رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در دیدگاه وردپرس
سلام دوستان من یه مشکلی تو دیدگاه های سایتم دارم که بدجوری رو اعصابه - دیدگاهی که واسه یه مطلب میزارم اونو واسه همه مطالب نشون میده! ممنون میشم راهنماییم کنید (سایتم رو لوکاله)
پاسخ
تشکر شده توسط: مسلم فلاح نیت
به نام خدا
عرض سلامو خسته نباشید آقا رضا قالب رو زیپ کن برام ایمیل کن باتشکر
ارادتمند :مسلم فلاح نیت
پاسخ
تشکر شده توسط: websoft3.ir
ممنون مسلم جان ارسال کردم به ایمیل گوگل
پاسخ
رضا من بررسی که کردم مشکلی رو ندیدم برای همین یه فیلم کوچیک دو دقیقه ای روکورد کن تو فیلم تمیز مشکل رو نشون بده تا ببینم چی کار میشه واست کرد باتشکر
ارادتمند : مسلم فلاح نیت
پاسخ
تشکر شده توسط: php , websoft3.ir
داداش این لینک دانلود فیلم - ممنون که تو این شرایط بازم پاسخگویه کاربرات هستی
http://s3.picofile.com/file/8208255642/V...2.rar.html
پاسخ
سلام دوست عزیز

کدتون رو قرار بدید تا چک کنم ببینم مشکل چیه

موفق باشید
پاسخ
تشکر شده توسط: websoft3.ir , مسلم فلاح نیت
آقای فلاح نیت زحمتشو کشید حالا اگه نشد مزاحم شما میشم ممنون آقا میثم
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366 , مسلم فلاح نیت
سلام آقا میثم اگه میشه یه نگاهی به قالبم بنداز ببین درست میشه؟ ممنون
این لینک قالب : http://s6.picofile.com/file/8208871376/w...e.rar.html

اینم لینک کل پوشه وردپرسم : http://s6.picofile.com/file/8208872200/w...s.rar.html
پاسخ
به نام خدا
عرض سلامو خسته نباشید پس از نزدیک به یه ساعت بررسی ریز به ریز با تیم ویور پیش خود آقا رضا مشکل قالب ایشون در یک حلقه وایل داخل سایدبار بود که سایدبار هم include شده بود تو single.php و تا قبل این همه چی کار می کرد اما بعدش دیگه دچار مشکل می شد این شد که بعد از کلی ور رفتن خط به خط در تمام فایل ها دستورات پی اچ پی رو کامنت می کردم که خودمم به اشتباه افتاده بودم درنهایت به فکر این افتادم کد های سینگل یه قالب پیشفرض رو بریزم به جای کد های سینگل قالبه بعد دیدم مشکل کامنت حل میشه دوباره کدهای اصلی سینگل رو برگردوندم و دستی تک به تک دستورات پی اچ پی رو کامنت کردم تا رسیدم به ساید بار بعد ازکامنت کردن ساید بار مشکل نظرات حل شد بعدش رفتم سراغ سایدبار و دیدم یه حلقه وایل هست که مشکل داره که اون حلقه یه مشکل ساز شده بود بعد حلقه رو برداشتمو مشکلات حل شد و اون حلقه هم چیز مهمی نبود که رو روند کار قالب تاثیر گذار باشه! باتشکر
ارادتمند : مسلم فلاح نیت
پاسخ
تشکر شده توسط: websoft3.ir , php , rsn
مشکل حل شد و خدا آقا مسلم رو از بزرگواری کم نکنه که با بیشتر از یه ساعت بررسی مداوم مشکل قالب رو حل کرد بی منت
میدونم این روزها در غم و اندوه از دست دادن مادر هستی تشکرم درقالب فاتحه اخلاص هدیه به روح منور عزیزت
پاسخ
سلام آقا مسلم و دوست عزیز

خیلی جالب بود منم کمی بررسیش کردم و نتونستم مشکل حل کنم هر بار از کدهای تمپلیت خود وردپرس استفاده می کردم و بازم مشکل حل نمیشد

به هر حال تجربه خوبی بود خدا رو شکر که مشکل دوستمون حل شد
پاسخ
منم همین مشکل رو داشتم و با قرار دادن تابع php wp_reset_query(); توی فایل single.php حل میشه.
شبکه و طراحی سایت
اسکرابر
جاروبرقی
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان