رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
css درون ckeditor
سلام دوستان. یک سوال سخت Big Grin

این دو تا لینک که دو نمونه toolltip هستن رو نگاه کنید:
http://codepen.io/design8383/pen/Jibwt
http://codepen.io/cbracco/pen/qzukg

حالا من میخوام درون محتوای موجود درون ادیتور ckeditor از این tooltip ها استفاده کنم. تا اینجا مشکلی نیست ، نه در استفاده از tooltip ها و نه در اضافه کردن css ها به محتوای درون ادیتور (ادیت فایل contents.css ادیتور)

مشکل من اینه که وقتی اینکار رو میکنم شکل و شمایل هر دوی این tooltip ها بهم میریزه!! اینکه دارم میبینم tooltip اومده مشخصه که تا قبل از این مرحله مشکلی نبوده، ولی اینکه داخل ادیتور بهم ریخته نشون میده رو نمیدونم مشکل چیه! مثلا به جای این که بالای کلمات نشون بده tooltip رو چند سانت اونور تر نشون میده، یا که محتوای داخل tooltip اصلا دیده نمیشه! یا برای لینک اولی کل tooltip اندازه نیم سانت بیشتر ظاهر نمیشه و چیزی داخلش دیده نمیشه!

به تمام css های این دو tooltip یک !important هم اضافه کردم ولی بازم درست نشد، css های خود ادیتور رو هم نگاه کردم چیزی خاصی نداشتن که بخواد همه چیو بهم بریزه! فقط یک سری font-size اینا بود.
پاسخ
تشکر شده توسط:
نمونه آنلاین بذارید اینطوری نمیشه متوجه علت مشکل شد.
بعد از فایل contents.css خود ckeditor یه تگ style هم اضافه میشه اون هم ممکنه مشکل ایجاد کنه.
با ispect element هم میتونید دقیق چک کنید که کا مشکل ایجاد میشه.
راستی کدها رو هم انتهای فایل contents.css اضافه کنید.
...
پاسخ
تشکر شده توسط:
نقل قول:نمونه آنلاین بذارید اینطوری نمیشه متوجه علت مشکل شد.
نمونه آنلاین ندارم متاسفانه. هنوز دارم در لوکال هاست کاراشو میکنم. چیز خیلی عجیبی هم نیست، اگر یک ادیتور ckeditor رو به یک صفحه خالی اضافه کنید، فایل contents.css رو هم کدهای tooltip رو اضافه کنید، به چیزی که من میگم میرسید.
نقل قول:بعد از فایل contents.css خود ckeditor یه تگ style هم اضافه میشه اون هم ممکنه مشکل ایجاد کنه
- کدوم تگ style fعد از فایل contents.css خود ادیتور اضافه میشه؟
نقل قول:با ispect element هم میتونید دقیق چک کنید که کا مشکل ایجاد میشه.
- آره یک کم با inspect element ور رفتم نشد، بازم باید امتحان کنم. البته فعلا کلا بیخیال این چیزی که میخواستم انجام بدم شدم، حالا شما بازم اگر راه حلی به ذهنتون میرسه که این مشکل رو حل کنه، بگید.
نقل قول:راستی کدها رو هم انتهای فایل contents.css اضافه کنید.
-آره به انتهای contents.css اضافه میکنم. قبلی هاشو پاک نمیکنم.
پاسخ
تشکر شده توسط:
من استفاده کردم مشکلی خاصی ندیدم. فقط باید برای تگ a خاصیت display رو inline-block قرار بدید.

عکسش رو هم ضمیمه کردم.

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

...
پاسخ
تشکر شده توسط: php

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان