رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه از گوگل پلاس برای بهبود بازدید فروشگاه ساز خود بهره بگیریم؟
#1
[عکس: 385.jpg]

 چگونه از گوگل پلاس برای بهبود بازدید فروشگاه ساز خود بهره بگیریم؟- چگونه از گوگل پلاس برای بهبود بازدید فروشگاه ساز خود بهره بگیریم؟
هنگامی که گوگل پلاس به بازار آمد، باعث دگرگونی های زیادی را در سئو سایت شد. از همان لحظه ورود هم موتورهای جستجو ، چندان به بک لینک وب سایت ها وقعی نمی گذاشتند.

شاخصه های شخصی ، به بررسی های افزوده شد. کسب و کارهای کوچک  پس از 18 ماه ، با این شاخصه های تازه شروه به کار نمودند و آمار بازدید در سایت ها و فروشگاه ساز را بالا بردند. آن ها ، فرستادن محتوای مفید را در جهت مقاصد خود گذاشتند.

در این نوشته مجموعه ای از توصیه ها را پیشنهاد می کنیم که می تواند با استفاده از گوگل پلاس آمار بازدید و ترافیک سایت و فروشگاه ساز شما را بالا ببرد. 

[عکس: Google%20Plus%20(1).png]

گوگل پلاس چه کمکی به فروشگاه ساز می کند؟

شما از همان شروع کار ، بایست به فکر موتور جستجوی گوگل پلاس باشید، همانطور که به فکر فروشگاه ساز و سایت ساز خودتان هستید. شاید این کار برای تان کمی دارای ابهام باشد. به همین دلیل، پرتال ساز با توجه به بخش های زیر ، این ابهام ها را برطرف می کند تا با نحوه کار گوگل پلاس بیشتر آشنا شوید.
پیش از اینکه گوگل پلاس  وارد بازار شود ، آمار بازدید تحقیقاتی ، از مدل پیش بینی شده ای پیروی می کرد، در صورتی که گوگل توانست به صورت ثابت ، الگوریتم هایش را عوض کند ، گوگل، تفکر زیر را با جریان پیش بینی شده ای پدید آورد:

کلمات کلیدی + بک لینک + رقابت + محتوای مطلب = برد

زمان گوگل پلاس فرارسیده بود و لازم بود همه دیدگاه ها نسبت به وب تغییر کند. در نتیجه،  شما  را با آمار بازدید بیشتری در وب سایت خود مواجه نمود.

[عکس: Google%20Plus%20(7).jpg]

به گذشته گوگل پلاس نگاهی بیاندازید که  چگونه می تواند آمار بازدید را در فروشگاه ساز و سایت شما بالا ببرد. فروشگاه ساز و سایتی که با توجه با اصل های گوگل طراحی گردد و  هیچ سابقه ای نداشته باشد ، اصولا با آمار بازدید زیادی روبرو خواهد شد.

هر چقدر شما به پرتال ساز و فروشگاه سازتان بیشتر برسید، حتما به آمار بازدید بیشتری نیز دست خواهید یافت.

برقراری ارتباط فروشگاه ساز شما با بازار توسط گوگل پلاس

شما بایست در Google Plus، با بازار مرتبط شوید. البته این امر می تواند آمار بازدید زیادی در فروشگاه ساز و سایت تان به وجود آورد. هر چه شبکه گوگل پلاس شما گسترده تر باشد ، تغییرات پدید آمده باعث به وجود آمدن آمار بازدید زیادتری نیز خواهد بود.

پس، چگونه کارفرمایان تازه ای ، این کار را بدون هیچ وسواس کاری اجرا می کنند؟ شما در مرحله نخست بایست، در کار خود دقت به خرج بدهید و ریزبینانه و با جزییات بیشتری کار تان را انجام دهید. بعد می توانید با کارفرمایان تازه ای در گوگل پلاس همراه شوید

[عکس: Google%20Plus%20(2).jpg]

شیوه های به منظور بهینه کردن کار با گوگل پلاس برای بالا بردن آمار بازدید در موتور های جستجو
نخست با بازار هدف تان در گوگل پلاس ارتباط بگیرید. بعد دایره را به آن بیفزایید. شیوه ای ساده برای اجرای این کار، اضافه کردن دایره های است که بقیه کابران در گوگل پلاس ، آنها را به اشتراک گذاشته اند. شما با اشخاص زیادی مواجه می شوید که دایره های خودشان را دارند. شما می توانید به صورت مجانی از دایره های آنها بهره بگیرید.

شما می توانید این دایره  ها را به فهرست دایره های تان بیفزایید. مناسب ترین منبعی که می توان به دایره های اشتراک گذاری شده ، دسترسی یافت استفاده از دایره های همگانی و پابلیک است.
بعد بایست به انجمن گوگل پلاس بپیوندید. اگر شما می خواهید تا به مناسب ترین آینده نگری در طراحی سایت تان دست یابید ،  می توانید با پیوستن به انجمن های گوگل پلاس ، پروسه طراحی و فروشگاه سازی خود را گسترش بدهید. 

[عکس: Google%20Plus%20(4).jpg]

در مرحله دوم ، در Google Authorship  ثبت نام کنید. یکی از مواردی که گوگل انجام می دهد تا به طراح های سایت خود یاری برساند، بالا بردن جستجوی های شخصی مربوط به  Google Authorship است.

 Google Authorship ، با طراحی سایت و محتوای آن ، ارتباط برقرار می کند تا شرایط گوگل شما را به منزله یک طراحی حرفه ای در وب ، بررسی نماید. اگر شما سایت های زیادی را طراحی نموده ای ، بنابراین با این کار قادرید مهارت و تخصص طراحی تان را افزایش بدهید و در نتیجه در زمینه موتور جستجوی گوگل ، خودنمایی کنید.

البته این ایده ، هنوز در مرحله های اولیه اش است. شما بایست هر چه بیشتر ایده های خود در طراحی سایت را بیشتر کنید و با انجام  این کار قادرید  وبلاگها و یا وب سایت های زیادی را با کارآمدی و اثر پذیری بیشتری در گوگل، طراحی نمایید.

[عکس: Google%20Plus%20(5).jpg]

گوگل پلاس ، ایده خود را درباره اینکه چگونه می توان ، آمار بازدید های جستجو را بالا برد تغییر داد. گوگل پلاس فرصت های خیلی مهمی را پیش روی شما می گذارد و حتی شما قادرید با آمار بازدید زیادی از آن، برای طراحی سایت و فروئشگاه ساز در  نتیجه پیش بردن  بررسی های خودتان بهره بگیرید.

آیا طراحی سایت و فروشگاه ساز شما آمار بازدید گوگل پلاساش بیشتر شده است؟ آیا با ثبت نام در گوگل پلاس ، طراحی سایت شما روند رو به جلویی را تجربه کرده است؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان