رتبه موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پنل ادمین
دوستان من برای یه CMS میخوام پنل ادمین بنویسم
بنظرتون از 0 خودم شروع کنم یا با بوت استرپ کار کنم یا سیستم بهتری اگر هست معرفی کنید مرسی
پاسخ
تشکر شده توسط:
بنظر من زیاد برای پنل ادمین وقتتون رو نگیرین. پنل ادمین مهمترین چیزی که باید داشته باشه، کار راه انداختن و سرعت بارگذاریه. اگه با بوت استرپ یا هر قالب آماده دیگه، مشکلی توی این دو مورد پیش نمیاد، وقتتون رو واسه قالب اختصاصی برای پنل ادمین نگیرین.
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366 , sm_pakdel
قبلا برای ایران نهاد یه قالب ادمین که با بوت استرپ بود بطور کامل ترجمه و راست چین کرده بودم اگه تو آرشیوم پیدا کردم تو انجمن قرار میدم.
...
پاسخ
تشکر شده توسط: sm_pakdel
من که همیشه قالب های ادمین رو از صفر می نویسم مشکلی هم ندارم
پاسخ
تشکر شده توسط: sm_pakdel
(14-04-1394، 08:20 ب.ظ)ADMIN نوشته: بنظر من زیاد برای پنل ادمین وقتتون رو نگیرین. پنل ادمین مهمترین چیزی که باید داشته باشه، کار راه انداختن و سرعت بارگذاریه. اگه با بوت استرپ یا هر قالب آماده دیگه، مشکلی توی این دو مورد پیش نمیاد، وقتتون رو واسه قالب اختصاصی برای پنل ادمین نگیرین.

چون برای خودم نیست یکم روش حساسم که چیز خوبی بشه
الان دارم یه پنل بوت استرپ و راست چین و فارسی میکنم

تموم بشه میزارم اینجا بچها دانلود کنن
خیلی کامله
پاسخ
تشکر شده توسط:
(15-04-1394، 11:55 ق.ظ)eagle-design.ir نوشته: من که همیشه قالب های ادمین رو از صفر می نویسم  مشکلی هم ندارم

وردپرس مگه خودش ادمین نداره که از صفر مینویسید؟
زمانی ه باهاش کار یکردم یادمه پنل خوبی داشت
پاسخ
تشکر شده توسط:
(14-04-1394، 09:05 ب.ظ)MRPM نوشته: قبلا برای ایران نهاد یه قالب ادمین که با بوت استرپ بود بطور کامل ترجمه و راست چین کرده بودم اگه تو آرشیوم پیدا کردم تو انجمن قرار میدم.

مرسی لطف میکنید حتما بدرد خیلی از دوستان می خوره
پاسخ
تشکر شده توسط:
(15-04-1394، 12:33 ب.ظ)sm_pakdel نوشته: وردپرس مگه خودش ادمین نداره که از صفر مینویسید؟
زمانی ه باهاش کار یکردم یادمه پنل خوبی داشت

واسه ی وردپرس پنل برای قالب وردپرس رو داریم
پاسخ
تشکر شده توسط:
به نظرم قالب های داشبورد بوت استرپ رو دانلود کن، بعد روشون کار کن، چون هر کار کنی به این قشنگی نمی شه ...

دانیال، می تونم چند تا از نمونه کار هات رو ببینم؟ یعنی قالب برای بخش ادمین وردپرس می زنی ؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
(15-04-1394، 10:37 ب.ظ)ABZiko نوشته: به نظرم قالب های داشبورد بوت استرپ رو دانلود کن، بعد روشون کار کن، چون هر کار کنی به این قشنگی نمی شه ...

دانیال، می تونم چند تا از نمونه کار هات رو ببینم؟ یعنی قالب برای بخش ادمین وردپرس می زنی ؟

دارم روی یه قالب وردپرس کار میکنم
تمام که شد به امید خدا دمو یی از قالب درست میکنم

که اینجا هم میفرستم :P

این چند وقته اینقدر از بقیه ایراد گرفتم پوستم کندس D:
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان