رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک تبلت مناسب برای اجرای فایل های php
سلام
من برای اینکه برنامه هایی که می نویسم به مشتری نشون بدم مجبور میشم به سختی یه لپ تاپی چیزی جور کنم و برنامه هام رو روش نصب کنم و به مشتری نشون بدم. میخوام اگه بشه یه تبلت بخرم.
به نظرتون چه تبلتی و با چه مشخصاتی به درد من میخوره؟ تبلت خاصی مد نظرتون هست؟ از یه شرکت خاص؟
این تبلت ها بدرد این کار میخوره؟
تبلت
نمیخوام تبلت زیاد گرون باشه.
برنامه ی خوبی که بتونه فایل های php رو توی تبلت مورد نظر اجرا کنه چیه؟
متشکرم.
پاسخ
تشکر شده توسط:
http://droidphp.github.io

یادگیری مداوم حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه ای است که در آن فعالیت می کنید؛ هر روز چیز جدیدی بیاموزید.
پاسخ
تشکر شده توسط: راوندی
Esminis Server for PHP
KSWEB
Ulti Server
اینها فعلاً تو ذهنم بود. کاربرد سه تاشون نسبتاً خوبه. درمورد تبلت هم سعی کنید رم داخلی مناسبی داشته باشه. بنظرم سری گلکسی سامسونگ خوب باشه.
پاسخ
به نظرم اگر شما یا دیگر دوستان تا حدود یک تومن یا یک و 200 اینا میخوان خرید کنن، به نظر من خرید تبلت ویندوزی بهتره. الان هم که ویندوز 10 اومده واسه صفحات تاچ بهتر هم شده کارایش، مثلا شما یک تبلت با رم 4 میگیری و با این رم حتی میتونید یک لینوکس رو به صورت مجازی هم نصب کنید و برنامه نویسی و ... هم بکنید مثل کامپیوتر معمولی!
پاسخ
(28-06-1394، 09:59 ب.ظ)bgsrb88 نوشته: http://droidphp.github.io

این چیزی که گذاشتید هیچ قیمت و مشخصاتی نذاشته!
پاسخ
تشکر شده توسط:
(28-06-1394، 10:01 ب.ظ)ADMIN نوشته: Esminis Server for PHP
KSWEB
Ulti Server
اینها فعلاً تو ذهنم بود. کاربرد سه تاشون نسبتاً خوبه. درمورد تبلت هم سعی کنید رم داخلی مناسبی داشته باشه. بنظرم سری گلکسی سامسونگ خوب باشه.

رمش چقدر باشه خوبه؟
ببخشید تبلت 500 تومنی هم بخرم خوبه؟ میتونم باهاش این کارا رو بکنم؟ Big Grin
پاسخ
تشکر شده توسط:
(28-06-1394، 10:22 ب.ظ)راوندی نوشته: این چیزی که گذاشتید هیچ قیمت و مشخصاتی نذاشته!

قیمت واسه چی!؟ این یک نرم افزار رایگانه که شما میتونید باهاش php رو اجرا کنید توی اندروید.
پاسخ
(28-06-1394، 10:15 ب.ظ)php نوشته: به نظرم اگر شما یا دیگر دوستان تا حدود یک تومن یا یک و 200 اینا میخوان خرید کنن، به نظر من خرید تبلت ویندوزی بهتره. الان هم که ویندوز 10 اومده واسه صفحات تاچ بهتر هم شده کارایش، مثلا شما یک تبلت با رم 4 میگیری و با این رم حتی میتونید یک لینوکس رو به صورت مجازی هم نصب کنید و برنامه نویسی و ... هم بکنید مثل کامپیوتر معمولی!

حتی تصور کارکردن با تبلتهای ویندوزی هم دردناکه. از همین ویندوز روی PC کم داریم میکشیم که تبلتشم بخریم!
پاسخ
(28-06-1394، 10:15 ب.ظ)php نوشته: به نظرم اگر شما یا دیگر دوستان تا حدود یک تومن یا یک و 200 اینا میخوان خرید کنن، به نظر من خرید تبلت ویندوزی بهتره. الان هم که ویندوز 10 اومده واسه صفحات تاچ بهتر هم شده کارایش، مثلا شما یک تبلت با رم 4 میگیری و با این رم حتی میتونید یک لینوکس رو به صورت مجازی هم نصب کنید و برنامه نویسی و ... هم بکنید مثل کامپیوتر معمولی!

با نصف قیمت اما کارایی بالا
ASUS Fonepad 7 FE375CL - 32GB

یادگیری مداوم حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه ای است که در آن فعالیت می کنید؛ هر روز چیز جدیدی بیاموزید.
پاسخ
(28-06-1394، 11:01 ب.ظ)ADMIN نوشته: حتی تصور کارکردن با تبلتهای ویندوزی هم دردناکه. از همین ویندوز روی PC کم داریم میکشیم که تبلتشم بخریم!

من از دید دیگه ای نگاه میکنم! من میخوام دیگه از لپتاپ استفاده نکنم چون جابه جا کردنش آنچنان هم راحت نیست! ولی هنوز گاهی لازم دارم که یک دیوایسی داشته باشم که بتونم جابه جا کنمش! مثلا آدم چند روز میره سفر، نمیتونه که با خودش کیس کامپیوتر خونه را جابه جا کنه! یا توی دانشگاهی، همایشی جایی نیاز دارید تا پاورپوینت درست کنید و ببرید اونجا نمایش بدید، واسه همین من میخوام به جای لپ تاپ از ترکیب یک کیس قوی برای خونه + یک تبلت ویندوزی استفاده کنم. خودتون هم میدونید که نمیشه خیلی از کارهایی که با کامیپوتر کرد رو با اندروید یا iOS کرد، اون هم فقط بخاطر نرم افزارهای زیادی که فقط واسه ویندوز موجوده.
مثلا من اگر یک تبلت ویندوزی ارزون یا متوسط با رم 4 گیگابایت یا بیشتر بگیرم میتونم هر کاری که با کامپیوتر میکنم با تبلت هم بکنم! مثلا با انواع ادیتور ها برنامه نویسی کنم، یا میتونم VirtualBox نصب کنم و یک لینوکس روش بریزم و از دنیای لینوکس هم لذت ببرم.

من منکر اندروید هم نیستم و واسه اون از همین گوشیم دارم استفاده میکنم و نیازی به خرید تبلت اندرویدی نمیبنم، ولی خب باز معمولا قیمت تبلت های اندرویدی کمتره و اگر کسی نیاز به کارهای خاصی که فقط با کامیپوتر میشه کرد نداره تبلت اندرویدی هم گزینه خیلی خوبیه.
پاسخ
پیشنهاد میکنم بجای تبلت، یه Netbook بخرین. از این مینی لپ تاپ هایی که CD-ROM هم نداره. اندازه اش هم مثلاً 13 اینچ باشه خوبه. وزن خوبی هم داره و کلاً میشه با کمی اغماض اون رو یه لپ تاپ محسوب کرد. قیمتش هم مناسبه.
پاسخ
چی میشد PC مون همیشه با همون بود نه!!!

2 Raspberry-Pi با صفحه نمایش لمسی 7 اینچی معرکه است نه!!!

[عکس: Official-Raspberry-Pi-7-inch-Touchscreen1.jpg]

http://www.zoomit.ir/it-news/17350-raspb...nt&print=1

پاسخ
تشکر شده توسط: php
اینطوری که فهمیدم زیر 600 تومن تبلت بدرد نمیخوره درسته؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
برای کاری که شما میخواین، فکر نمیکنم گزینه مناسبی باشه زیر این قیمت.
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان