نظرسنجی: IDE مناسب برای وب
NetBeans
phpStorm
ZendStudio
DreamWeaver
CodeLobster
Aptana
eClipse
IDEA
PHP Designer
Rapid PHP
[نمایش نتایج]

توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک IDE برای همیشه
دوستان لطفا نظر و تجربیاتتون رو از انواع IDE ها بگید تا بالاخره بشه کی رو انتخاب کرد که از مه نظر کامل باشه
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
netbeans خوبه، رایگانه! مجبور نیستید دزدی هم کنید!
فقط یک کم سنگینه که زیاد مهم نیست، ولی نسخه لینوکسش بعضی موقع ها که بین نرم افزار ها switch میکنی و باز برمیگردی سمت netbeans صفحه netbeans سفید میشه و نمیتونی کدهات رو چند ثانیه ببینی! یک جورایی قاتی میکنه! اگر این مورد توی نسخه های بعدی مرتفع بشه خوب میشه.
پاسخ
تشکر شده توسط: sm_pakdel , sorkhabi
چرا اسمی از سابلایم نیست بالا؟
IDE سبکیه که خیلی کاراه اندازه. البته auto complete به خوبیه IDE مثل کدلابستر نیست ولی سبکیش خیلی خوبه.
پاسخ
تشکر شده توسط: sm_pakdel
با چندتا استارت زدم معرفی بقیه با دوستان
اگر میشناسید بگید تا استفاده کنیم
من هنوز به قدرت زندندیدم ولی سنگینه
پاسخ
Sublime یک IDE نیست. یک ادیتوره.
پاسخ
تشکر شده توسط: sm_pakdel , Dr.Mimario , sorkhabi , Renegad
من چون بعضی اوقات هم زمان که کد نویسی میکنم یکمی هم نیاز به دیزاین دارم
کلا علاقه دارم که نرم افزاری که استفاده می کنم قابلیت هر دو بخش رو داشته باشه
متاسفانه فقط dreamviewer داره یا درواقع بخش دیزاین قوی داره که توی برنامه نویسی مشکل داره و قدرت بقیه رو نداره
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , Renegad
از لحاظ قدرت netbeans ,phpstorm پشتیبانیشون از ftp خیلی خیلی خوبه
پاسخ
من اگه ++Notepad نباشه نمیتونم کد بزنم !
پاسخ
اون هم IDE نیست.
پاسخ
آره میدونم ولی نظر ام را دادم.
پاسخ
(16-03-1394، 08:23 ب.ظ)ابوالفضل زیارت بان نوشته: من اگه ++Notepad نباشه نمیتونم کد بزنم !
احتمالا عادت کردید بهش، سعی کنید کم کم از یک IDE خوب استفاده کنید از این به بعد.

(16-03-1394، 07:14 ب.ظ)Mohammadsgh نوشته: از لحاظ قدرت netbeans ,phpstorm پشتیبانیشون از ftp خیلی خیلی خوبه
یعنی یورز پسورد FTP سایتتون رو میدید و از خود ادیتور کدهای سایت رو عوض میکنید و نتایج رو از طریق خود سایت میبینید؟ خیلی خوبه اینجوری. من که اصلا خیلی از امکانات Netbeans رو نمیدونم :| مثلا اون دکمه ارتباط با دیتابیسش فکر میکنم خیلی بدرد میخوره ولی بلد نیستم زیاد باهاش کار کنم!
اگه کسی آموزش netbeans رو بذاره یا این امکاناتی که خیلی ها نمیدونن رو بتونه بگه خیلی خوب میشه.
پاسخ
بله دقیقاً. وقتی Ctrl+S رو میزنید بلافاصله آپلود میشه. یک نسخه از سایت هم همیشه روی سیستم شما بصورت دانلودشده وجود داره.
پاسخ
تشکر شده توسط: php , sorkhabi
PHPStorm چون شبیه android studio هست و کلا این محیط بهم چسبید. نت بینز خیلی خوب هست ولی با جاوا نوشته شده و زیادی کند هست. aptana هم بد نیست ولی PHPStorm سنگ تموم گذاشته. حتی کدهای SQL داخل کوتیشن رو هم میشناسه چیزی که حتی ویژوال استدیو هم نداره
پاسخ
Android Studio نسخه تغییریافته IDEA هست که محصول شرکت JetBrains هست (تولیدکننده PHPStorm). نت بینز رو هم با وجود اینکه دوستان اینهمه از کندی اون گلایه دارن، من چند ساله دارم استفاده میکنم و مشکلی نداشتم باهاش.
پاسخ
تشکر شده توسط: sm_pakdel , sorkhabi
(16-03-1394، 08:57 ب.ظ)php نوشته:
(16-03-1394، 08:23 ب.ظ)ابوالفضل زیارت بان نوشته: من اگه ++Notepad نباشه نمیتونم کد بزنم !
احتمالا عادت کردید بهش، سعی کنید کم کم از یک IDE خوب استفاده کنید از این به بعد.

(16-03-1394، 07:14 ب.ظ)Mohammadsgh نوشته: از لحاظ قدرت netbeans ,phpstorm پشتیبانیشون از ftp خیلی خیلی خوبه
یعنی یورز پسورد FTP سایتتون رو میدید و از خود ادیتور کدهای سایت رو عوض میکنید و نتایج رو از طریق خود سایت میبینید؟ خیلی خوبه اینجوری. من که اصلا خیلی از امکانات Netbeans رو نمیدونم :| مثلا اون دکمه ارتباط با دیتابیسش فکر میکنم خیلی بدرد میخوره ولی بلد نیستم زیاد باهاش کار کنم!
اگه کسی آموزش netbeans رو بذاره یا این امکاناتی که خیلی ها نمیدونن رو بتونه بگه خیلی خوب میشه.
بله,واسه کسایی که سرعتشون بالا توصیه می کنم از ftp برای ساخت پروژشون استفاده کنن.تا روی لوکال کار کنن
تا یکی دو روز دیگه یک آموزش خوب واستون درست میکنم تا یاد بگیرید :)
پاسخ
تشکر شده توسط: php , sorkhabi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان