رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش تعداد بیشتری از آخرین ارسال ها
Lightbulb 
قسمت آخرین ارسال ها در بالای تالار بسیار کارآمد هست ولی مشکل اینجاست که فقط 10 مورد آخر رو نمایش میده.
پیشنهاد می کنم که امکانی فراهم بشه که با کلیک روی عنوان «آخرین ارسال ها» به صفحه ی دیگری منتقل بشه و حداقل 20 یا 50 مورد آخر رو نمایش بده و یا همه ی ارسال ها رو براساس زمان ارسال مرتب کنه و به صورت صفحه به صفحه نشون بده.
پاسخ
تشکر شده توسط:
نمیشه به صفحه دیگری لینک داد ولی همین بالا رو میشه کاری کرد که مثلاً بجای 10 تا، 20 مورد آخر رو نشون بده. درصورتی که بقیه هم موافق باشن، میشه تعداد رو بیشتر کرد ولی بنظرم چون باعث پایین رفتن تاپیکها و بخشها میشه، ظاهر مناسبی ایجاد نکنه.
پاسخ
تشکر شده توسط:
الان 2 تا ستون 5 تایی هستش، 2 تا 7 تایی بشه به نظرم خوبه. البته اگر میشه که بیشترش کنید پس مشکلی نداره که مثل خواسته استارتر خیلی بیشترش کنید هم دیگه، یعنی شما دو تا ستون 4 تایی بذارید مثلا، بعد یک دکمه expand هم بذارید که با جاوا اسکریپت 2تا 15 تا نشون بده، رو همون دکمه که باز کلیک شد برگرده به همون 2 تا 4تایی اولش.
پاسخ
تشکر شده توسط:
همینم میخواستم بذارم پیر شدم! از بس پلاگینش بد نوشته شده بود. دیگه JS رو نخواین که درگیرش بشم.
پاسخ
تشکر شده توسط:
از نظر عمودی نباید جای بیشتری اشغال کنه ولی از نظر افقی داخل همون کادر فکر کنم بشه بجای دو ستون ، 4 ستون 5 تایی نمایش داده بشه. البته اگه راحت باشه و اگر سرعت لود انجمن رو پایین نیاره.
پاسخ
تشکر شده توسط:
مشکل فقط اشغال فضای عمودی نیست. مسئله اینه که وقتی مرورگر کوچک بشه (یا رزولوشن 1024x768 باشه) نوشته ها تو هم میره.
پاسخ
تشکر شده توسط:
فعلاً روی 15 تا تنظیم کردم. ببینید خوبه؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
آره، بهتره.

فقط انگار قاطی کرده! الان این دو لینک رو نگاه کنید:
http://forum.ncis.ir/Thread-DOMDocument-...70#pid2370
http://forum.ncis.ir/Thread-%DA%86%D8%B1...78#pid2378

من جواب آخرش رو دادم(البته لینک دومی رو الان استارتر یک پست داد که دارم دوباره جواب میدم)
ولی توی عکس ضمیمه شده نگاه کنید، آخرین ارسال ها رو زده شما پست زدید این دو تا رو!

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
تشکر شده توسط:
ممنون که اطلاع دادین. اصلاحش کردم. چک کنید الان درست شده؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
آره درست شد، مرسی
پاسخ
تشکر شده توسط:
به هر حال 15 تا خیلی بهتر از 10 تا هست. تشکر
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان