رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در دانلود فایل های پکیج پیشرفته
سلام.
فصل: چهارم - پروژه عملی سایت خبری

جلسه: 2

عنوان: طراحی Mockup ظاهر سایت
تا حالا 4 بار اقدام به دانلودش کردم و هر 4 بار تو درصد 65 ارور داده و مجددا مجبور شدم از صفر دانلود کنم.بازم ارور داده.لطفا بررسی کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
سایت درحال بروزرسانی سرور هست. مشکل رو پیگیری میکنم و همینجا اطلاع میدم.
پاسخ
تشکر شده توسط: sorkhabi
با سلام

میخواستم بگم آقای شهرکی شما که این همه زحمت میکشین و برای همه یه لینک منحصر به فرد میدین لااقل حالت دایرکت بزارین که resume داشته باشه که ما هم به همچین مشکلاتی بر نخوریم اگه اینکارو بکنید ممنون میشم
پاسخ
تشکر شده توسط:
مشکل اینه که متأسفانه در کشور ما خیلیها لینک دایرکت رو در اختیار بقیه میگذارن.
پاسخ
سلام.
دفعه پنجم خواستم دانلود کنم زد لینک مورد نظر یافت نشد.
خوب من 4 بار دانلود کردم تا درصد 65 .
لطفا اصلاح کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
دوست عزیز دارم روی سایت کار میکنم. قبلاً هم اطلاع دادم. کمی صبر کنید تا مشکل برطرف بشه. همینجا اطلاع رسانی میکنم. نیازی نیست پنج بار دانلود کنید.
پاسخ
خوشبختانه بعد از بررسی های زیاد، به راهکاری رسیدم که هم امنیت دانلودها حفظ میشه و هم مشکل دانلود دوستان بخصوص در زمانی که اینترنت با سرعت کم دارن، تا حدود زیادی رفع خواهد شد. سیستم جدید تا پایان امشب بارگذاری میشه. لطفاً تا فردا صبح از دانلود هرگونه فایلی خودداری کنید چون سیستم درحال تست هست. در سیستم جدید، فایلهای دانلودی به پارتهای 5 مگابایتی تقسیم میشن و میتونید جداگانه اونها رو دانلود کنید. مشکل ایجادشده بخاطر همون موضوع Connection Reset هست که توی این چند وقت گریبانگیر اینترنت ایران شده که با تقسیم فایلها به پارتهای کوچک، هم امکان دانلود جداگانه اونها فراهم میشه و هم احتمال بروز Connection Reset کم میشه و اگه این مشکل پیش بیاد هم فقط باید یک فایل 5 مگابایتی رو دوباره دانلود کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط: mehdi king , sorkhabi
مشکل دانلودها برطرف شد. میتونید فایلها رو در پارتهای 5 مگابایتی دانلود کنید.
پاسخ
لینک های دانلود بازم مشکل دارن یکیو با پسوند exe تولید میکنه یکی رو rar.اکسترکت نمیشن.
پاسخ
تشکر شده توسط:
درست شد اشتباه از من بود.
پاسخ
تشکر شده توسط:
برای اطلاع سایر دوستان میگم: باید تمام فایلها رو توی یک پوشه کنار هم بگذارین و فایل exe. رو اجرا کنید تا همه از حالت فشرده خارج بشن.
پاسخ
سلام
جناب شهرکی جلسه 36 لین http://packages.ncis.ir/Download-File36 است که پارت یکی مونده به اخر یعنی پارت 48 مشکل داره
ممنون میشم برام ایمیل کنین پارت 48 رو یا فایل رو اصلاح کنین
با تشکر
blazhelll@yahoo.com
پاسخ
تشکر شده توسط:
مهندس جان مشکل دیگه که بهش بر میخوریم بعد از ایجاد لینک ها اینه که مکینویسه لینک مورد نظر پیدا نشد و ارور 404 میده
پاسخ
تشکر شده توسط:
اجازه بدین امشب رو چک کنم ببینم مشکلش چیه. صبح میتونید دانلود کنید. اگه همین امشب درست شد هم بهتون اطلاع میدم. بابت این مشکلات شرمنده. حقیقتش سیستم دانلود این مدلی رو اولین باریه که با این جزئیات توی یک پروژه Production پیاده سازی میکنم و یکسری مشکلات که البته اکثراً مربوط به کدنویسی نیستن و به تنظیمات سرور مربوط میشن، پیش میاد.
پاسخ
امکان ارسال دوباره شناسه خرید هست./ چون فراموش کردم  واسمسش هم به اشتباه پاک شده

یادگیری مداوم حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه ای است که در آن فعالیت می کنید؛ هر روز چیز جدیدی بیاموزید.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان