رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ریست پسورد
این خطا مشکلش چیه؟ بعد اینکه ایمیل رو وارد میکنم و ارسال رو میزنم تو ارسال ایمیل این خطا رو بهم میده

نقل قول:
ErrorException in PasswordController.php line 49: Undefined property: AppHttpControllersAuthPasswordController::$passwords

برای این هم نمونه ای نداری؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
خب این که معلومه پروپرتی password وجود ندارد.
اما اینکه چرا؟ باید اصل فایل رو اینجا قرار بدید
واینکه دقیقا از چه ورژنی استفاده میکنید

یادگیری مداوم حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه ای است که در آن فعالیت می کنید؛ هر روز چیز جدیدی بیاموزید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
این آموزشهایی که دوستمون دارن ارائه میدن یه کم گنگ هستن. الان دقیقا عین همون آموزشهاش و فایلی که اتچ کردن و به عنوان نمونه تمام کارها اینجا آپلود کردن . من الان همه اون فایلهای رو کپی کردم پروزه خودم و الان این خطا رو میگیرم:

Cannot send message without a sender address
پاسخ
تشکر شده توسط:
(29-08-1394، 10:56 ب.ظ)tux-world نوشته: این آموزشهایی که دوستمون دارن ارائه میدن یه کم گنگ هستن. الان دقیقا عین همون آموزشهاش و فایلی که اتچ کردن و به عنوان نمونه تمام کارها اینجا آپلود کردن . من الان همه اون فایلهای رو کپی کردم پروزه خودم و الان این خطا رو میگیرم:

Cannot send message without a sender address

کجاش گنگ هست من خیلی ساده ارائه میکنم بازهم هرجایی مشکل داشتید میتونید سوال بفرمایید

اولا اگه عین فایلهایی که من گزاشتم رو کپی کردین که باید خطا بده شما باید تنظیمات مربوط به ایمیلتون رو تو فایل پیکربندی env. رو طبق برنامه ویرایش کنید

دوما خود ارور گفته که نباید آدرس فرستنده خالی باشد تو فایل config/mail.php آیتم from رو هم ست کنید

سوما اگه روی لوکال تست می کنید احتمال خطا در ارسال ایمیل وجود داره
موفقیت، نتیجه تشخیص درست است؛ تشخیص درست، نتیجه تجربه است؛ تجربه نیز اغلب نتیجه تشخیص نادرست است.

پاسخ
تشکر شده توسط: tux-world
سلام. ممنون. مشکل همون آدرس تو فایل mail بود که اصلاح کردم درست شد. ممنون
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان