رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمونه کارهای قدیمی من (Unity 3D)
خب دوستان ، دیدم این انجمن unity3d یکم خالیه و موضوعات زیادی نداره تصمیم گرفتم نمونه کارهایی که مربوط به 2 سال پیش انجام دادم رو اینجا بذارم شاید شما هم علاقه مند شدید رفتین دنبال بازی سازی اینا Big Grin

همونطور که گفتم نمونه کارهام مربوط به 2 سال پیش هستش و موقعی بود که از مدیرای انجمن ایرانی udk بودم(الان دیگه از مدیرای بازنشسته انجمنیم Tongue ) و الان دیگه تقریبا چون دیگه با یونیتی کار نکردم خیلی چیزاش رو فراموش کردم Sad  ، ولی انشالله به زودی دوباره میرم سمتش Blush  ، چند تا نمونه کار هم با موتور udk داشتم که اگه پیداش کنم میزارم حتما ، باید دنبال فایل هاش بگردم Angel  ، نظری داشتین ممنون میشم بگین

اینم عکس هاش :) :
[عکس: 85571413476334708740.png]
[عکس: 86492974603721918730.png]
[عکس: 25905038951091328347.png]
[عکس: 81300309905892761396.png]
پاسخ
تشکر شده توسط: YN97
میگم اقا برای درختا از component های آماده ی unity استفاده شده؟
یعنی نمیشه گرافیکشو بهتر کرد، یکم طبیعی تر تر جلوه کنه؟! منظورم اینه همینو توسعه بدیم.
و اینکه مدل سازی اصلی رو تو نرم افزار های مدل سازی انجام مبدن دیگ مثلا اگه بخوایم یه درخت خودمون درست کنیم چطوریه؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
آره درختاش کامپوننت های آماده هستن . واسه اینکار میتونی خودت درخت یا هرچیز دیگه ای رو تو نرم افزارهایی مثل تری دی مکس یا مایا بسازی و تو یونیتی ایمپورت کنی ، این نمونه کارم تمرینی بود مال دو سال پیشه الان دیگه یونیتی خیلی پیشرفته تر شده و از نظر گرافیکی خیلی بهبود یافته .
پاسخ
تشکر شده توسط:
(25-07-1394، 03:08 ب.ظ)sina نوشته: آره درختاش کامپوننت های آماده هستن . واسه اینکار میتونی خودت درخت یا هرچیز دیگه ای رو تو نرم افزارهایی مثل تری دی مکس یا مایا بسازی و تو یونیتی ایمپورت کنی ، این نمونه کارم تمرینی بود مال دو سال پیشه الان دیگه یونیتی خیلی پیشرفته تر شده و از نظر گرافیکی خیلی بهبود یافته .

درسته من چون تو این زمینه اطلاعاتی ندارم پرسیدم

میگم اونوقت یه گروه بخواد یه بازی در حده بازی های خارجی بسازه که پدرش در میاد :|
باید 1000 جور درخت درست کنه تا جنگلش طبیعی جلوه کنه، نه نمیشه ساخت :دی
پاسخ
تشکر شده توسط:
نه اونطوریا هم نیست ، البته الان شرکت های خارجی که بازی میسازن مثلا یوبی سافت و یا ... خودشون موتور بازیسازی رو از اول نوشتن .

الان موتورهای بازیسازی زیادی هستش مثلا همین خود یونیتی ، یو دی کا ، کرای انجین .

کلا یونیتی چون نسبت به موتور بازیسازی مثل یو دی کا سبک تر هستش میشه با یه گروه 2 یا 3 نفره هم بازی ساخت نمونه بازی ایرانی هم که من دیدم مبارزه در خلیج عدن بوده ، بیشتر من یونیتی رو واسه ساخت بازی های موبایل پیشنهاد میکنم (البته منظورم این نیست که واسه ساخت بازی کامپیوتری خوب نیست اتفاقا خیلی قدرتمنده و میشه بهترین بازی کامپیوتری هم ساخت) ، ولی واسه آندروید هم میشه حتی تک نفره هم بازی ساخت و اگه ایده ات خوب باشه میتونی درامد قابل توچهی هم داشته باشی الان دیگه آندروید اینا رو بورسه :دی

کلا بازیسازی تو ایران پیشرفت نداشته و باید خیلی بهش توجه کنن
پاسخ
تشکر شده توسط: n0o0b_sina

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان