رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نصب Composer و Yii2 در ویندوز 7
Question 
سلام 
من برنامه composer_setup.exe را از سایت getcomposer.org  دانلود کردم ولی روی سیستمم نصب نمیشه تا بتوتم yii2 را روی اون نصب کنم .چند بار برنامه را پاک و سیستمم راrestart کردم و دوباره نصب کردم ولی دوباره درست نشد و این خطا را میده (عکس زیر در فایل ضمیمه) لطفا راهنمایی می کنید چطور درستش کنم یا بفرمایید مشکل از کجا هست؟

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
تشکر شده توسط:
این خطا نیست. میگه اگه پنجره Command Prompt باز کردین، باید یکبار ببندین و دوباره بازش کنین تا کامپوزر شناسایی بشه.
پاسخ
تشکر شده توسط: webdevelopper
(30-07-1395، 02:33 ق.ظ)ADMIN نوشته: این خطا نیست. میگه اگه پنجره Command Prompt باز کردین، باید یکبار ببندین و دوباره بازش کنین تا کامپوزر شناسایی بشه.

سلام 
الان درست شد صبح نصب کردم composer نصب شد ولی الان yii2 نصب نمیشه و توی command prompt پیام میده که composer را پیدا نمی کنه.این دستور را توی cmd اجرا کردم: "php composer global require "fxp/composer-asset-plugin:~1.2.0 ولی پیام زیر را نشون میده(فایل ضمیمه) لطفا الان راهنمایی می فرمایید چه طوری درستش کنم .

پاسخ
تشکر شده توسط:
composer خالی بنویسید نه php composer
پاسخ
ببخشید آقای شهرکی،شرمنده گیج زدنها و بی دقتی های من دوباره شروع شد. ولی اینبار yii2 نصب نشد و پیام زیر را داد .این را اجرا کردم " composer global require "fxp/composer-asset-plugin:~1.2.0 قسمت اول توی cmd پیام شکست نصب داد قسمت دوم را امتحان کردم اون هم همینطور(فایل ضمیمه)
ببخشید آقای شهرکی . شرمنده

پاسخ
تشکر شده توسط:
باید از VPN استفاده کنید.
پاسخ
سلام 
آقای شهرکی چندروزه دارم با ف/ی/ل/ت/ر/ش/ک/ن نصبش کنم ولی بازهم نصب نمیشه .(فایل ضمیمه)  
لطفا راهنمایی می کنید. ببخشید

پاسخ
تشکر شده توسط:
اون yii2 اول دستور رو حذف کنید:
composer create-project yiisoft/yii2-app-basic yii2 2.0.10
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان