رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا سرعت اسکریپت در اولین request کمه؟
سلام دوستان. من یک کلاس دارم مینویسم و فعلا برای تست، همون پایین اسکریپت instance کردم و با فراخوانی url اسکریپت در مرورگر کلاس رو تست میکنم و مینویسم.
اینا رو گفتم که بدونید این کلاس در یک قالب خاصی یا یک سیستم پیچیده ای نیستش، از هیچ سیستم cache و ... هم استفاده نمی کنم ولی مشکل اینه که من الان کامپیوتر رو روشن کردم و آدرس اون اسکریپت رو در مروگر وارد میکنم و یک time هم با کد، از مدت زمان اجرای اسکریپت میگیرم که نتیجه اش شده 1.7 ثانیه برای اجرای اسکریپت!
ولی حالا یک بار که مروگر رو ریفرش میکنم و زمان رو نگاه میکنم شده 0.2 ثانیه!! به نظرتون چرا اینجوری میشه و در اولین درخواست زمان اسکریپت خیلی زیاده؟

این رو هم اضافه کنم که از xampp استفاده میکنم و اسکریپت با دیتابیس هم کار میکنه.
پاسخ
تشکر شده توسط:
باید کل شرایط رو بررسی کرد. سیستم عامل، تعداد برنامه های نصب شده، اینکه آپاچی رو بصورت سرویس نصب کردین یا با خود XAMPP کار میکنه و... همگی توی نتیجه تأثیر دارن.
پاسخ
تشکر شده توسط:
یعنی میگید بیخیال شم پس؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
نمیگم بیخیال بشین. میگم شرایط رو بگین تا بهتر بشه فهمید مشکل از کجاست. پیشنهاد میکنم Apache و MySQL رو بصورت سرویس نصب کنید و ببینید تأثیری توی افزایش سرعت پیدا میشه یا نه (فکر میکنم بشه).
پاسخ
تشکر شده توسط: php

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان