رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه بدست آوردن آمار بازدید روز - دیروز - هفته - ماه - سال و کل
سلام دوستان

من به صورت خام کدنویسی می کنم و از هیچ فریم ورکی در حال حاضر استفاده نمی کنم ...

می خواستم تو سایتم آمار بازدید رو به این شکل داشته باشم :

بازدید روز :
بازدید دیروز :
بازدید هفته :
بازدید ماه :
بازدید سال :
بازدید کل :

ممنون میشم دوستان گام به گام منو راهنمایی کنند ....
پاسخ
تشکر شده توسط:
منم در این مورد یه سوال داشتم

چطور بعضی سایتا مثلا هر 60ثانیه دیتابیس رو آپدیت میکنن ؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
(22-04-1394، 08:19 ق.ظ)mgbg نوشته: سلام دوستان

من به صورت خام کدنویسی می کنم و از هیچ فریم ورکی در حال حاضر استفاده نمی کنم ...

می خواستم تو سایتم آمار بازدید رو به این شکل داشته باشم :

بازدید روز :
بازدید دیروز :
بازدید هفته :
بازدید ماه :
بازدید سال :
بازدید کل :

ممنون میشم دوستان گام به گام منو راهنمایی کنند ....
اگر فقط آمار بازدید رو میخوای و بازدیدکننده رو نمیخوای و IP اینا هم نمیخوای از کاربرای سایت ذخیره کنی که کاری نداره! یک جدول بساز توی دیتابیس یا یک فیلد ID و یک فیلد TIMESTAMP که Default اون هم زمان حاضر باشه.
بعدش بالای تمام صفحات سایتت یا حتی فقط توی config.php پروژه (بستگی به ساختار پروژه شما) هر بار که این صفحات درخواست میشن یک رکورد به جدول اضافه کن. بعدش برای نمایش آمار هم کوئری میزنی به دیتابیس و برای بازه های زمانی مختلف SELECT میکنی. مثل مثال اینجا که گفتم:
http://forum.ncis.ir/Thread-%DA%AF%D8%B1...9%86%D9%87

(22-04-1394، 11:32 ق.ظ)eagle-design.ir نوشته: منم در این مورد یه سوال داشتم

چطور بعضی سایتا مثلا هر 60ثانیه دیتابیس رو آپدیت میکنن ؟
منظورتون مربوط به همین آمار دانلود هستش که توی بعضی از سایت ها که میری و ریفرش هم اگه بزنی آمار تغییر نمیکنه ولی اگه یک دقیقه دیگه بیای آمار آپدیت میشه؟ اگه منظورتون اینه، که دلیلش اینه که از سیستم cache استفاده میکنن که لازم نباشه هر باز که یک بازدیدکننده به سایت میاد کوئری بزنن به دیتابیس و آمار رو بخونن و سایت رو سنگین کنن، بلکه هر یک دقیقه آمار رو از دیتابیس با Cron job میگیرن و توی یک فایل کش میکننش و برای هر بازدید که میاد آمار رو از این فایل میخون.
پاسخ
تشکر شده توسط: eagle-design.ir

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان