رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه استفاده از ر Genymotion برای اجرای اپلکشن های نوشته در IntelliJ IDEA
سلام ، تو این تاپیک سوالی پرسیدم که چرا شبیه سازی که با AVD Manager ساختم  رو نمی تونم داخل IntelliJ IDEA
لانچ کنم ، متاسفانه یا خوشبختانه جوابی براش پیدا نشد تا اینکه تصمیم گرفتم دنبال روش جایگزینی بگردم ؛ تو جست و جوهایی
که داشتم به Genymotion رسیدم ، این نرم افزار رو نصب کردم ، اجرا میشه و یک دستگاه از نوع Google Nexus S - 4.1.1 - API 16 - 480x800
براش ساختم که کار می کنه ، و اپلکشن رو اجرا می کنه

داخل IntelliJ هم پلاگین genymotion-idea-plugin-20150730 رو نصب کردم ، تنها سوالی که از دوستان دارم اینکه چطور باید Genymotion
رو با IntelliJ ست کنم ، یعنی وقتی اپلکشن رو اجرا می کنم اتوماتیک با جنی موشین بالا بیاد و ... روش کارش چه جوریاس ؟

دوستان بیشتر از چها روز هست که ذهنم درگیر مقدمات یک محیط برای برنامه نویسی اندروید هست ، چند ماه پیش هم سر جریان اندروید استودیو
بس که اذیت شدم دیگه بی خیال شدم ، خواهشا " راهنمایی کنید .
پاسخ
تشکر شده توسط:
متاسفانه من هم همین مشکل رو داشتم و این قدر اذیتم کرد که کلا بیخیال Java و Android شدم ...
پاسخ
تشکر شده توسط:
من حلش کــردم ، دلیل مشکل این بود که اول باید اون دستگاه شبیه ساز رو run می کردم و یکم صبر می کردم تا توسط IntelliJ شناسایی بشه
البته یک مورد اضافی هم که دوستی در سایت برنامه نویس گفتن اینجا کپی می کنم (صرقا" به خاطر مفید بودنش کپی می کنم وگرنه به مشکل من
ربطی نداشت !)

:
اون plugin فقط واسه اجرای دستگاه های ایجاد شده توی genymotion هست (برای راحتی) و کار دیگه ای نمیکنه.

داخل تنظیمات genymotion مسیر sdk ی که برای IntelliJ IDEA استفاده میکنید رو بدید.

بعد از اجرای یه دستگاه (یا genymotion یا هرچی که اسمشو میزارید :) اگه برنامه تون رو run کنید تو dialog ی که باز میشه میتونید اون دستگاه رو ببینید و برنامتون رو روش اجرا کنید.

_

جناب ABZiko اگر خواستین مجدد تلاش کنین ، خوشحال میشم بتونم کمکی بهتون بکنم . نصب IntelliJ نسبتا" مث اندروید استودیو و اکلیپس نیست ، برای من
خیلی راحت تر بود .
پاسخ
تشکر شده توسط:
مشکل حل شده ولی به نظرم با youwave به ادیتور کانکت شید اپلیکیشناتون رو تست کنین خیلی راحتتره ها حالا من ازش رو اندرویید استودیو و ایکیپس استفاده میکنم خیلی عالیه

این مشکل اندرویید استودیو هم که میگین اذیت میکنه همش 90% بخاطر SDKتونه خواستین خیالتون راحت شه پک کامل android sdk که فکر کنم حدود 10 گیگه! رو دانلود کنین همه چیزش اوکی میشه
فقط یه بدی من ازش دیدم مصرف خیلی بالای منابع سیستمه! نمیدونم چجوریه ویژوال استادیو هم اینقد سنگین نیست اجرا شدنش که این لودش اذیت میکه اونم تازه رو سیستم کور7 رم8 :|
پاسخ
تشکر شده توسط: بیتا_حکمت
IntelliJ میشه گفت همون اندروید استودیوئه ، اندرویید استودیو یه مشکلی که داره دانلود یه سری فایل از گوگل هستش ، چون گوگل ایران رو تحریم کرده مجبور بودم از شیلترشکن استفاده کنم با این سرعت بد اینترنت ، مکافات داشت ولی تو IntelliJ همچین مشکلی نیست، یه مقدار هم سبک تر به نظر میاد (به نظرم IntelliJ مزایای بیشتری داره !)

پ ن : Ram سیستم من کلا" دو گیگ هست ، فاجعه اس اصن
پاسخ
تشکر شده توسط:
نسخه ی نهایی IntelliJ همه ی امکانات اندروید استادیو رو داره + امکان برنامه نویسی خارج از اندروید
پاسخ
تا اون جا که من شنیدم و دیدم اندروید استودیو قدرتش رو از IntelliJ گرفته ...
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان