رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چجوری بفهمیم سایتی چیــ.لتر شده؟
سلام. چجوری بفهمیم سایتی چیــ.لتر شده؟ الان این سایت مد نظر من، down نیست ولی از IP ایــران که بازش میکنه مثل این سایت هایی میمونه که داون هستش یا url اصلا وجود نداره و مرورگر ارور میده.
اینم بگم که مثل اکثر سایت های چیــ.لتر شده، سایـت پیـوندها نمیاد که مشخص بشه چیــ.لتره. میگن یک مدل چیــ.لترینگ جدیده که کلا پینگ به اون سایت رو هم میبندن و باعث میشه اینجوری به نظر بیاد که سایت داونه.

یکی بهم گفت پینگ بگیریم، IP سایت چیــ.لترینگ میاد به جای IP اصلی سایت، ولی Ping که میگیرم هم timed out میده. چکار کنم؟ چجوری بفهمیم سایت چیــ.لتر شده یا نه؟ احتمال این که همچین سایتی داون باشه زیر یک میلیونم درصده.
پاسخ
تشکر شده توسط: Eshpilen
بنده این روش و تفاوت ها رو از خیلی وقت پیش دیده بودم. زیاد جدید نیست! اون موقع هم خب راحت حدس زدم که کلکی در کاره! و خب وقتی با هیتلرشکن باز میکنی سایتش باز میشه اونوقت میفهمی که احتمال زیاد حدست درست بوده.
شما هم اگر خیلی برات اهمیت داره بنظرم میتونی همین کار رو بکنی. یعنی یک پراکسی ای چیزی بذاری، وقتی سایتی جواب نمیده، از طریق پرا*کسی سورس صفحهء اون رو بگیری، اگر چیز درستی دریافت شد میتونی فرض کنی سایت هیتلر بوده (البته این فقط یک احتمال قوی است و 100% نیست).
البته نمیشه گفت مطمئنا در تمام موارد مقصر هیتلرینگ است و شاید حتی سایت از اونور بواسطهء تحریم یا دیگر دلایلی به روی IP های ما بسته شده باشه (فکر کنم من اینجوریش رو هم دیده باشم). گاهی هم مشکلات فنی پیشبینی نشده علتش هست، که البته خود هیتلرینگ یکی از دلایل این پیچیدگی ها و مشکلات فنی هست که میشه گفت خودشون هم میدونن ولی درست نمیکنن یا اصلا به این راحتی نمیشه درست کرد و شدنی نیست یا صرف نمیکنه با ساختار و الگوریتمی که هیتلرینگ ما داره.
پاسخ
تشکر شده توسط: php

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان