رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کپچا
اشپیلن چی میگی؟ سورس چیه؟ کد تو رم ذخیره میشه، متغیر خصوصی باشه نمیتونه در بیاره
پاسخ
تشکر شده توسط:
آقا فرض کنیم شما یه راهی پیدا کردی که نشه مقدارش رو تغییر داد(که محاله بتونی!)
بالاخره باید سمت سرور ولیدیتش کنی یا نه؟ اگه نخوای که کلا کپچا ارزشی نداره! اگر هم بخوای باید مقدار کپچا رو که توی متغیر js هست رو + مقداری که کاربر وارد کرده رو بفرستی سرور!!
حالا وقتی بفرستی حتی اگر هش هم بکنی هیچ فرقی نداره! ما مقدار درست رو جایگزین میکنیم و به جاش میفرستیم!

دیگه نمیدونم چطوری بگم! :دی
پاسخ
تشکر شده توسط:
واسه روش متغیر محلی هم روش دور زدنش اینطوره که میام تابعی مثل تابع تو مینویسم ولی بعضی قسمت هاش رو دستکاریش میکنم بعد تابع رو override میکنم!
و وقتی تو تابع خودت رو صدا میکنی تابع من اجرا میشه.
پاسخ
تشکر شده توسط:
(15-07-1394، 07:34 ب.ظ)n0o0b_sina نوشته: اشپیلن چی میگی؟ سورس چیه؟ کد تو رم ذخیره میشه، متغیر خصوصی باشه نمیتونه در بیاره
شما زیاد برنامه نویسی های دیگه کار نکردی مث اینکه نمیدونی داستان چیه! یه تصوراتی از خودت داری فکر میکنی اونطوریه، اما داستان کلا شکل دیگس!

شما هرچی میفرستی مرورگر بالاخره یا توی سورس بصورت text هست یا اینکه فرمول و روش تولیدش توی سورس هست. غیر از اینه؟ روبات ها text رو که راحت میتونن بخونن، درمورد اینکه مقداری بصورت دینامیک در زمان اجرا هم تولید بشه بازم مشکل خاصی نیست راه برای درآوردنش هست.

هان این خصوصی که گفتی حالا چی بید یعنی چی؟ Big Grin
پاسخ
تشکر شده توسط:
(15-07-1394، 11:12 ب.ظ)Eshpilen نوشته: شما زیاد برنامه نویسی های دیگه کار نکردی مث اینکه نمیدونی داستان چیه! یه تصوراتی از خودت داری فکر میکنی اونطوریه، اما داستان کلا شکل دیگس!

شما هرچی میفرستی مرورگر بالاخره یا توی سورس بصورت text هست یا اینکه فرمول و روش تولیدش توی سورس هست. غیر از اینه؟ روبات ها text رو که راحت میتونن بخونن، درمورد اینکه مقداری بصورت دینامیک در زمان اجرا هم تولید بشه بازم مشکل خاصی نیست راه برای درآوردنش هست.

هان این خصوصی که گفتی حالا چی بید یعنی چی؟  Big Grin

میدونم، ولی هش توی سورس نیست، متغیر هست
ولی اینم هر کاری کنیم فکر کنم با تزریق جاوا اسکریپت میشه ازش رد شد
پاسخ
تشکر شده توسط:
هرچی خواستی نمونه کدش رو بذار تا علما (محسن نوری که وارده مث اینکه!) بگن چطور میشه از پسش براومد.
پاسخ
تشکر شده توسط: محسن نوری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان