رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی برای وب سایت ادزپنل
سلام دوستان
بنده هم از اون دست کسانی هستم که تونستم با کمک استاد عزیز و به خصوص پکیج آموزشی Yii این وب سایت رو طراحی کنم
وب سایتی که در اون میتونیدبه نرم افزار های شبکه های اجتماعی مثل وایبر و تلگرام به صورت انبوه پیام ارسال کنید.
خوشحال میشم اگر بحثی ، انتقادی و یا پیشنهادی دارید به بنده انتقال دهید
با تشکر از همه دوستان به خصوص استاد  عزیزم جناب آقای شهرکی که کمک های ایشون در پیشبرد طراحی سایت کمک شایانی به حقیر کرد.
موفق
پاسخ
تشکر شده توسط:
خیلی عالیه موفق باشید
پاسخ
تشکر شده توسط: mohsen6500
تبریک میگم. سایت خیلی خوبی ساختین. پیشنهاد میکنم توی این صفحه: http://adspanel.ir/buy-panel.html

بجای نوشته های تک رنگ «دارد» و «ندارد» از تیکهای سبز و ضربدرهای قرمز استفاده کنید تا نمای بصری بهتری برای مقایسه پلانهای مختلف به متقاضیان بدین. متنهایی مثل «ارسال پیامک تکی» و... رو هم یکبار سمت راست ستونها بنویسید و توی ستونها فقط اطلاعات رو ذکر کنید. اینطوری هم خواناتره و هم سورس صفحه کوتاهتر میشه که هم برای افزایش سرعت لود و هم برای کاهش ترافیک مصرفی سایتتون بهتره.
پاسخ
خدایی دمت گرم . خیلی سایت توپی طراحی کردی
انگار که نیستی ، چو هستی خوش باش
حکیم عمر خیام
پاسخ
البته این کار تیمی بود والا بنده به تنهایی نمیتونستم این کار رو انجام بدم
بنده برنامه نویسی هسته سیستم رو با Yii انجام دادم و اکنون هم به عنوان مدیر فنی در این پروژه دارم کار می کنم.
ممنون از نظرات استاد و دوستان عزیز
خوشاحال میشم اگر نظری دیگه ای داشتید بیان کنید
درضمن اینم یادم رفت که برای مشاهده کنترل پنل هم میتونید به قسمت ورود رفته و با نام کاربری و پسورد demo برای کاربران و یا redemo برای نمایندگان وارد بخش کنترل پنل بشوید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
خیلی خوبه !

چه مدت طول کشید کل سایت رو برنامه نویسی کنید؟
پاسخ
توی این یکسال داشتیم روش کار میکردیم و هربار چیز تازه ای به اون اضافه میشد
تا الان هم همچنان درحال بروز رسانی هست
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان