رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویژگی های یک فروشگاه ساز خوب
#1
فروشگاه ساز- ویژگی های یک فروشگاه ساز خوب برای طراحی سایت فروشگاهی


[عکس: 371.jpg]

ویژگی های فروشگاه ساز

برای فروشگاه ساز همواره نکته هایی است که سبب رشد و ترقی آن می شود و رعایت آنها مسلما می تواند در پیشبرد هر چه بهتر فروشگاه ساز موثر باشد و سیستم نرم افزاری فروشگاه ساز را بهینه نماید از جمله این ویژگی ها می توان به موردهای زیر اشاره نمود: 
مدل و نظریه ای که برای پشتیبانی فروشگاه ساز دارید
نحوه پیاده سازی فروشگاه ساز 
قابلیت گسترش و بسط ساده فروشگاه ساز
ایجاد فرم ساز مخصوص به آن
قابلیت دستیابی شما به ادیت صفحه های فروشگاه ساز به صورت جدای از ویرایش و ادیت محتوای آن
امکان ارائه فاکتور
سیستم حواله ها و سابقه های مالی صورت گرفته در فروشگاه ساز
سیستم پیام کوتاه برای اطلاع رسانی
تنظیمات کلی آن
قابلیت های سئو فروشگاه ساز 
امکان جداسازی محصولات و سرویس های ارائه شده در فروشگاه ساز 
نحوه دسته بندی محصولات در فروشگاه ساز 

 [عکس: 12894-new-stage_eshop_small_US.jpg]


مدل و نظریه ای که برای پشتیبانی فروشگاه ساز دارید

غالبا کسانی که میزبانی وب را در اختیاز مشتری ها می گذارند، از عبارت 7*24 به معنای 24 ساعت و 7 روز هفته بهره می گیرند. مراد آنها از این پشتیبانی آنلاین بودن و خودداری از قطع سرویس و جوابگویی در هر ساعت از شبانه روز و هر وقت از هفته در حالتی است که اختلالی در سرویس به وجود بیاید. البته این مدل از پشتیبانی در ایران چندان جدی نیست و صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و جنبه عملی ندارد. شما به عنوان کسی که می خواهید فروشگاه سازی حرفه ای را تهیه کنید بایست متوجه این قضیه باشید و نرم افزارهای پیشرفته با برنامه نویسی بسیار عالی را روی نرم افزار آنلاین فروشگاه ساز خود انتخاب کنید که به طور خودکار اشتباه ها و باگ های نرم افزار را شناسایی و آنها را در برنامه های معینی برطرف نماید. بودن سیستم های عرصه کننده تیکت و بقیه سیستم ها می تواند تکمیل کننده بهتری برای این قضیه باشد و از حالت شعاری و تبلیغاتی نمونه قبلی فاصله بگیرد. پس فروشگاه سازی را برای سیستم و طراحی سایت خودتان برگزینید که برای پشتیبانی از سیستم فروشگاه ساز شما برنامه معینی را ارائه کرده باشد و صرفا در حد حرف نباشد.

نحوه پیاده سازی فروشگاه ساز برای فروشگاه اینترنتی:

در پیاده سازی فروشگاه اینترنتی بوسیله فروشگاه ساز از سیستمی استفاده کنید که به حالت آنلاین و اتوماتیک سیستم شما را نشان بدهد. پیاده سازی سیستمی آنلاین امری نمی باشد که در صورت مهارت داشتن گروه فنی زمان 2 تا 3 هفته ای! برای تحویل آن احتیاج باشد. مگر زمانی که شرکت ارائه دهنده فروشگاه ساز شما بخواهد تازه شروع به کار بکند و نرم افزار فروشگاه سازی را راه اندازی از نو راه اندازی نماید. یا خواسته های شما را در نرم افزارهای فروشگاه ساز خود راه اندازی و عملیاتی نماید.

قابلیت گسترش و بسط ساده فروشگاه ساز:

فروشگاه سازی را به منظور طراحی سایت فروشگاهی تان انتخاب کنید که دست کم در 2 یا 3 پلن امکان بسط و توسعه هدفمند را داشته باشد. غالبا در نرم افزارهای آنلاین گسترش یافته پلن هایی را به منظور بالا بردن رده نرم افزار مطابق با خواسته های عمومی مشتری ها  تهیه می کنند. احتمال دارد در مدت زمان به کار گیری از فروشگاه ساز برخی موردها و نکته هایی اتفاق بیفتد که محتاج توسعه ساده فروشگاه ساز شما باشد. مثلا در بررسی های ابتدایی انجام شده توسط شما درباره فروشگاه ساز شما به این نتیجه می رسید که امکان گالری تصاویر و بعضی از توانایی ها را لازم ندارید اما بعد می بینید که این موارد باید باشند تا روند کار بهتر شود. اینجاست که شما نیاز به توسعه آسان و سریع فروشگاه ساز خود دارید و تنها یک فروشگاه ساز ماژولار قادر است در این وضعیت جوابگوی خواسته شما باشد. 

[عکس: ecommerce-website-navicosoft.png]

ایجاد فرم ساز مخصوص به فروشگاه ساز و فرم ساز اینترنتی :

هر ساعت از شبانه روز و هر روز احتمال دارد که بازدیدکنندگان و مشتری ها وارد فروشگاه شما شوند و شروع به خرید از فروشگاه اینترنتی شما کنند. در این وضعیت نحوه برخورد سایت شاز و فروشگاه ساز شما با مشتری ها و نحوه آماده سازی بستر ارتباطی با آنها در فروشگاه ساز نقش مهمی را ایفا می کند. در مناسب ترین وضعیت بایست فرم ساز یا همان توانایی پدید آوردن و طراحی فرم های الکترونیکی در ویرایشگر شما در سیستم آماده به کار باشد و بتواند در هر صفحه ای از سایت شما به صورت درست و دقیقی شروع به کار کند و با کاربران ارتباط های لازم را برقرا نماید. هرچه این قابلیت قوی تر باشد فروشگاه ساز شما نیز حرفه ای تر خواهد بود. دقت نمایید که قابلیت پدید آوردن فرم در هر صفحه در صورت نیاز به شما این توانایی را می دهد که طراحی سایت فروشگاهی خودتان را بر پایه ارتباط حرفه ای با کاربران پایه ریزی کنید و احتیاجی نمی باشد تا کالاها و همچنین سیستم فروشگاهی ان را با کمبودهای ارتباطی با مشتری ها و بازدیدکننده ها چینش کنید.
قابلیت دستیابی شما به ادیت صفحه های فروشگاه ساز به صورت جدای از ویرایش و ادیت محتوای آن

هر چه فروشگاه ساز مورد بهره برداری شما قابلیت هایی را داشته باشد تا شما در ترکیب باکس ها و محتوا در صفحه ها و حتی چیدمان صفحه ها آزادی عمل بیشتری داشته باشید برتری زیادی را دارا هستند. در بهترین وضعیت شما بایست قادر باشید هر صفحه (اعم از محصول یا محتوا را ) در چدیمان باکسها ، بنرها و مطلب ها و متن ها مدیریت کنید. یعنی بعد از نوشتن محتوای "درباره ما" یا "محصول نمونه" قادر باشید به صفحه مورد نظر بروید و بوسیله امکاناتی که فروشگاه ساز در اختیار شما می گذارد  معین نمایید که صفحه های فوق چه دسته ها و گروه ها و جزءهایی را قرار است پشتیبانی کنند یا نکنند.
پاسخ
تشکر شده توسط:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان