رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادهایی برای ارتقاء ساختار انجمن
سلام مهندس
مبارکه
میگم نظرت در مورد یک دوره ویژه مقایسه لاراول و یی چی هست!!! :)
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , hamo
فعلاً یکم واسه مقایسه زوده. منظورم اینه که این روزها درگیریهای مهمتری دارم مثل جامع شدن انجمن و ایجاد یک ساختار منظم تا کاربران بتونن به راحتی فعالیت کنن.
پاسخ
تشکر شده توسط: rezakho , sorkhabi
ای بابا!
یعنی واقعا جدی گرفتید!
:)
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
والا این روزا با روندی که توی برنامه نویس پیش اومده، همه چیز رو جدی میگیرم. شما به بزرگواریتون ببخشید.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , php
بیاید یه مقایسه لاراول و یی هم اینجا بزاریم.یک دعوایی هم اینجا بشه:d
آقای شهرکی همین انجمن رو درستش کنید و همینجا کار کنیم و پویایی داشته باشیم
پاسخ
تشکر شده توسط: hamo , sorkhabi
تبریک ! امیدوارم خیلی زود این فروم قدرت بگیره ...
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366 , sorkhabi
حتماً. دیگه پیگیر تاپیکها و مسائل برنامه نویس نمیشم و از این هفته تمام انرژیم رو میگذارم روی مدیریت انجمن خودم. بخشهای فرعی رو هم گسترش خواهم داد. سعی کردم نظم اینجا و دسته بندی تاپیکها به شکل اصولی باشه ولی فردا یکم دسترسی به بخشهای فرعی رو راحتتر میکنم.
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366 , hamo , sorkhabi
همین الان شناسه کاربری من رو توی برنامه نویس محروم کردن. این هم جدول افتخارات من در سایت برنامه نویس که حالا حالاها مدیران ارشد این سایت هم به این رکورد نمیرسن:

محروم شده

تاریخ عضویت بهمن 1386
محل زندگی شیراز
پست 10,601
تشکر کردن 525
17,450 بار تشکر شده در 7,131 پست
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366 , hamo , sorkhabi
(02-03-1394، 01:03 ق.ظ)ADMIN نوشته: همین الان شناسه کاربری من رو توی برنامه نویس محروم کردن. این هم جدول افتخارات من در سایت برنامه نویس که حالا حالاها مدیران ارشد این سایت هم به این رکورد نمیرسن:

محروم شده

تاریخ عضویت     بهمن 1386
محل زندگی      شیراز
پست              10,601
تشکر کردن       525
17,450 بار تشکر شده در 7,131 پست
درود بر شما جناب مهندس شهرکی

ان شاء الله از فردا بنده هم از برنامه نویس برای همیشه جدا و اینجا در خدمتتون هستم با افتخار
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
با درود و تبریک بایت فروم جدید
مهندس لطفا از پلاگینی چیزی استفاده کن برای synatax highlighter مال خودش انگار همون دستور highlight خود PHP هست
موفقیت، نتیجه تشخیص درست است؛ تشخیص درست، نتیجه تجربه است؛ تجربه نیز اغلب نتیجه تشخیص نادرست است.

پاسخ
بله حتماً این موارد رو اضافه میکنم. فعلاً فقط دارم ساختار انجمن رو درست میکنم تا کاربران، بتونن توی بخشهای خودشون پست بگذارن. بعداً کم کم همه چیز رو درست میکنیم با کمک هم.
پاسخ
سلام ، مبارکه ، امیدوارم اینجا به یه سایت مرجعی Php تبدیل بشه ، اولین درخواستم اینکه امکاناتی مث نقل قول کاربران تو این فروم فعال باشه : دی
پاسخ
نقل قول رو که داریم. مباحث مرتبط با سایت رو در بخش گفتگوی عمومی درباره سایت مطرح کنید. این تاپیک رو هم به همونجا منتقل میکنم.
پاسخ
اگه یک بخشی رو برای بحث و گفتمان آزاد (در رابطه با تکنولوژی ها و مباحث مربوط به کسب و کار) بسازید خیلی خوب میشه .
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366
فکر خوبیه. ایجاد شد: http://forum.ncis.ir/forum-65.html
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi , meysam1366

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان