رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cannot modify header information - headers already sent by
سلام و خسته نباشید
منظور از این ارور چیه؟
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cvmkrir/public_html/controllers/user_two.php:413) in /home/cvmkrir/public_html/controllers/user_two.php on line 393
این ارور روی سرور میده و روی لوکال هاست نمیده.
ارور مربوط به این کد هستش.
header('location:'.url.'user_three');
مرسی
پاسخ
تشکر شده توسط:
همه فایلهاتون رو با کدگذاری UTF-8 without BOM ذخیره کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط: olampiad
(20-04-1394، 07:43 ب.ظ)ADMIN نوشته: همه فایلهاتون رو با کدگذاری UTF-8 without BOM ذخیره کنید.

سلام
ببخشین این یعنی چی؟
من با ویرایشگر dream viwer کار میکنم.
من منظور شما رو دقیقا متوجه نشدم.
به تصویر زمیمه ی نگا بندازید.
آیا باید تو اینجا چیزی رو عوض کنم
خیلی ممنون

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
تشکر شده توسط:
توی کادر Save As یه گزینه هست به اسم Byte Order Mark یا BOM که باید تیکش رو بردارین. پیشنهاد میکنم با ++Notepad فایلها رو باز کنید و از منوی Encoding گزینه Convert to UTF-8 without BOM رو انتخاب کنید و دوباره فایل رو ذخیره کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط: olampiad
سلام و خسته نباشید
به تصویر ی که زمیمه کردم ی نگا بندازید.
من فایل رو با ++notepad بازکردم.
هرکاری میکنم که بره روی گزینه ی convert to utf8 without bom ولی نمیره.
مشکل از کجاست؟
خیلی ممنون

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
تشکر شده توسط:
وقتی یکبار زدین، دیگه توی قسمت بالا گزینه Encode معادل گزینه انتخاب شده فعال میشه. Convert برای اینه که اگه کدگذاری دیگری داشته باشین توی فایل، خود ++Notepad کارکترها رو تبدیل کنه تا توی کدگذاری جدید هم درست دیده بشن. فقط همین یه هم صفحه نیست. کل فایلهاتون باید با این کدگذاری ذخیره بشه. دقت کنید که اگه قبل از اجرای دستوراتی که Header رو تغییر میدن یا بعد از آخرین تگ PHP توی فایلهایی که ضمیمه فایلهای دیگه میشن، حتی یه کارکتر Space هم باشه، برای همین توی اسکریپتهای بزرگ میبینید که انتهای آخرین تگ PHP رو نمیبندن چون اگه Space یا NewLine اشتباهی انتهای کار درج بشه، جزو بلاک PHP باشه و پردازش نشه و برای مرورگر ارسال نشه.
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان