رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه مواردی رو باید رعایت کنیم که سرعت انجام پروژمون بالاتر بشه؟
سلام
دوستان میخواستم بپرسم که برای اینکه بتونیم یه پروژرو سریعتر از base بسازیم(البته با فریم ورک) چیکار باید بکنیم؟
البته بزارید جور دیگه سوالمو مطرح کنم، برای اینکه سرعتمون تو انجام پروژه ها بیشتر بشه چه کارهایی رو پیشنهاد میکنید؟
تریک و ترفند هم قبوله Big Grin
هرکی یه چی بگه کار همه راه میوفته
ممنون Heart
پاسخ
تشکر شده توسط:
منظورتون از سرعت انجام، سرعت توسعه است یا راحتی پشتیبانی یا سرعت بارگذاری برنامه و... ؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
نه منظورم اینه که چی کار کنیم که بتونیم پروژه ی 2 ماهه رو یه ماهه تموم کنیم
پاسخ
تشکر شده توسط:
خوب اولی رو که خودتون اشاره کردین (استفاده از فریمورک) ولی هرچقدر تحلیل اولیه شما و طراحی ساختار دیتابیس اصولی تر و کاملتر باشه طوری که وقتی دست به کد میشین دیگه نیاز نباشه دیتابیس رو اصلاح کنید، سرعت کار شما بیشتر خواهد شد.
پاسخ
تشکر شده توسط:
فریمورک گزینه ی خوبیه، ولی اگه بخوای یکم بیشتر، بیشتر بشه، از cmf استفاده کن نمونش symfony cmf ، یا اگه تواناییت توی مهندسی نرم افزار بالاست (نه فقط کد نویسی) خودت یه cmf بنویس سایتارو مثله هلو بپر تو گلو بیار بالا
پاسخ
تشکر شده توسط:
اتفاقا مدتیه دارم با معماری hmvc و theme manager تو لاراول کار میکنم.
هنوز کالکشن ماژول هایی که نوشتم زیاد نشده ولی فک میکنم در دراز مدت بتونه تو پروژه های مختلف حجم زیادی از دوباره نویسی کارها رو ازم کم کنه
پاسخ
تشکر شده توسط:
من با hmvc لاراول کار نکردم و نمیدونم در چه حده ولی اینو میدونم که لاراول اصلا hmvc نیستو باید پکیجه اضافه روش نصب بشه!!! برای همین یه سر به zf2 بزنید که از ابتدا به صورت hmvc نوشته شده. از لاراولم سریع تره!!!
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان