رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کـدگذاری کـدهای PHP
سلام. واسه کـدگذاری یا همون رمـزنگـاری کـدهای PHP چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟ تقریبا به در بستـه خوردم و دیدم هرروشی به جز این روشهای کدکردن با نرم افزار در سیستم خودمون و سپس انتقال کـدهای رمـزنگاری شده به سـایت و دیکد در سـرور با اون نرم افزار بخصوصی که باید نصب بشه در سـرور؛ فایده نداره و بقیه روشها وقتم رو میگیـره تا بخوام کلی وقت روی کـدگذاری بکنم. ولی همونطور که میدونید نرم افزارهای ioncube و یا sourcegaurdian خیلی گـرون هستن و واسم صـرف نمیکنه.
نرم افـزار رایگـانی وجود داره؟ راه حل دیگه ای پیشنـهاد میکنید؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
این نرم‌افزارها ممکنه بنظر گرون بیان ولی دقت کنید یکبار هزینه میکنید و بعد مادام‌العمر میتونید استفاده کنید. در سالهای بعد هم با هزینه اندکی معادل کمتر از 200 هزار تومان میتونید آپدیت‌ها رو دریافت کنید. اگه امنیت اسکریپتتون براتون مهمه باید هزینه کنید. دنبال راههای رایگان نباشین. این هزینه معادل هزینه سالانه یه هاستینگ خوب هست. پیشنهاد من سورس‌گاردین هست.
پاسخ
تشکر شده توسط: php
آقای شهرکی این تاپیک جالـب رو نگاه کنید: http://ashiyane.org/forums/showthread.ph...LL-Loaders

به نظرتون خودم میتونم یک نرم افزار واسه انـکود مثل sourceguardian بسازم؟ یا خیلی پیچیده است و بیشتر از یک هفته وقتم رو میگیره؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
ممکنه ماهها و یا حتی بیش از یکسال وقت بگیره تا یه چیز خوب و امن بشه. فقط وقتی تلاش کنید چرخ رو دوباره اختراع کنید که مطمئن باشین وقت و انرژی و دانش کافی و از همه مهمتر توجیه مالی و اقتصادی برای اختراع چرخ بهتر دارین. اگه قراره فرضاً یکسال وقت بگذارین و تهش یه چیزی مثل همین سورس‌گاردین بسازین، فقط یکسال زمان باارزش رو از دست دادین برای اختراع دوباره چیزی که یکسال قبل وجود داشت. قضاوت با خودتون: یکسال از عمرتون باارزش‌تره یا 800 هزار تومان؟!
پاسخ
اون تاپیک به نظرتون کامله؟ یا خیلی چیزا رو پوشش نداده؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
راستش فرصت نکردم کامل بخونم ولی در کل نظرم رو گفتم. اگه تصمیمتون بر نوشتن هست، بنظرم میاد برای شروع خوب باشه.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان