رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا لینک ها در سورس Html ،دیده نمی شوند ؟
سلام ، میخوام لینک های داخل سورس سایت ها رو بدست بیارم . اما با بعضی از سایت ها به مشکل برخوردم ، مثال

در سایت http://www.sheypoor.com که کدهای View page source صفحه اول رو نگاه می کنم ، لینک ها استانها و

خیلی از لینک های دیگه و حتی بعضی از کلمات نمایش داده نمی شوند ! مثلا اصفهان و تهران نه لینک اشون

و نه خود این کلمات داخل سورس پیدا نمیشن ! (با وجودی اینکه در صفحه مورد اشاره وجود دارن )

سوال اولم اینکه چطور باید این لینک ها رو پیدا کنم ؟ و سوال دوم اینکه جوابش برام اولویت پایین تری داره
اینکه چطور این کارو کردن ؟!
پاسخ
تشکر شده توسط:
با Javascript بعد از بازشدن صفحه، توسط AJAX لود میشن و درنتیجه توی View Source که سورس کدی هست که ازطرف سرور موقع بازشدن صفحه برای مرورگر ارسال شده، چیزی دیده نمیشه. اگه چک کنید میبینید که توی Firebug لینکها وجود دارن.
پاسخ
تشکر شده توسط: بیتا_حکمت
ممنون استاد ، راهی برای استحراج چنین لینک هایی، توسط Php از صفحه اول نیست ؟ ( مثل همین صفحه اول سایت شیپور )
پاسخ
تشکر شده توسط:
بهتره توی Firebug ببینید وقتی صفحه لود میشه درخواست AJAX به چه صفحه ای میره (توی سربرگ Net) و اون صفحه رو بخونید.
پاسخ
تشکر شده توسط: بیتا_حکمت
ممنونم استاد ، اما با شیوه ای که شما گفتین پیدا کردن لینک کمکی نمی کنه ، چون من میخوام از طریق لینک 1 به لینک های 2 ، 3 و 4 دسترسی داشته باشم
و این روال به صورت بازگشتی ادامه داشته باشه ، پس نمی تونم همه لینک ها رو به این طریق جست و جو کنم .
اخرین نکته ای که متوجه شدم اینکه اگر اون صفه Html رو دانلود کنم و فایل جاوا اسکریپت و .. رو پاک کنم ، فقط صفحه html بمونه ، لینک ها از سورس Html بدست میان
پ ن : اگر راهکاری پیدا کردم ، اینجا به اشتراک می زارم .
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان