رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوشتن این وب سایت با mvc
با سلام

سایتی با موضوعیت خرید و فروش آنلاین خوردو بهم پیشنهاد شده که به گفته مشتری تمام امکانات سایت bama.ir رو که در همین زمینه فعالیت میکنه داره به علاوه یک سری موارد دیگه مثلا ی سری جستجو های خاص و دانش نامه تخصصی دیجی کالا و قیمت گذاری آنلاین خوردو و ....
خوب سوالی که از دوستان دارم اینه : من سایتهایی که تا حالا نوشتم رو با mvc نوشتم و آشنایی م با yii هم در حد خوندن پکیج آموزشی آقای شهرکی هست و خودم فکر میکنم که نمیشه با yii  بتونم این سایت رو بنویسم چون حتی یک سایت تستی هم ننوشتم هنوز باهاش و الان  دو دلم بنظرتون میشه این سایت رو با mvc بنویسم و سرعت بارگذاری صفحات به خصوص در زمان جستجو و همین طور زمانی که تعداد بازدید زیاد میشه خوب باشه ؟
راستش مشتری حساسیت زیادی داره و ریزبینه و من هم دلم میخواد کار رو به بهترین نحو هم از لحاظ سرعت هم امنیت انجام بدم
ممنونم از راهنمایی دوستان
پاسخ
تشکر شده توسط:
(11-05-1394، 11:24 ق.ظ)amineh_ghazeezadeh نوشته: با سلام

سایتی با موضوعیت خرید و فروش آنلاین خوردو بهم پیشنهاد شده که به گفته مشتری تمام امکانات سایت bama.ir رو که در همین زمینه فعالیت میکنه داره به علاوه یک سری موارد دیگه مثلا ی سری جستجو های خاص و دانش نامه تخصصی دیجی کالا و قیمت گذاری آنلاین خوردو و ....
خوب سوالی که از دوستان دارم اینه : من سایتهایی که تا حالا نوشتم رو با mvc نوشتم و آشنایی م با yii هم در حد خوندن پکیج آموزشی آقای شهرکی هست و خودم فکر میکنم که نمیشه با yii  بتونم این سایت رو بنویسم چون حتی یک سایت تستی هم ننوشتم هنوز باهاش  و الان  دو دلم بنظرتون میشه این سایت رو با mvc بنویسم و سرعت بارگذاری صفحات به خصوص در زمان جستجو و همین طور زمانی که تعداد بازدید زیاد میشه خوب باشه ؟
راستش مشتری حساسیت زیادی داره و ریزبینه و من هم دلم میخواد کار رو به بهترین نحو هم از لحاظ سرعت هم امنیت انجام بدم
ممنونم از راهنمایی دوستان

شما بخواین با معماری mvc پیاده سازیش کنین تقریبا باید یه فریمورک واسه سایتتون بنویسین که دیگه وقتی یه فریمورک آماده و قدرتمندی مثل yii جلو دستتونه که اونم از معماری mvc استفاده میکنه دیگه وقتتون رو الکی تلف نکنین

منم خودم yii رو وقتی یاد گرفتم که یه پروژه واقعی واسه مشتری باهاش ساختم و بعدش تازه فهمیدم اگه اونجور وبسایتی که با yii من ساختم حدود یک ماه صبحو شب وقتمو گرفتو می خواستم بدون فریمورک پیاده سازیش کنم به صورت تک نفره واقعا امکانش نبود. اصن روش کار با دیتابیس توی Yii با اکتیو رکوردش کجا که با یک خط کد میشه هر تغییری تو جداول و ارتباطای تو دیتابیس داد و توی پیاده سازی معمولی بدون فریمورک کجا Exclamation که واسه اون پروژتون که نگاه انداختم اصلا شک نکنین که برید همون از yii استفاده کنین وگرنه اگه قراره یک نفری روش کار کنین وسطای کار که برسید فقط به این فکر میکنین که چجور یجور سرهمش کنین فقط تموم شه Wink دیگه حالا امنیتو این چیزاییم که گفتین بماند که همه ی این کارا توی Yii از قبل انجام شدن!
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366 , amineh_ghazeezadeh
سلام ،ممنونم ،میشه بقیه دوستان هم نظر بدن
پاسخ
تشکر شده توسط:
باید پروژه نوشتن با Yii رو استارت کنید حالا با یک پروژه واقعی باشه یا یک پروژه تستی ، که به نظرم پروژه واقعی باشه بهتره چون یکسری نکات هست که تو پروژه تست ممکن است برخورد نکنید. خود من هم آموزش را با یک پروژه واقعی استارت زده بودم.

اگر بر طبق آموزش ها جلو برید مطمئنا مشکل خاصی پیش نمیاد، مباحث سرعت، امنیت، MVC و.. به طور پیشفرض تو فریم وورک ها لحاظ شده
و حداقل از این بابت خیالتون جمع می باشد اگر برنامه رو بدون فریم وورک پیاده سازی کنید این مباحث رو هم باید مطالعه داشته باشید که خودش زمانبر و هزینه بر است.

فقط چون تازه به نوشتن پروژه با Yii خواهید کرد بحث زمان رو هم که به مشتری می دهید در نظر داشته باشد.
پاسخ
تشکر شده توسط: amineh_ghazeezadeh
سلام.
من قبلا همچین سایتی رو با yii پیاده سازی کردم با yii
ادرسشم http://www.sariyab.ir
اپ اندرویدشم زدم.
الان دارم ورژن دو رو میزنم که دقیقا امکانات باما رو توش پیاده سازی میکنم + اپ ios اون.
جایی گیر کردید میتونم کمکتون کنم.
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان