رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
phpunit
با سلام
من phpunit را نصب کردم کد assert برای کلاس DbTest رو هم نوشتم ولی این میاد چکار کنم ؟

[عکس: cmd.jpg]
انگار که نیستی ، چو هستی خوش باش
حکیم عمر خیام
پاسخ
تشکر شده توسط:
باید Selenium رو هم نصب کنید. فکر میکنم روی ویندوز قابل نصب نباشه.
پاسخ
تشکر شده توسط:
حالا که قابل نصب نیست چکار کنم ؟
کارم پیش نمیره ؟
از کجا بفهمم تست ها درست کار میکنه یا نه ؟
حکیم عمر خیام
پاسخ
تشکر شده توسط:
Unit Test فعلاً برای کار شما ضروری نیست. میتونید این قسمت رو رد کنید. برای پروژه های حرفه ای با لینوکس کار کنید. البته توی Yii2 با Codeception کار میشه که اگه اشتباه نکنم توی ویندوز هم قابل نصبه.
پاسخ
تشکر شده توسط:
ممنون
من پکیج php رو گرفتم خدایی بینظیر بود
این هم خوبه ولی چون تو لینوکسه و هی باید تو cmd برم خدامیدونه تا آخر کار چطور بشه !
پکیج حرفه ای رو خواهشمندم توی ویندوز بذارید که راحت تر باشیم اکثرا هم تو ایران با ویندوز کار میکنن
باتشکر
حکیم عمر خیام
پاسخ
تشکر شده توسط: ADMIN
اتفاقاً پکیج پیشرفته هم توی لینوکسه و کلاً ویندوز رو گذاشتیم کنار. شما قراره برنامه نویس وب با PHP باشین و پروژه شما هم در نهایت روی سرور لینوکس اجرا میشه. پس لازمه کار کردن با لینوکس رو یاد بگیرین. درمورد خط فرمان لینوکس هم آموزشش رو توی همین انجمن شروع کردم. به بخش لینوکس مراجعه کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
دوست عزیز phpunit با ویندوز هیچ مشکلی نداره من همیشه ازش استفاده میکنم. کلا همه ی ابزارها مشکلاتشون تو ویندوز کمتر از لینوکسه اینو تجربه کردم که میگم ولی مشکلات خوده ویندوز بیشتره :|
مشکله شمام احتمالا از ضمیمه نکردن فایل bootstrap هست.
پاسخ
تشکر شده توسط:
دوباره که امتحان کردم با این روبرو شدم دیگه ارور ها هم از بین رفته ولی فایل رو باز نمیکنه

[عکس: cmd.jpg]
فقط کامپیوتر رو خاموش روشن کردم و این اومد
من که گیج شدم در هر حال کسی میتونه بگه چطور شد ؟!
حکیم عمر خیام
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان