رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در auto load
دارم از کلاس adodb استفاده میکنم تو پروژم ولی نمیتونم این کلاس رو اتولود کنم چون اسم فایل ها با اسم کلاسهاش فرق داره
راهی هست برای رفع این مشکل؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
توی یه پوشه به اسم lib بگذارین adodb رو و براش یه Autoload با توجه با ساختار اسم کلاسها و فایلهای داخلش بنویسید و با spl_autoload_register اون رو معرفی کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط: sm_pakdel , meysam1366
چون دوتا اتولود دارم مقدارو اول میده به تابعی که قبلا معرفی ردم و مسلما پیدا نمی کنه و ارور میده دیگه به تابع دوم اتولودم نمیرسه که مقدار بده
پاسخ
تشکر شده توسط:
دوتا رو ترکیب کنید. توی متدتون با file_exists چک کنید اگه تو مسیر اول نبود، توی مسیر دوم بگرده و بعد خطا بده.
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366
اسم کلاس ها با نام فایلهاشون فرق داره و به یه شکل هم نیست که بشه یه پترنی چیزی براش تعریف کرد
چیز دیگه ای نیست بشه باهاش کار کرد؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
تا جایی که دیدم، برای مثال کلاس ADODB_Active_Record توی فایل adodb-active-record.inc.php هست. فکر میکنم اگه اسم کلاس رو به حروف کوچک تبدیل کنید و بجای _ از - استفاده کنید و inc.php. هم به آخرش اضافه کنید، مشکل حل بشه.
پاسخ
تشکر شده توسط:
این کارو کردم ولی چون داخل خودش از کلاسهای دیگه ای هم استفاده میکنه که اسم اونها فرق داره اونجا به مشکل بر میخورم
اون کلاسهارو نمیتونه پیدا کنه
پاسخ
تشکر شده توسط:
فکر میکنم اگه فایلها رو دستکاری کنین تا با استاندارد PSR-0 و PSR-4 سازگار بشه، به خیلیهای دیگه هم کمک میکنید. ساختارش واقعاً بهم ریخته است متأسفانه.
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان