رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوشتن اسکریپتی برای دسترسی به المان های موجود در browser
Question 
سلام بر دوستان
من میخوام یه اسکریپتی بنویسم تا بتونه به المان های موجود در مرورگر دسترسی دشاته باشه باهاشون کار کنه تصور کنید یک سایت توو هاست داریم حالا میخوایم یه اسکریپتی بنویسم تا با اون سایت کار کنه مثل یک انسان با اون سایت کار کنه با علم به اینکه تمام سوس اون سایت دستمونه یعنی تکس باکس هاشو پرکنه رو دکمه هاش کلیک کنه و غیر...
آیا امکان این کار هست؟! و چطور میتونم این کار  رو انجام بدم ؟! فکر کنم یه چی شبیه کار اسپمر ها رو باس انجام بده درسته؟!
پاسخ
تشکر شده توسط:
با جاوا اسکریپت نمیشه همچین کاری کرد. در مورد زبانهای دیگه (سمت سرور یا دسکتاپ) تحقیق کنید.
...
پاسخ
تشکر شده توسط: saman-arsenal
شما میتونید عناصر DOM رو بگیرین، مقدار براشون بگذارین و اونها رو تغییر بدین ولی مواردی مثل کلیک کردن روی دکمه و... عملی نیست و بجاش باید کاری که اون دکمه انجام میده رو صدا بزنید. مثلاً اگه دکمه سابمیت فرم بوده، فرم رو از DOM استخراج کنید و دستی متد submit رو روی اون صدا بزنید.
پاسخ
البته فک کنم منظور ایشون submit کردن فرم سایت هستش بدون دخالت انسان که تا حدودی این کار تنها با جاوا اسکریپت شدنی نیست.
...
پاسخ
فکر میکنم میشه با بازشدن صفحه بطور خودکار با JS فرم رو پر کرد و سابمیت هم کرد. شاید هم من متوجه منظور ایشون یا شما نمیشم. البته این موضوع مشروط به اینه که یا صفحه موردنظر مال سایت خودمون باشه یا با iframe بازش کنیم (اگه جلوی اینکار رو نگرفته باشن) و فرم رو تکمیل و ارسال کنیم. درغیر اینصورت دسترسی به عناصر صفحات سایتهای دیگه نداریم.
پاسخ
منظورم همین بود که احتمالا سایت مال خودشون نباشه که در اینصورت جاوا اسکریپت روش مطمئنی نیست. در صورتیکه سایت مال خودشون باشه هم نیازی به جاوا اسکریپت نیست میتونن در سمت سرور اسکریپتی رو بنویسند که در زمان بندی مشخص اجرا بشه و عملیات مورد نظرشون رو انجام بده.
...
پاسخ
تشکر شده توسط: php , saman-arsenal

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان