رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور AVD رو برای Android Studio بسازم؟
سلام، وقتی می خوام برنامه ام رو Run کنم، یک بخش به نام Emulator باز می شه که می گه یک دستاگ مجازی بساز، بعد که می سازم، و روی OK کلیک می کنم، موقعی که داره Compile می کنه می نویسه :
Waiting for device.
Canceled

مشکل از چیه ؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
اگه V-P-N باز دارین ببندین.
پاسخ
تشکر شده توسط:
نه ندارم ...
پاسخ
تشکر شده توسط:
سلام
ورژن نرم افزارتون (Intellij) پایین باشه بعضی از SDK ها پشتیبانیش نمیکنن و اجرا نمیشن
با استفاده از این صفحه میتونید ماشین مجازی براش بسازید
https://confluence.jetbrains.com/display...pplication
امیدوارم کمکی کرده باشم!
پاسخ
تشکر شده توسط:
Smile 
ممنون از کمکتون، نگاه کنید بنده در مرحله ای که ... رو باید کلیک کنم تا یک Box برای Android Virtual Device Manager، تا یک دستگاه بسازیم، نمی آد و یک صفحه باز می شه که مربوط به Android Studio هست و نوشته Create new device، بعدش که می زنم، مثلا نوشته Nexus 7 و ... و وقتی انتخابش می کنم، انگار داره یک لیستی رو رفرش می کنه ولی هیچی نمی آره و دکمه Finish هم غیر فعال هستش ...

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
تشکر شده توسط:
شما از توی cmd میتونید به دستورات adb دسترسی داشته باشید؟
(منظورم اینه که معرفی کردید (غیر از بخش jdk) پوشه ی adb تون رو توی Environment ویندوز؟
اگه بتونید از اون طریق اجراش کنید یا اگه اجرا هست متوقفش کنید به نظرم بشه به یه راه حلی رسید!
پاسخ
تشکر شده توسط:
اصلا نمی دونم چی هست این چیز هایی که شما گفتی ... می شه بیشتر توضیح بدی؟
الان من Eclipse رو هم دارم ولی اون هم مثل IntelliJ کار نمی کنه بخش ساخت AVD اش ...
می تونم بپرسم خودتون از چی استفاده می کنید ؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
من خودم از اکلیپس و آندروید استودیو استفاده میکنم!
شما مسیر فایل جاوا تون رو توی Environment معرفی کردید درسته؟!
پاسخ
تشکر شده توسط:
نمی دونم، والا بنده تازه کارم خیلی بلد نیستم، می شه بگید از کجا باید مسیر رو فعال کنم ؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
مسیری که فایل jdk تون رو دانلود کردید رو کپی کنید! (امیدوارم فایل jdk رو دانلود کرده باشید
http://dl2.soft98.ir/soft/j-k-l/JDK.8.0.45.x86.exe
این لینک برای 32 بیت هست ، فایلش حدود 190 مگ حجم داره)
بعد از نصب مسیری رو که نصب کردید کپی کنید!(پوشه ی bin)
توی ویندوز 7 روی MyComputer کلیک راست کنید و Properties و بعد از اونجا از بخش سمت چپ پنجره گزینه ی Advanced System Setting رو بزنید و از پنجره ی کوچک باز شده گزینه ی Environment Variable رو بزنید ، بعد از انجام این کار از بخش پایین که System Variable هست ، گزینه ی Path رو پیدا کنید . روش دو بار کلیک کنید تا باز بشه !
توی قسمت پایین پنجره ی باز شده (Variable Value) ، آخر دستورات نوشته شده یه کاراکتر سمی کولن ( ; ) بذارید، و مسیری رو که کپی کرده بودید وارد کنید(paste کنید).
همین کار رو برای پوشه ی پوشه ی platform-tools تون از مسیر sdk هم انجام بدید!
سیستم تون رو ریست کنید
(البته این کار رو بنده بصورت تصویری توی آموزشی که میخوام بعد از ماه مبارک رمضان توی سایت قرار بدم انجام دادم و دوستانی که مایل باشندمیتونن از اون تاپیک مسائل رو دنبال کنند،)
http://forum.ncis.ir/Thread-%D8%A2%D9%85...B%8C%D8%AF
پاسخ
تشکر شده توسط:
خب دوست عزیز
رفتم واسه اینکه از جوابی که دادم مطمئن بشم رفتم Intellij رو نصب کردم و برای ساختن امولاتور توی اون هیچ مشکلی نداشتم چون قبلا کاری رو که به شما گفتم انجام بدید رو انجام داده بودم!
امیدوارم شما هم به مشکل جدیدی برنخورید!
موفق باشید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
adb مخفف Android Debug Bridge هست که یک برنامه کلاینت/سرور برای ارتباط با دستگاه اندرویده. تو مسیر  sdk/platform-tools/ قرار داره و میشه از خط فرمان اجراش کرد. برای اطلاعات بیشتر help برنامه رو ببینید.
 وبلاگ من => jgeek.ir

System.out.PrintLn("Say to Prof.James Gosling Java Never Dies ! I HATE Microsoft and its Technologies ! ");
پاسخ
تشکر شده توسط:
آقا ممنون بابت وقتی که می زارین، بنده منتظر آموزشاتون می مونم ... دیگه خودم هم دارم دیوانه می شم ...
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان