رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور پنل برای یک بخش از سایتم بفروشم ؟
سلام خدمت اساتید،
من می خوام یک بخشی رو برای سایتم اضافه کنم که باید کاربران سایت برای استفاده از اون پنل بخرن، حالا من گفتم یک ستون دیگه اضافه کنم و اگر 1 بود یعنی خریده پنل رو و اگر 0 بود یعنی نخریده، خب تا اینجا که بحث نشون دادن اون بخش به کاربر حل می شه، ولی می خواستم بدونم چطور باید از درگاه استفاده کنم که اگر کاربر اون پنل رو خرید، اون فیلد تبدیل به 1 بشه؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
سلام برای اینکار میتونید از درگاه های واسطه که نمونه کد اتصال دارند یا درگاه های مستقیم بانک که بازم نمونه کداتصال دارند استفاده کنید و درهنگام برگشت از درگاه چک کنید اگر پرداخت درست بود با یک دستور اپدیت وضعیت رو از0 به 1 تغییر بدید. برای ذخیره نام کاربری فرد موردنظر میتونید یک تیبل در دیتابیس ایجاد کنیدیا از سشن ها استفاده کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
آقا ممنون ...
می شه بگید چطور می شه از درگاه مستقیم استفاده کنم تا بخوام مبلغ از طرف کاربر پرداخت بشه؟ بلد نیستم ...
پاسخ
تشکر شده توسط:
(22-05-1394، 09:43 ب.ظ)ABZiko نوشته: آقا ممنون ...
می شه بگید چطور می شه از درگاه مستقیم استفاده کنم تا بخوام مبلغ از طرف کاربر پرداخت بشه؟ بلد نیستم ...

شما باید از یکی از بانک ها درگاه پرداخت دریافت کنید برای این کار هم باید به شعبه بانک مورد نظر مراجعه کنید بعداز دریافت درگاه مستندات اتصال برای شما ارسال می شوند که با کمی سرچ در گوگل میتوانید یک سورس کد کامل رو پیدا کنید و از اون جهت اتصال و ویریفای استفاده کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان