رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروکسی در لینوکس
Question 
سلام بنده tor-browser را با سختی نصب کرده ام (چون ابزارهایی نیاز داشت که بعضی از اونها هم فیل تر بود!)
حالا مشکلم این هست که فقط سایت های فیل تر شده ای که با مرورگر tor-browser باز می کنم باز میشه ولی اگه بخوام مثلا برنامه ای مثل NetBeans را آپدیت کنم (که به علت تحریم امکان آپدیتش بدون پروکسی وجود نداره) به مخازن وصل نمیشه. (چون برنامه را با مرورگر باز نمی کنم و برنامه مستقیم به مخازن سایت منبع وصل میشه.)
من چطور می تونم توی لینوکس بدون مرورگر از پروکسی استفاده کنم. لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
باید با Open V-P-N کار کنید. توی اینترنت دنبال روش نصبش توی توزیع لینوکس موردنظرتون بگردین.
پاسخ
تشکر شده توسط: mahdirabbani
من Open V-P-N را قبلا تست کردم سرعتش خیلی کم بود راه سریع تری هم برای دور زدن تحریم oracle وجود داره؟
 وبلاگ من => jgeek.ir

System.out.PrintLn("Say to Prof.James Gosling Java Never Dies ! I HATE Microsoft and its Technologies ! ");
پاسخ
تشکر شده توسط:
خیر. میتونید روشهایی مثل Kerio و... رو امتحان کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
میشه لطف کنید یک یا چند لینک فارسی از نصب و راه اندازیش بذارید. من دیروز نصب کردم ولی بلد نیستم باهاش کار کنم. دیروز تا حالا کلی بهش ور رفتم ولی هنوز راه نیافتاده.
پاسخ
تشکر شده توسط:
تا فردا براتون میذارم. یه تاپیک آموزشی تو این زمینه بنظرم جای خالیش تو بخش لینوکس انجمن احساس میشه.
پاسخ
من یه راه پیدا کردم خیلی سریع و امنه از ssh و یه سرور مجازی (تقریبا رایگان) استفاده کردم.

اول تو سایت koding.com ثبت نام کنید بعد یه فضای ابری رایگان برای کدنویسی آنلاین بر روی ابونتو ی دوست داشتنی و دسترسی روت دارید. و فقط کافیه از طریق ssh به حساب خودتون در koding.com وصل بشید. و در آخر تنظیمات پروکسی سیستم تون رو به localhost:8888 تغییر بدهید.

ssh -D 8888 YourSubDomain.koding.io

نمی دونم اوراکل لعنتی با این کار مسخرش میخواد چیرو ثابت کنه؟!
 وبلاگ من => jgeek.ir

System.out.PrintLn("Say to Prof.James Gosling Java Never Dies ! I HATE Microsoft and its Technologies ! ");
پاسخ
اوراکل مقصر نیست. خودش توی صفحه خطا مینویسه شرمنده است و بخاطر رعایت قوانین امریکا مجبوره اینکار رو انجام بده (وگرنه درش رو تخته میکنن).
پاسخ
تشکر شده توسط: Linux

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان