رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پکیج آموزش مقدماتی تا تخصصی آموزش پلاگین نویسی وردپرس
پکیج آموزش مقدماتی تا تخصصی آموزش پلاگین نویسی وردپرس | آموزش ساخت ۵ افزونه وردپرس | آموزش ساخت ۵ پلاگین وردپرس | افزونه رزرو وردپرس

دوستان و همراهان سخن رو کوتاه می کنیم و به بحث در مورد پکیج آموزش مقدماتی تا تخصصی آموزش پلاگین نویسی وردپرس می پردازیم. تولید این دوره غریب به ۱ سال قبل در ذهن ما تداعی شد . برنامه ریزی شد که مطالعات سخت و جدی در این باب داشته باشیم . نزدیک به ۱ سال کاملا تخصصی وارد دنیای طراحی پلاگین و توسعه هسته وردپرس شدیم از وب سایت های مادر با زبان انگلیسی ، روسی ، چینی و حتی عربی مطالعه داشتیم و فقط به متن اکتفا نکردیم حتی به مشاهده سخت ترین ویدیو های آموزشی پولی و رایگان که با زبان انگلیسی ، روسی و چینی تولید شده بود پرداخته شد از طرفی چون  فعالیت کاملا تخصصی تو حوزه وردپرس داشتیم  اقدام به تولید این دوره کردیم . لذا باتوجه به توضیحاتی که در متن بالا دادم تصویری از اطلاعات مربوط به دوره رو در زیر قرار میدم و برای مشاهده سایر اطلاعات دوره میتونید به لینکی که گفته شده مراجعه کنید.

[عکس: training-development-wordpress-plugin-package.png]

برای مشاهده سرفصل های کامل دوره پلاگین نویسی وردپرس با آموزش ساخت 5 افزونه وردپرس می تونید به لینک زیر مراجعه کنید.

برای خرید دوره می تونید به لینک بالا مراجعه کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط: ADMIN , senator
بسیار عالی و پربار.
اما به نظرتون ۱۵۰ هزارتومان برای یه پکیج مقدماتی کمی بالا نیست؟ در شرایطی که  آموزش های تخصصی تر مثل آموزش کامل پکیج yii نصف این قیمته؟

و اینکه  اگر فونت صفحه این محصول در amoozesh98 کمی کوچکتر و بصورت تاهوما و مطالب با نظم تر بودن ، خواننده بهتر متوجه اصل مطلب نمی شد؟ مثلا من الان با ctrl+f عنوان جلسه پنجم رو جستجو کردم و بهنتیجه رسیدم. در صورتی که می شد با یه منوی اکاردئون همه چیز رو تفکیک کرد.
پاسخ
تشکر شده توسط: مسلم فلاح نیت
سلام مبلغ این دوره با بررسی های لازم در سایر وب سایت های مشابه تنظیم شده در ضمن دوره مقدماتی محسوب نمیشه چرا که 5 تا پلاگین در این دور از سطح مقدماتی تا حرفه ای تدریس شده و اگر شما یک برنامه نویس مسلط به PHP باشید با یه بار مشاهده این دوره میتونید ده یا هزار برابر مبلغ این دوره رو به دست بیارید هر چیزی یه ارزشی داره قرار نیست چون یه دوره اینقدر بود یه دوره مبلغش بالا تر باشه یا پایین تر باشه شما فرض بگیر سایت X برای 2 ساعت آموزش که میتونم به صورت خصوصی بهتون ثابت کنم برای یه دوره میگیره 100 هزار تومان در صورتی که من برای 33 ساعت گرفتم 75 هزار تومان پس بدونید که مبلغ این دوره بالا نیست ! به هیچ وجه

و اما در مورد درشت یا ریز بودن فونت انشا الله به زودی یک قالب کاملا اختصاصی توسط خودم برای آموزش 98 طراحی میشه از پارسال تا همین الان نزدیک به 20 تا پی اس دی طراحی کردم ولی متاسفانه چون خودم طراحی می کنم و سخت گیرو حساسم هنوز نشده طرحی که مورد پسندم واقع بشه و بخوام کدش کنم چون روز به روز طرح های شیک تری می بینم و طبیعتا دوست دارم برای خودم بهترین طرح رو طراحی و کد کنم خلاصه اینکه در مورد ریز بودن فونت ها هم نیازی به سرچ کردن نیست با نهایت احترام اینا بهانس نزدیک به 12 سال پیش که پا به دنیای وب و اینترنت گذاشتم خبری از این حرفا نبود خودمون به سختی با سرچ که نه با جون کندن یه چیزی رو یاد میگرفتیم و حالا که به بهترین نحو و با کیفیت بالا دوره رو تقدیم روی گلتون میکنیم شما هم به بزرگی خودتون ریز بودن یا درشت بودن یه فونت رو تحمل کنید بالاخره هر کسی یه جور راحته منم با این فونت و این طوری راحت بودم ! در ضمن کار اولمم نیست تو طراحی سایر وب سایت ها رو مشاهده کنید خواهید فهمید که در این حوزه فعالیت من اطلاعات کاملی اونم به این کاملی از دوره ها نمیزارن که مشتری بدونه چیو داره میخره امید وارم توجیه شده باشید باتشکر
ارادتمند : مسلم فلاح نیت
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان