رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۴ مورد برای طراحی وب سایت موثر
#1
[عکس: %D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8...80x180.jpg]وقتی به یک شرکت طراحی سایت سفارش طراحی و ساخت سایت می دهید ، عوامل خاصی وجود دارد که می بایست از آن ها با خبر باشید ، مواردی که به طور معمول به ذهن فرد خطور نمی کند . یکی از مسائل مهم برای تمامی افرادی که خواهان طراحی وب سایت برای کسب و کار شان می باشند ، “فروش” است . به طور مثال ممکن است مشتری ها از شما وب سایتی پر زرق و برق یا با رنگ های افراطی بخواهند ، وظیفه یک طراح وب سایت خوب قرار دادن مشتری در مسیر مناسب طراحی سایت می باشد.
عدم استفاده از تبلیغات نامربوط در وب سایت :
اگر می خواهید از وب سایت خود کسب درآمد نمایید ، بیش از حد از تبلیغات استفاده نکنید . اگر وب سایت شما دارای ۷۰%تبلیغات باشد به طور قطع بازدیدکنندگان وب سایت شما را ترک خواهند کرد . قرار دادن تبلیغات به عنوان اولویت اول در طراحی سایت ایده بدی است ، از این رو سعی کنید از تبلیغات به صورت ترکیبی استفاده نمایید .
انتخاب رنگ بندی مناسب و صحیح :
شناخت احساسات خوانندگان وب سایت در انتخاب رنگ بندی صحیح بسیار به شما کمک خواهد نمود . به طور مثال یک وب سایت پزشکی با طرح رنگ روشن و باز تر زیباتر خواهد بود .
ساده سازی اسکن صفحات :
مخاطبین برای دانستن موضوع وب سایت شما ، بیشتر از ۵ دقیقه زمان صرف نخواهند کرد . ساده ترین روش برای ارائه اطلاعات صحیح به کاربران ، آسان نمودن اسکن صفحات می باشد . از تگ های H1 برای تمرکز و تاکید بر عناصر مهم در طراحی وب سایت استفاده نمایید .
بهینه سازی زمان بارگذاری صفحات وب سایت :
مخاطبین کم طاقت می باشند از این رو می بایست سرعت بارگذاری وب سایت تان را بهینه کنید و سرعت بارگذاری صفحات خود را به ۱ یا ۲ ثانیه برسانید .
پاسخ
تشکر شده توسط:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان