رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور می توان در سئو سایت از رقبا پیشی گرفت؟
#1
چطور می توان در سئو سایت از رقبا پیشی گرفت

وب مسترها و صاحبان سایت اغلب درصدد این می باشند که در شئو سایت و جایگاه خود در گوگل از دیگر رقبا پیشی و سبقت بگیرند به خصوص اگر کلمه کلیدی شما جستجو بسیاری توسط کاربران شود می تواند فرصت های بازاریابی را بسیار بالا نماید و این درآمد و سوداوری خود عاملی در رقابت بیشتر سایت ها در سئو سایت با یکدیگر می شود. در ادامه خواهیم گفت چگونه از رقبای خود در سئو سایت پیشی بگیرید.

تولید محتوای بیشتر در سئو سایت

رقبای شما روزانه چه تعداد محتوا منتشر می کنند؟ چندتا از سایت ها رقبا را بررسی کنید تا مشاهده نمایید روزانه چه تعداد محتوا در سایت خود می گذارند. حال برای اینکه در این رقابت موفق تر از بقیه رقبا عمل نمایید باید تعداد محتوای خود را روزانه افزایش دهید.

سایت دینامیک سایت استاتیک سئو سایت ام.سی سئو
کیفیت محتوا در سئو سایت


ممکن است شما محتوای بسیار زیادی نسبت به رقبا تهیه می کنید اما در محتوای خود اصول سئو سایت را رعایت نمی کنید و این امر اثرگذاری محتوای شما را کمتر می نماید. تیتر محتوا بسیار مهم می باشد. تیتر و عنوان محتوا را مرتبط با کلمه کلیدی خود انتخاب کنی. این امر محوریت و موضوعیت سایت شما را نشان می دهد. بعلاوه اینکه در محتوای خود چگالی کلمه کلیدی را در نظر بگیرید و توجه خاصی به درج نمودن کلمه کلیدی خود در محتوا نمایید.

افزایش محبوبیت سایت با سئو سایت
تبلیغات در دیگر سایت ها برای سئو سایت


فرایند دیگری که برای بهبود و پیشی گرفتن سئو سایت خود می توانید انجام دهید این است که برای سایت خود به واسط درج لینک به واسط کلمه کلیدی سایت تبلیغات نمایید. لینک سایت خود را در دیگر سایت ها قرار دهید و هر چه سایت قوی تری باشد اثرگذاری بیشتری در سئو سایت شما خواهد داشت.

سئو سایت چرا گاهی گیر می کند؟

اگر شما سئوکار سایت خود ویا سایت مشتری هستید پس باید دیده باشید که بسته به سختی کلمه کلیدی در بعضی پوزیشن ها سایت گیر می کند و مدت زیادی در همان پوزیشن می ماند. معمولا برای کلمات کلیدی سخت که رقابت زیاد است سایت در صفحه دو ویا سه گیر می کند و مدت زیادی در همین صفحه می ماند. اما برای ادامه پیشرفت سئو سایت چه کاری انجام دهیم. در ادامه بیان نکاتی در خصوص سئو سایت در کلمات سخت تر خواهیم گفت.

پیشرفت در سئو سایت

به منظور پیشرفت سئو سایت و ادامه روند پروسه سئو سایت چه کارهایی می توان انجام داد. شما در سئو سایت وارد محیط رقابتی در میان دیگر سایت ها قرار می گیرد بویژه اینکه سایت های صفحه اول با اعتبار بیشتری روبه رو هستند و برای اینکه بخواهید در صفحه اول قرار گیرید گوگل نیاز دارد تا به سایت شما اعتماد نماید. بدین منظور ابتدا آنالیزی از رقبای خود بدست آورید.

تاثیر رپرتاژ آگهی در سئو
تعداد محتوای رقبا در پروسه سئو سایت


رقبای شما در لینک های بالاتر و در صفحه اول چه تعداد صفحه و محتوا دارند. تعداد صفحات و محتوای با کیفیت بسیار مهم می باشد زیرا که اعتبار داخلی خوبی را به سایت شما خواهد بخشید. می توانید به واسط درج کد زیر در گوگل تعداد محتوای رقیب خود را مشاهده کنید.

پس از یافتن حدودی از تعداد محتوای رقبا حال برای برتری یافتن شما نسبت به رقبای خود نیازمند تعداد محتوای بیشتر و فشار عملکردی بیشتر بر روی سایت خود می باشید.

اکیتو بودن سایت در سئو
تعداد تبلیغات رقبا در سئو سایت


میزانی که رقبا در دیگر سایت ها فعالیت نموده اند را نیز مشاهده نمایید. سایت الکسا می تواند به شما عددی در خصوص تعداد بک لینک رقبا نشان دهد. کیفیت بک لینک رقبا را نیز مشاهده نمایید ببنید رقبا از چه سایت هایی لینک تهیه نموده اند و در چه حجمی لینک سازی و تبلیغات خود را دارند. با آنالیزی در این خصوص می توانید میزان فشار کاری خود را به بهترین وجه تنظیم نمایید تا در این رقابت میان سایت ها و سئو سایت اجرایی موفق داشته باشید.

سئو سایت چگونه جایگاه خود را فیکس نمایید؟

نتایج جستجو گوگل و سئو سایت همواره در حال تغییر می باشد و تغییرات پیوسته ای را در نتایج جستجو در کلمات کلیدی مختلف مشاهده می نمایید. حال چگونه می توانید جایگاه خود را در سئو سایت فیکس نمایید. در این مقاله تکنیک هایی را در این خصوص بیان می نماییم.

حفظ جایگاه در سئو سایت
سئو سایت

در اغلب موارد سایت های صفحه اول در رنکینگ بالاتر با تغییرات کمتری در جایگاه و سئو روبه رو می شوند. یعنی سایت هایی که در سه یا چهار لینک اول می باشند با تغییرات کمتری روبه رو می شوند و سایت هایی که در لینک ده ، نه ، هشت و یا هفت وجود دارند در طول روز با دنس های بیشتری روبه رو می شوند و جایگاه سئو آن به طور مداوم تغییر می کند. اگر شما در لینک های پایین در صفحه اول وجود دارید پس احتمال تغییر لوکیشن و سئو سایت شما بیشتر است. به منظور رهایی از این موضوع می بایست خود را به لینک های بالاتر در صفحه اول برسانید تا حفظ و فیکس شدن موقعیت و رنکینگ خود را داشته باشید.

فعالیت بیشتر برای فیکس سئو سایت
سئو سایت شبکه های اجتماعی

برای اینکه بدانید لینک سایت خود را به لینک های بالاتر بکشانید می بایست میزان فعالیت و عملکرد خود را افزایش دهید. افزایش تولید محتوا ، افزایش اکتیو و زنده بوند سایت ، افزایش میزان تبلیغات ، افزایش ترافیک تماما موجب می گردد که شما به رنکینگ بالاتری در سئو سایت دست یابید و این ارتقا در رنکینگ موجب می شود که شما در لینک های بالاتر بتوانید جایگاه فیکسی را برای خود رقم زنید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان