهی (دزدگیر لباس) باید به این نکته توجه داشت که حریم معین و مشخص شده بین پایه های آنتن دزدگیر پوشاک و تگ های داخل فروشگاه باید به گونه ای باشد تا از نزدیکی بیش از حد تگ به گیت ها جلوگیری شود که بوق کاذب روی دستگاه ایجاد نشود.
از دیگر موارد مهمی که باید هنگام نصب دزدگیر فروشگاهی (دزدگیر پوشاک) رعایت نمود، مورد بررسی قرار دادن فرکانس دستگاه های مجاور فروشگاه باعث تداخل فرکانس دستگاه ها با یکدیگر شده و همچنین ایجاد نویز روی گیت می شود.
مجموعه عواملی هستند که روی گیت فروشگاهی (دزدگیر فروشگاهی) در حال نصب ایجاد نویز می نمایند از قبیل کلید مینیاتوری، لامپ های اس ام دی و هالوژن، برق فشار قوی فروشگاه، درب اتوماتیک و .... که تا حد توان باید در فروشگاه های در حال نصب گیت فروشگاهی (دزدگیر پوشاک) این عوامل کنترل و محدود گردد.
نکته دیگر این که هنگام نصب گیت فروشگاهی ( دزدگیر لباس) باید به این موضوع توجه نمود که باید نوع صنف کاری فروشگاه که گیت نصب می شود شرایط محیطی بیرونی و درونی و توان مالی فروشگاه دارد در انتخاب هبترین سیستم یاری می رساند.

چاپ این بخش

  هتل topkapi
ارسال‌شده توسط: shadi73 - 27-03-1397، 04:09 ب.ظ - انجمن: مهاجرت - بدون‌پاسخ

تور استانبول-هتل topkapi : شهر استانبول بیش از هزار مرکز اقامتی دارد.معرفی این مرکز کار دشواری و بی ثمری است. ولی چند هتل با قیمت های متفاوت را به شما معرفی خوایم کرد این هتل ها در تور ترکیه و تور استانبول همگی طبق  سیستم ((اعتبار سنجی توسط مشتری)) دارای بالاترین کیفیت در درجه ی قیمتی خود هستند. قیمت هتل در تور استانبول بر مبنای فصل پرتقاضا، عادی وخلوت قیمت متفاوتی دارد.

تصاویر واطلاعات بیشتر در رابطه با هتل topkapisi در ادامه مطالب

[عکس: 94d43e327d9303539cb1e2aac7032668_M.jpg]
میدان تکسیم 
خیابان استقلال قدیمی ترین خیابان مرکز خرید تور استانبول است که در منطقه ی(( بی او-لو)) قرار دارد. در این بخش از شهر، هتل های بسیار زیادی وجود دارد و گردشگرانی که علاقه مند به خرید هستند و دوست دارند هیجان خیابان استقلال را تجربه کنند، این نقطه از شهر را انتخاب می کنند. در این قسمت از شهر از هتل های ارزان قیمت گرفته تا هتل های پنج ستاره ی بین المللی وجود دارد. البته بازه قیمتی هتل ها در حوالی میدان تاکسیم کمی بالاتر از نقاط دیگر شهر است. اگر در مجاورت خیابان استقلال هتل انتخاب کنید، یادتان باشد که این خیابان 24 ساعته است و انتظار آرامش و سکوت را نداشته باشید!

اطلاعات بیشتر در رابطه با هتل topkapisi در ادامه مطالب
اطلاعات کلی هتل top kapi در تور استانبول :

از فرودگاه آتاتورک 14 کیلومتر فاصله دارد. هتل 4 ستاره.

100 متر از ایستگاه تراموای FINDI KLIZADE و 600 متر تا ایستگاه مترو FATIH

امکانات :

صبحانه بوفه روزانه. غذاهای سنتی ترکیه در رستوران

خدمات اتاق ، صندوق امانات ، حمام ترکی ، خدمات ماساژ سنتی ترکیه ، استخر سر پوشیده ، بدنسازی ، پارکینگ خصوصی در دسترس

برنامه ماساژ ، استخر سرپوشیده

اتاق:

اتاقها استاندارد ) تهویه هوای مرکزی ، حمام و WC، سشوار ، تلفن مستقیم ، تلویزیون و اینترنت بی سیم ) – مینی بار- چایساز - برخی از اتاق ها دارای بالکن هستند.

 
آدرس نقشه هتل  Topkapi :

https://www.google.com/maps/place/Hotel+...5a030c0151

چاپ این بخش

  ساندویچ پانل اتاق تمیز چیست؟
ارسال‌شده توسط: shadi73 - 27-03-1397، 04:08 ب.ظ - انجمن: گفتگوی آزاد در رابطه با کسب و کار - بدون‌پاسخ

ساندویچ پانل اتاق تمیز (clean room):
از انواع دیگر ساندویچ پانل می توان به ساندویچ پانل اتاق تمیز یا clean room اشاره کرد. این نوع ساندویچ پانل در مکان های بهداشتی استفاده می شود که در آن میزان ورود و خروج هوا باید کم باشد و جریان آلاینده هایی مانند گرد و غبار، میکروب های معلق در فضا و ... به آن وارد نشود.
در این مکان ها از ساندویچ پانل دیواری و سقفی خاصی استفاده می شود که امکان ورود و خروج هوا به حداقل برسد و حتی افرادی که می خواهند به این اتاق ها وارد شوند باید از لباس مخصوص استفاده کرده و دوش هوا بگیرند.
[عکس: clean-room-sandwich-panel.jpg]
برای این که امکان جایگیری گرد و غبار و باکتری روی ساندویچ پانل از بین برود این نوع ساندویچ پانل را معمولا دورو صاف می سازند و همچنین از مزایای دیگر آن می توان به مقاومت بسیار بالای آن در برابر خوردگی، پوسیدگی، میکروب و باکتری دارند.
عایق به کار رفته در ساندویچ پانل اتاق تمیز می تواند از نوع پلی یورتان یا پلی استایرن باشد. البته بیشتر از نوع پلی یورتان استفاده می شود زیرا دارای مقاومت بالا و عایق بسیار خوبی می باشد. نوع ضخامت ساندویچ پانل های دورو صاف معمولا 0.6 و 0.7 می باشد. مدل ضد حریق ساندویچ پانل دورو صاف در دو کلاس b1 و b2 تولید می شود. نوع b1 آن در زمان آتش سوزی به علت ایجاد نکردن قطره های آتش زا و ذرات شعله ور سبب گسترش آتش نمی شود و این امر خود در مجموعه آسان بام راد با استفاده از ساندویچ پانل دیواری که به صورت کلین روم تولید میشود نیز به طور کامل رعایت میشود.
کاربرد ساندویچ پانل اتاق تمیز:
از موارد استفاده ساندویچ پانل اتاق تمیز می توان به استفاده در کارگاه های مواد غذایی، تولید دارو، آزمایشگاه ها، بیمارستان ها و... اشاره کرد.
مشخصات ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز:
مدل: صاف بدون شیار
ضخامت: 4، 5، 6، 8، 10، 12، 15 سانتیمتر
عرض: 1.195متر مفید
طول: 1 تا 13 متر

چاپ این بخش

  ویژگی های کانکس ویلایی
ارسال‌شده توسط: shadi73 - 27-03-1397، 04:06 ب.ظ - انجمن: گفتگوی آزاد در رابطه با کسب و کار - بدون‌پاسخ

کانکس ویلایی سازه های پیش ساخته ای می باشد که دارای امکانات رفاهی بسیاری می باشد . این سازه ها بسیار مقاوم بوده و در مقابل حرارت ، رطوبت ، صدا ، نفوذ حشرات عایق بندی شده است . همچنین به دلیل وزن سبک آن ضد زلزله بوده و قابل حمل و نقل و نصب آسانی می باشد . از امکانات رفاهی موجود در این کانکس ها می توان به اتاق خواب ، آشپزخانه ، سرویس بهداشتی ، انبار و … نام برد .
ویژگی های کانکس ویلایی


این کانکس ها قابلیت جابجایی به مکان استقرار مورد نظر را دارد و شخص خریدار می تواند با پرداخت یک قیمت مناسب کانکسی را خریداری کند که مدت زمان طولانی بتواند از آن استفاده کرده و حتی بعد از اتمام کارش به فرد دیگری بفروشد .
کانکس ها را مطابق با سلیقه هر شخص برای نمای بیرونی و درونی در طرح ها و رنگ های گوناگون می سازند . جنس آن می تواند مطابق با نظر مشتری و کارایی مورد نظر از چوب و یا فلز و یا ترکیب هردو می سازند .
کانکس ویلایی معمولا ارتفاع بلندی دارند ( 250 سانت ) که اگر بنا به نظر خریدار دو طبقه ساخته شود ارتفاع آن بلند تر نیز می شود . مصالح به کار رفته در آن ها نیز متنوع است و برای کاربرد های مختلف از انواع گوناگونی استفاده می شود .
[عکس: Untitled46545-940x350-300x112.jpg]
ویژگی های کانکس ویلایی


این کانکس ها قابلیت جابجایی به مکان استقرار مورد نظر را دارد و شخص خریدار می تواند با پرداخت یک قیمت مناسب کانکسی را خریداری کند که مدت زمان طولانی بتواند از آن استفاده کرده و حتی بعد از اتمام کارش به فرد دیگری بفروشد .
کانکس ها را مطابق با سلیقه هر شخص برای نمای بیرونی و درونی در طرح ها و رنگ های گوناگون می سازند . جنس آن می تواند مطابق با نظر مشتری و کارایی مورد نظر از چوب و یا فلز و یا ترکیب هردو می سازند .
کانکس های ویلایی معمولا ارتفاع بلندی دارند ( 250 سانت ) که اگر بنا به نظر خریدار دو طبقه ساخته شود ارتفاع آن بلند تر نیز می شود . مصالح به کار رفته در آن ها نیز متنوع است و برای کاربرد های مختلف از انواع گوناگونی استفاده می شود .

چاپ این بخش

  واریس
ارسال‌شده توسط: mahsasarlak - 27-03-1397، 11:11 ق.ظ - انجمن: گفتگوی آزاد در رابطه با کسب و کار - بدون‌پاسخ

گاهی اوقات مدیریت محافظه کارانه شبکه‌ی عنکبوتی و وریدهای واریسی در خانه ممکن است نتایج مطلوب را فرآهم نکنند. در این موارد، بسته به محل و اندازه رگ‌های غیر طبیعی، روش‌های تخصصی پزشکی بیشتری در دسترس قرار می‌گیرد. این روش‌های پزشکی اغلب به دلایل تمایل به زیبایی صورت می‌گیرند. بنابراین در صورتی که ایجاد تغییراتی در شیوه‌ی زندگی پاسخ مناسب و مطلوب ندهند یا اگر رگ‌های واریسی بدتر شده و باعث درد زیادی شوند، پزشک یک روش تهاجمی را برای درمان واریس فرد امتحان می‌کند.
گرفتگی عروق
گرفتگي عروق باعث عوارض شديدي مثل درد ، سياه شدن اندام ويا حتي قطع عضو ميشود

لیزر واریس
لیزر واریس یکی از بهترین روش های درمانی واریس اندام تحتانی می باشد.
جراحی سرطان
امروزه این روش یکی از بهترین گزینه های درمان جراحی سرطان محسوب می شود.
زخم پای دیابتی
ديابت با درگير كردن عروق و اعصاب پا ميتواند باعث بروز زخم بر روي پا بشود كه بسيار عفوني هستند
بیماریهای عروقی
گروهی از مشکلات که عروق خونی (عروق مغز یا قلب) را درگیر می کند
انوریسم آئورت
ائورت شريان اصلي بدن ميباشد كه با خروج از قلب خون را توسط شاخه هايش به تمام نقاط بدن ميرساند.

چاپ این بخش

  نحوه نمایش خطاها در php با استفاده از ajax
ارسال‌شده توسط: mohsen... - 25-03-1397، 12:59 ق.ظ - انجمن: PHP - پاسخ‌ها (1)

درود 
فرم عضویتی دارم که بعد از تکمیل فیلدها کاربر روی ادامه کلیک میکنه و دیتابیس که چک میشه خطا رو در صفحه بعد نشون کاربر میده 
ولی میخام خطاها در همون صفحه عضویت بصورت اجاکس بهش نشون داده بشه 
کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون 
کدها به شکل زیر هست

<?php
require_once './config.php';
if(!isset($_SESSION)) {
   session_start();
}
if(!isset($_SESSION['username'])) { $_SESSION['username'] = ''; }
if(!isset($_SESSION['password'])) { $_SESSION['password'] = ''; }
if(!isset($_SESSION['confirm'])) { $_SESSION['confirm'] = ''; }
if(!isset($_SESSION['gender'])) { $_SESSION['gender'] = '1'; }
if(!isset($_SESSION['mobile'])) { $_SESSION['mobile'] = ''; }
if(!isset($_SESSION['name'])) { $_SESSION['name'] = ''; }

?>

// کدهای وسط صفحه 

<form class="login_form" action="" required="required" method="post">
<input style="display:none">
<input type="password" style="display:none">
<?php
if(isset($_POST['submitted'])) {
   if(isset($_POST['username'])) { $_SESSION['username'] = $_POST['username']; }
   if(isset($_POST['password'])) { $_SESSION['password'] = $_POST['password']; }
   if(isset($_POST['confirm'])) { $_SESSION['confirm'] = $_POST['confirm']; }
   if(isset($_POST['gender'])) { $_SESSION['gender'] = $_POST['gender']; }
   if(isset($_POST['mobile'])) { $_SESSION['mobile'] = $_POST['mobile']; }
   if(isset($_POST['name'])) { $_SESSION['name'] = $_POST['name']; }
  
   $vars = array('username', 'password', 'confirm', 'gender', 'mobile');
   $flag = true;
   foreach($vars as $var) {
       if(!isset($_POST[$var]) || trim($_POST[$var]) === '') {
           $flag = false;
           break;
       }
   }
   if($flag) {
       $mysqli = new mysqli($sqlhost, $sqluser, $sqlpass, $database);
       if($mysqli) {
           $mysqli->query('SET NAMES \'utf8\'');
           $mysqli->set_charset('utf8');
           $post['username'] = strtolower($mysqli->real_escape_string($_POST['username']));
           $post['password'] = md5($_POST['password']);
           $post['confirm'] = md5($_POST['confirm']);
           $post['gender'] = $mysqli->real_escape_string($_POST['gender']);
           if(!in_array($post['gender'], array('1', '2'))) {
               $post['gender'] = '1';
           }


           $post['mobile'] = substr($mysqli->real_escape_string($_POST['mobile']), -10);
           $user = $mysqli->query("SELECT * FROM `{$prefix}users` WHERE (LOWER(`username`)='{$post['username']}')");
           
           $post['name'] = $mysqli->real_escape_string($_POST['name']);
           
           if($user && $user->num_rows > 0) {
              
echo '<b align="center">این نام قبلا ثبت شده است</b>' . PHP_EOL;
               echo '<b align="center">لطفا  <a href="" class="login_label5 sub_color5">اینجا کلیک کنید و اسم دیگری انتخاب کنید</a>.</b>' . PHP_EOL;
           }
        
           else {
               $user = $mysqli->query("SELECT * FROM `{$prefix}users` WHERE (`mobile`='{$post['mobile']}')");
               if($user && $user->num_rows > 0) {
                   echo '<b align="center">این شماره موبایل قبلاً استفاده شده است. با هر شماره موبایل فقط یک شناسه کاربری قابل ثبت است.</b><br />' . PHP_EOL;
                   echo '<b align="center">لطفا<a href="" class="login_label5 sub_color5">اینجا کلیک</a> کنید و با شماره جدید مجددا ثبت نام کنید </b>' . PHP_EOL;
               }
               elseif($post['password'] != $post['confirm']) {
                   echo '<b align="center">رمز عبور و تکرار آن یکسان نیست.</b>' . PHP_EOL;
                   echo '<b align="center">لطفا مجددا<a class="login_label5 sub_color5" href=""> اینجا کلیک </a>کنید و رمز عبور را اصلاح کنید</b>' . PHP_EOL;
               }
               else {
                   
                   $mysqli->query("INSERT INTO `{$prefix}users` (`username`,`password`,`type`,`gender`,`mobile`,`active`,`name`) VALUES ('{$post['username']}','{$post['password']}','user','{$post['gender']}','{$post['mobile']}','0','{$post['username']}')");
                   if($mysqli->affected_rows > 0) {
                       echo '<b align="center;color:red;">ثبت نام انجام شد</b>' . PHP_EOL;
                       
                     
                       unset($_SESSION['username'], $_SESSION['password'], $_SESSION['confirm'], $_SESSION['gender'], $_SESSION['mobile'], $_SESSION['name']);
                   }
                   else {
                       echo '<b align="center">در هنگام ثبت نام، خطایی رخ داده است.</b>' . PHP_EOL;
                       echo '<b align="center">لطفاً دوباره <a href="/" class="login_label5 sub_color5"> اینجا کلیک کنید و مجددا ثبت نام کنید </a><br/><br/>
در صورتی که مشکل رفع نشد , لطفا 
<a href="/contact" class="login_label5 sub_color5">اینجا کلیک کنید و با پشتیبانی سایت تماس بگیرید</a>.</b>' . PHP_EOL;
                   }
               }
           }
       }
   }
   else {
       echo '<b align="center">فرم ثبت نام را ناقص تکمیل کرده اید.</b>' . PHP_EOL;
       echo '<b align="center">لطفاً دوباره <a href="/" class="login_label5 sub_color5">اینجا کلیک کرده و سعی کنید</a>. درصورتی که مشکل برطرف نشد، با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.</b>' . PHP_EOL;
   }
}
else {
?>

<p class="login_label">نام کاربری</p>
<input id="user_username" class="input_data background_box" type="text" maxlength="20" name="username" value="<?php echo $_SESSION['username']; ?>">


<p class="login_label">کلمه عبور</p>
<input id="user_password" class="input_data background_box" maxlength="30" type="password" name="password" value="<?php echo $_SESSION['password']; ?>"><br />


<p class="login_label">تکرار کمله عبور</p>
<input id="user_password" class="input_data background_box" maxlength="30" type="password" name="confirm" value="<?php echo $_SESSION['confirm']; ?>"><br />


<div id="login_gage">
<div id="login_sexe">
<p class="login_label">جنسیت</p><b>
<select name="gender" id="login_select_gender" class="login_select">
<option<?php if($_SESSION['gender'] == '1') { echo ' selected="selected"'; } ?> value="1"> پسر </option>

<option<?php if($_SESSION['gender'] == '2') { echo ' selected="selected"'; } ?> value="2">دختر</option></select>
<br /></b></div></div>
<p class="login_label">شماره موبایل</p>
<input id="user_password" class="input_data background_box"  maxlength="11" name="mobile" type="text" value="<?php echo $_SESSION['mobile']; ?>"><br /><div id="login_control">

<input class="sub_button hover_element selected_element" id="login_button" method="post" name="submitted" type="submit"  value="ادامـــه"><br></div>


<?php
}
?>
</div>

</div>
</div>
</div>
</body>
</html>

چاپ این بخش

  پیاده سازی دکمه Back در فرگمنت
ارسال‌شده توسط: miladshabani - 21-03-1397، 04:20 ب.ظ - انجمن: Android - بدون‌پاسخ

سلام جناب شهرکی وقت بخیر ، 
من توی برنامم 4 تا فرگمنت دارم اما وقتی دکمه Back رو ، روی هر کدوم از فرگمنت ها  میزنم از برنامه خارج میشود.
لطفا راهنمایی کنید دکمه Back رو مثل اپ دیوار پیاده سازی کنم و به فرگمنت های قبلی برگردد و در نهایت از اپ خارج شود.
مرسیفایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی
       
چاپ این بخش